Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Myslalem o tym Mavercik ale jak Ivanovic ogra Sharapova to kus na Henin w finale nie bedzie wiecej niz 1,15..tak tylko sobie mysle..

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
jesli juz to gra na zwycietwo Henin z Ivanovic.

Jesli Szarapova awansuje do finalu RG, bedzie to znaczylo, ze ten turniej stal na najnizszym poziomie od lat. Ale Ivanovic jej wybije z glowy tenis na clayu, przynajmniej mam taka nadzieje.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by polskignom
Jesli Szarapova awansuje do finalu RG, bedzie to znaczylo, ze ten turniej stal na najnizszym poziomie od lat.

Dlaczego? smile Bo ma serce i umiejętności z najwyższej z najwyższych półek, a do tego ma dobrą promocję medialną ? smile Maria awansuje do finału. Wystarczy, że jutro zagra swoją przeciętną i spokojnie wygra. Opinie jak ta co cytuję zawsze określam jednym słowem - żałość smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Originally Posted by mankiet
Myslalem o tym Mavercik ale jak Ivanovic ogra Sharapova to kus na Henin w finale nie bedzie wiecej niz 1,15..tak tylko sobie mysle..

jak Henin ogra Jankovic co myśle że w 70% tak będzie to nawet jak by w finale miała się zmierzyć z Sharapovą to kurs będzie i tak niski gdzies w okolicach 1.30 ja zagrałem osobiście od razu że Henin wygra Rolanda kurs był 1.64 co mnie w zupełności zadowala.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,594
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,594
Originally Posted by PioKing
Originally Posted by polskignom
Jesli Szarapova awansuje do finalu RG, bedzie to znaczylo, ze ten turniej stal na najnizszym poziomie od lat.

Dlaczego? smile Bo ma serce i umiejętności z najwyższej z najwyższych półek, a do tego ma dobrą promocję medialną ? smile Maria awansuje do finału. Wystarczy, że jutro zagra swoją przeciętną i spokojnie wygra. Opinie jak ta co cytuję zawsze określam jednym słowem - żałość smile
i tu się z kolegą PioKingiem zgodzę grin
Ivanovic nie jest i nie była w światowej czołówce, choć ma tyle samo lat co Szarapowa... To, że ostatnio sporo wygrywała działa na jej niekorzyść - grała w tym roku znacznie więcej spotkań od Marii, może być już zmęczona.
Niepokoi tylko to, że Rosjanka ma problemy z barkiem, co przy podobnym stylu gry obu zawodniczek (liczy się u nich przede wszystkim siła uderzenia ;)) może mieć jakieś znaczenie. Jeśli Rosjanka nie będzie odczuwać tych problemów, gładko ten mecz wygra grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
jak ktos ma taki opis pod nickiem jak PioKing, to nie powinien zabierac zdania na niektore tematy.

Szarapova wygrywala, fajnie, jest w podobnym wieku do Ivanovic, fajnie.

Tylko, ze Szarapova stoi w miejscu, natomiast Serbka cisnie do przodu pedem.

6:2 6:1, mecz bez historii, bo taki byc nie mogl. Przewaga Ivanovic w kazdym elemencie gry...jak Szarapova ma skillsy z najwzyszej z najwzszych, to Ivanovic jest nie wiadomo kim, a kazdy, kto choc troche orientuje sie w tenisie wiedziec powinien, ze tak nie jest!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Kto mi wyjasni dlaczego w tenisie jest zakazany tzw. sideline coaching - kilka razy Szarapowa zostala na tym przylapana i pytana na konferencjach wykrecala sie od odpowiedzi tudziez ignorowala pytania - czy zawodnik w czasie meczu nie moze miec trenera ktory mu bedzie doradzal? Co w tym zlego

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
W niektórych turniejach WTA(ale nie wielkie szlemy) trener w przerwie meczu(np. po 1 secie) może usiąść na ławce razem z zawodniczką i parę chwil porozmawiać.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by polskignom
Tylko, ze Szarapova stoi w miejscu, natomiast Serbka cisnie do przodu pedem.
Szarapowa po dwóch ćwiercfinałach w RG osiągneła w tym roku półfinał a to jest duży krok naprzód zwłaszcza ze do gry wróciła na tydzień przed turniejem . I moim zdaniem to jest wielki wyczyn . Ivanovic wygrała zasłużenie , przepracowała porządnie cały okres mączkowego sezonu , wygrała turniej w Berlinie , pokonała tutaj zeszłoroczną finalistke . Widać u niej sporo pewności siebie i świetną kondycje .

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
nie chodzi mi o to, co osiagnela, ale o styl/poziom jej gry. Tu Szarapova stoi w miejscu, a Ivanovic zrobila niesamowity progres. Np. serwis, kiedys jej problem, dzis najsilniejsza bron.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Szarapowa sie slizgac nauczyła tongue wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Henin - Ivanovic 1 1.37 (profesjonal)
Musze przyznać, że kurs wystawiony przez profesjonal jest naprawdę wysoki, nie mam naprawdę żadnych wątpliwości, że Belgijka ten mecz wygra ona jest po prostu klasą samą dla siebie. Serbka no naprawdę gra dobrze i trzeba przyznać, że bardzo poprawiła swoją kondycję fizyczną, jak oglądałem kiedyś jej mecze to dobiegała do piłek jakby była "świętą krową", a teraz gdy zobaczyłem mecz z Sharapową to aż nie mogłem uwierzyć jak ona potrafi biegać i z jaką lekkością, a nie jak mucha w smole. Ivanovic na pewno będzie się starała ale nie oszukujmy się co najwyżej to może ona ugrać seta i właśnie tu też mam dylemat czy nie postawić na 2:0 dla Hardenne ale o ile co do zwycięstwa Henin jestem pewny w 100 % to co do tego typu mam pewne wątpliwości tak 75%. Dla hardenne będzie to już któryś z kolei finał wielkiego szlema,a Ivanovic nie wiem raz chyba jej się udało zagrać czy nie jak się mylę to prosze mnie poprawić. Tu także może zaważyć trema młodej ale już doświadczonej Serbki,a Hardenne będzie się czuła jak w żywiole.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Ten kurs to na pierwszy set

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by polskignom
nie chodzi mi o to, co osiagnela, ale o styl/poziom jej gry. Tu Szarapova stoi w miejscu, a Ivanovic zrobila niesamowity progres. Np. serwis, kiedys jej problem, dzis najsilniejsza bron.
Stoi w miejscu i daletego ostatnie jej wyniki to wygrana US Open, Finał Australian grając cały turniej z bolącym ramieniem i najlepszy w karierze wynik na FO - półfinał. Marzyłbym żeby Polki tak stały w miejscu smile Marzyłbym też żeby niektórzy nauczyli się obiektywnie patrzeć na niektóre osoby smile

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1