|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
W przeciwieństwie do wielu innych amatorów(patrz RAFTER)ja nie piszę tutaj shitu a z moimi typami mozecie iść do banku.Jeśli już decyduje się na wystawienie ich tu, to są one na 99,9%pewne.Dlatego możecie mnie posłuchgać i postawić na gdynie w środe w meczu z telekomasem Wilno.Wiem,ze kurs może być na ten mecz nieciekawy,ale powodzenie tego typu gwarantuje osobiście. P.S w zorganizowanym konkursie przez www.nba.com [ nba.com] we Francji w 1997 roku na strefe europejską zająłem 3 miejsce ze znajomości NBA.na ponad 400 uczestników.I uważam się za największego experta NBA w europie środkowo-wschodniej.MOJE TYPY TO NIE ZWYKŁE TYPY -TO PROROCTWO .pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jeżeli jesteś taki dobry to pokaż co potrafisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Oby było tak jak mówisz i żebyś nie został takim drugim Rafterem, bo tacy marnie tu kończą. Poczekamy zobaczymy. Pierwsze wnioski o twoich wiadomościach sprawdzimy w środe. Zycze powodzenia.!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579 |
skromność przez niego przemawia,jak cholera!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
No to nic tylko czekaj na twój pierwszy typ np. z NBA i zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 117 |
Czyżby RAFTER zmienił nick'a i dyscyplinę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
mike21 ekspercie klasy światowej kurs na gdynie będzie pewnie koło 1.15 albo nawet mniej... fakt że to pewne na 100% ale typując takie mecze nie potwierdzisz swojej klasy zobaczymy jak będziesz typował ale osobiście się przekonałem że w kwestii zakładów nie ma to jak pokora życzę samych sukcesów zarówno na polu zakładów jak i doskonalenia swojej osobowości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
No no no wejscie smoka masz jak nikt dotąd .Zycze ci szczerze abys sie nie spalił pozniej przez te przechwałki a jesli chodzi o ten twój konkurs to zapewne masz linka do tej klasyfikacji , w której to rzekomo byłes 3. p.s. Expert numer 1 w Europie .. to ci dopiero afera. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Powodzenia Mike21
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
no to jak jestes super ekspertem w kosza NBA to dawaj na dzisiaj probke swoich wielkich proroctw!! wytypuj cala dziesiejsza kolejke a jutro zobaczymy jaki miales procent skutecznosci! a jutro zobaczymy co z ciebie jest za ekspert! pozdrawiam wszytskich i zycze duzych wygranych.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
czyzbysmy mieli powtorke z rozrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
kolejny nowy temat mike21 kontr inni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282 |
Gdzie sie podzial nasz expert???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111 |
rafter alias mike21 wroc!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzięki za szeroki odzew i życzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> od znznych osobistości na forum.Nie bójcie się potwierdzę swoją klasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> .Narazie dawajcie Gdynie,gdzie i za ile się tylko da!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
No to czekam na typy i życzę powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
a moze bys probie wyrzezbil dzisiejsze mecze nba??????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217 |
Jesli taki cwany jestes (ja tez moge sobie swojt temat zalozyc i sie wymadrzac) to podaj najblizsze mecze NBA, ale nie typu LA LAKERS-memphis gdzie kurs bedzie 1,04 albo cos w tym stylu bo to zadna sztuka. tylko zeby AKO mial przynajmniej te 2,2. i tak na przyszlosc nie chwal sie tymy osiagnieciami, bo to bylo 4 lata temu (1997) a od tamtego czasu sporo sie w skladach pozmienialo, jak nie wszystko. Najpierw z miesiac dobrych typow potem mozemy cie ochrzscic mistrzem
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Rafter zmienił nicka!!! A dla niepoznaki zbluzgał sam siebie w temacie "nauczę was parę....."
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438 |
Po pierwsze:
jeżeli chciales gosciu zwrócic na siebie uwage to nie musiales zakladac nowego tematu tylko skierowac go tam gdzie jego miejsce, a mianowicie Euroliga - kobiet
Po drugie:
twoja wrodzona skromnosc jest wrecz godna pozazdroszczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Po trzecie:
zajmij się gościu lepiej tym twoim super typowaniem NBA, bo jeżeli rozchodzi sie o rynek europejski to raczej kariery nie zrobisz; nie wiem czy wiesz ale Wilno to nawet nie europejski średniak, a tym samym w meczu z lotosem........zresztą szkoda nawet stawiać na taki mizerny kurs jaki zostanie podany do wiadomości
Rozumie chciałes wejsc na to forum z efektem, ale naprawde twoj post (tym samym bezsensu według mnie założony nowy temat) oraz typ jaki podałeś (sadzac ze co najmniej odkryles Ameryke) po prostu mnie rozbawiły. Pokaż co potrafisz rzeczywiście na forum NBA-księga i jak zaczniesz potwierdzać swoje przechwalki to z pewnoscia pochyle czola ku tobie. Ale jak na razie jestes dla mnie niezlym....."narcyzem" na tym forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282 |
Vicente 100% racji! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438 |
Zastawiajcie wszystko co macie kurs na Lotos 1,07 Gościu teraz po podyktowaniu kursu stwierdzam, że to chyba najzabawniejszy post jaki czytałem, znalazłeś takiego pewniaka, że szok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka