Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#12812 11/11/2001 17:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
W przeciwieństwie do wielu innych amatorów(patrz RAFTER)ja nie piszę tutaj shitu a z moimi typami mozecie iść do banku.Jeśli już decyduje się na wystawienie ich tu, to są one na 99,9%pewne.Dlatego możecie mnie posłuchgać i postawić na gdynie w środe w meczu z telekomasem Wilno.Wiem,ze kurs może być na ten mecz nieciekawy,ale powodzenie tego typu gwarantuje osobiście. P.S w zorganizowanym konkursie przez www.nba.com [nba.com] we Francji w 1997 roku na strefe europejską zająłem 3 miejsce ze znajomości NBA.na ponad 400 uczestników.I uważam się za największego experta NBA w europie środkowo-wschodniej.MOJE TYPY TO NIE ZWYKŁE TYPY -TO PROROCTWO .pozdrawiam

Bonus: Unibet
#12813 11/11/2001 17:44
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Jeżeli jesteś taki dobry to pokaż co potrafisz.

#12814 11/11/2001 17:45
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Oby było tak jak mówisz i żebyś nie został takim drugim Rafterem, bo tacy marnie tu kończą. Poczekamy zobaczymy. Pierwsze wnioski o twoich wiadomościach sprawdzimy w środe.
Zycze powodzenia.!!!!

#12815 11/11/2001 18:21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
skromność przez niego przemawia,jak cholera!!

#12816 11/11/2001 18:35
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
No to nic tylko czekaj na twój pierwszy typ np. z NBA i zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

#12817 11/11/2001 19:25
Dołączył: May 2001
Posty: 117
L
member
member
L Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 117
Czyżby RAFTER zmienił nick'a i dyscyplinę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#12818 11/11/2001 19:26
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
mike21 ekspercie klasy światowej kurs na gdynie będzie pewnie koło 1.15 albo nawet mniej... fakt że to pewne na 100% ale typując takie mecze nie potwierdzisz swojej klasy
zobaczymy jak będziesz typował ale osobiście się przekonałem że w kwestii zakładów nie ma to jak pokora
życzę samych sukcesów zarówno na polu zakładów jak i doskonalenia swojej osobowości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#12819 11/11/2001 19:42
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
No no no wejscie smoka masz jak nikt dotąd .Zycze ci szczerze abys sie nie spalił pozniej przez te przechwałki a jesli chodzi o ten twój konkurs to zapewne masz linka do tej klasyfikacji , w której to rzekomo byłes 3.
p.s. Expert numer 1 w Europie .. to ci dopiero afera. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Powodzenia Mike21

#12820 11/11/2001 21:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
no to jak jestes super ekspertem w kosza NBA to dawaj na dzisiaj probke swoich wielkich proroctw!! wytypuj cala dziesiejsza kolejke a jutro zobaczymy jaki miales procent skutecznosci!
a jutro zobaczymy co z ciebie jest za ekspert!
pozdrawiam wszytskich i zycze duzych wygranych.......

#12821 11/11/2001 22:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
czyzbysmy mieli powtorke z rozrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

kolejny nowy temat mike21 kontr inni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#12822 11/11/2001 22:41
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
Gdzie sie podzial nasz expert???

#12823 12/11/2001 00:03
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
rafter alias mike21 wroc!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#12824 12/11/2001 00:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzięki za szeroki odzew i życzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> od znznych osobistości na forum.Nie bójcie się potwierdzę swoją klasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> .Narazie dawajcie Gdynie,gdzie i za ile się tylko da!

#12825 12/11/2001 00:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
No to czekam na typy i życzę powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#12826 12/11/2001 00:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a moze bys probie wyrzezbil dzisiejsze mecze nba??????????????

#12827 12/11/2001 01:36
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
Jesli taki cwany jestes (ja tez moge sobie swojt temat zalozyc i sie wymadrzac) to podaj najblizsze mecze NBA, ale nie typu LA LAKERS-memphis gdzie kurs bedzie 1,04 albo cos w tym stylu bo to zadna sztuka. tylko zeby AKO mial przynajmniej te 2,2. i tak na przyszlosc nie chwal sie tymy osiagnieciami, bo to bylo 4 lata temu (1997) a od tamtego czasu sporo sie w skladach pozmienialo, jak nie wszystko. Najpierw z miesiac dobrych typow potem mozemy cie ochrzscic mistrzem

#12828 12/11/2001 14:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Rafter zmienił nicka!!! A dla niepoznaki zbluzgał sam siebie w temacie "nauczę was parę....."

#12829 12/11/2001 17:50
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
Po pierwsze:

jeżeli chciales gosciu zwrócic na siebie uwage to nie musiales zakladac nowego tematu tylko skierowac go tam gdzie jego miejsce, a mianowicie Euroliga - kobiet

Po drugie:

twoja wrodzona skromnosc jest wrecz godna pozazdroszczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Po trzecie:

zajmij się gościu lepiej tym twoim super typowaniem NBA, bo jeżeli rozchodzi sie o rynek europejski to raczej kariery nie zrobisz; nie wiem czy wiesz ale Wilno to nawet nie europejski średniak, a tym samym w meczu z lotosem........zresztą szkoda nawet stawiać na taki mizerny kurs jaki zostanie podany do wiadomości

Rozumie chciałes wejsc na to forum z efektem, ale naprawde twoj post (tym samym bezsensu według mnie założony nowy temat) oraz typ jaki podałeś (sadzac ze co najmniej odkryles Ameryke) po prostu mnie rozbawiły. Pokaż co potrafisz rzeczywiście na forum NBA-księga i jak zaczniesz potwierdzać swoje przechwalki to z pewnoscia pochyle czola ku tobie. Ale jak na razie jestes dla mnie niezlym....."narcyzem" na tym forum.

#12830 12/11/2001 20:36
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
Vicente 100% racji! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#12831 13/11/2001 20:51
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
Zastawiajcie wszystko co macie kurs na Lotos 1,07 Gościu teraz po podyktowaniu kursu stwierdzam, że to chyba najzabawniejszy post jaki czytałem, znalazłeś takiego pewniaka, że szok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, aker, latajaca_holenderka, ANZELMO, Lukasz111), 1,821 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1