Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Dopiero teraz dowiedzialem sie ze przerwali mecz. Przydalby mi sie zwrot w unibecie za dwa nie trafione typy na under 2,5 i 5,5. Ciekawe co mi odpisza

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Gral to ktos w Expekcie?

----------------------------
Witam,

Szanowny Kliencie, zaklady na to spotkaniw zostaly rozliczone. W przypadku zakladow 1x2 zostaly uzwglednione dwa wyniki.
Po pierwsze remis, poniewaz mecz zostal przerwany w 87 minucie, czyli 80 minut spotkania wymaganego zasadami naszego serwisu
zostalo rozegrane i stan meczu byl w tym czasie 3-3.

Po drugie zostala zaliczona tez, z uwagi na okolicznosci jakie zaistnialy w meczu oraz oficjane stanowisko UEFA, wygrana Szwecji.
Takze specjalne potraktowanie spotkania z uwagi na klientow.

Takie rozliczenie jest zgodne z zasadami naszego serwisu.
----------------------------

Z tego co tu napisali to uznali zarowno kupony na remis jak i na zwyciestwo Szwecji, ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
Originally Posted by Logan
Dopiero teraz dowiedzialem sie ze przerwali mecz. Przydalby mi sie zwrot w unibecie za dwa nie trafione typy na under 2,5 i 5,5. Ciekawe co mi odpisza

za 5,5 bedziesz mial zwrot, ale under 2,5 jest przegrany, poniewaz byl to zaklad jednoznacznie roztrzygniety.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
Originally Posted by pietroc1908
Originally Posted by Logan
Dopiero teraz dowiedzialem sie ze przerwali mecz. Przydalby mi sie zwrot w unibecie za dwa nie trafione typy na under 2,5 i 5,5. Ciekawe co mi odpisza

za 5,5 bedziesz mial zwrot, ale under 2,5 jest przegrany, poniewaz byl to zaklad jednoznacznie roztrzygniety.

sorry, 5,5 oczywiscie tez przegrane laugh

Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
Napisałem do Unibetu na podstawie ktorego punktu regulaminu uznali zakład na under 3,5 jako przegrany w przypadku meczu przerwanego. Przysłali mi odpowiedż, że czekają na oficjalny wynik z UEFA. Zacytowali także punkty regulaminu o anulowaniu i unieważnieniu zdarzenia i prosili żebym zapoznał się z regulaminem, chociaż sam im w mailu wkleiłem punkt który mi napisali.
Ciekawe co zrobią jak UEFA przyzna Szwecji walkower?

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by m-a-r-c
Gral to ktos w Expekcie?

----------------------------
Witam,

Szanowny Kliencie, zaklady na to spotkaniw zostaly rozliczone. W przypadku zakladow 1x2 zostaly uzwglednione dwa wyniki.
Po pierwsze remis, poniewaz mecz zostal przerwany w 87 minucie, czyli 80 minut spotkania wymaganego zasadami naszego serwisu
zostalo rozegrane i stan meczu byl w tym czasie 3-3.

Po drugie zostala zaliczona tez, z uwagi na okolicznosci jakie zaistnialy w meczu oraz oficjane stanowisko UEFA, wygrana Szwecji.
Takze specjalne potraktowanie spotkania z uwagi na klientow.

Takie rozliczenie jest zgodne z zasadami naszego serwisu.
----------------------------

Z tego co tu napisali to uznali zarowno kupony na remis jak i na zwyciestwo Szwecji, ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc?

wiesz..dla nich to mogą być grosze, a w ten sposób klienci są szczesliwi. pamietam raz była taka sytuacja bodaj w Will Hillu. sedzia nie uznal prawidlo zdobytej bramki chyba dla Liverpoolu. Hill sobie zrobil reklame i bramke uznal "kto strzeli pierwsza bramke". troche kasy stracili ale poszlo w swiat ze dali zarobic klientom smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
dokladnie, to samo zrobil BET24 po ktoryms meczu Orange, bodajze Lech - Cracovia. sedza przekrecil mecz, a oni uznali oba wyniki. obrot pewnie byl na tym meczu niewielki a reklama glosna.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Z tego co pamiętam to Bet24 uznał za wygrane wszystkie 3 kombinacje czyli zwycięstwo gospodarzy, gości i remis.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
H
member
member
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
kto wie jak toto-mix rozliczyl ten mecz

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by homza
kto wie jak toto-mix rozliczyl ten mecz
jeszcze nie rozliczyl

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
a to dziwne ze mix jeszcze nie rozliczyl. kiedys gralem remis w czeskim hoku i mecz zostal przerwany przy 0:1. mix zaliczyl wynik chociaz mecz trwal tylko 40 minut zamiast regulaminowych 60 - tym samym zaklad przegralem

Dołączył: May 2007
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 67
nordicbet - anulowal

erty #1275750 04/06/2007 19:40
Dołączył: Aug 2005
Posty: 178
J
member
member
J Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 178
nie wiem kto to mówił że w totomixie robią zwrot za mecz Dania-Szwecja, właśnie wróciłem i nie dostałem pieniędzy bo uznali wynik remisowy

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by Joe_Salami
nie wiem kto to mówił że w totomixie robią zwrot za mecz Dania-Szwecja, właśnie wróciłem i nie dostałem pieniędzy bo uznali wynik remisowy
chyba jedyna porzadna firma jest u naziemnych "profesjional" ktory policzyl mecz 1-1 ( nie gra sie w takich syfach jak Toto-Mix)

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
unibet zwrot

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
sts zwrot

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
betsafe zwrot- mają regulaminie że zwrot automatycznie jeśli właściwa federacja w ciągu 36 godzin nie ustali wyniku, a że uefa pracuje w tempie dostarczanie przesyłek przez pocztę polską to....
@ dni myśleli co z ztym fantem zrobić (jak na mój gust to sytuacja odnośnie samego wyniku jest chyba oczywista, 3-0 i kwita) no i ustalili że decyzje podejmą w piątek
"UEFA's Control and Disciplinary Body will deal on Friday with the case relating to last Saturday's abandoned UEFA EURO 2008™ qualifying match between Denmark and Sweden in Copenhagen."

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Duńska federacja będzie się domagać 10 mln zł odszkodowania od tego kibica laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 29
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 29
Co do Expektu to masz racje tam powyżej. Zaliczyli zarówno x (3,20) jak i 2 (1.90). ooo Ten Expekt pogodnie

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Ostatecznie zaklad Dania- Szwecja w betsson wyglada:

1- zwroty
X- wygrany
2- wygrany

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, Sensei, aker, forty, alfa, $-man), 2,741 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1