|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
mh, ciekawie. rozumiem, że policja omija łukiem te okolice?
jak wygląda komunikacja miejska; tzn. dużo kanarów? bilety są czasowe czy jednostkowe? kiedys - jak starzy opowiadaja co tam sie dzialo kilka lat temu to byl hard core, a nie disco teraz chyba tam jest normalniej - kolega mieszkal caly 2 rok studiow na stancji na trojkacie i jakos obylo sie bez spiec - choc nigdy nie chcial isc na impreze bo musialby noca przez dzielnie  kanarzy glownie kreca sie w centrum - od poczatku letniego semestru raz mnie tylko kontrolowali co do biletow sa takie jednorazowe studenckie za 1 pln na linie pospieszne za 1,4 pln - ale po 20 mozna jezdzic linia poszpieszna na bilecie ulgowym, poza tym sa tez jednodniowe - ulgowy 4,5 pln, 5 dniowe, 10 dniowe i miesieczny, ogolnie w tramwaju duzo ludzi zostawia bilety jak wysiada
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
nie lubie jak sie wypowiadaja o wrocławiu ludzie z opola. potem słyszy se takie bzdury - ostrów DZIELNICA wrocławia ;/ ty lepiej pochwal sie swoim opolem jakie to piekne miasto i wogole a co ci do wrocka, jak zazdroscisz to twoj problem kolego  mogłes sie urodzic gdzes indziej ale miałes pecha heheh 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Ooo we Wrocławiu można spotkać się z miedziorytem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
idioten  Opolanin ratuje honor  dzięki nOcnY 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
a co do trojkąta to uwazajcie na gołąbka- taki typ tam grasuje 19 lat ale bandzior jak ta lala, kiedy zabili kostka chodnikowa bezdomnego. a co do trojkata to to jest mit tam moze kiedys cos sie dzialo teraz jest elegancka arteria i wogole. na pułaskiego jest fryzjer dla psuw, kotów i chomików. i innych zwierza domowych. co do samego wrocka to poplecam stadin na oporowskiej, wyremontowany wyglada jak gotowy do euro 2012 p.n.e. ale to tylko pozory. ogolnie wrocław jest piekny ale nie oszukujmy sie wrocław swoje piekna zawdziecza temu ze 90 % swojego bytu był niemiecki czeski a nie polski. jest to miasto ktore szczytuje nad innymi w polsce. ta kostka brukowa miedzy torami tramwajowymi na teatralnej - jak masło a ułozona 100 lat temu, tam gdzie polacy kładli to odrazu widac  ale sa tez i negatywne aspekty jak wszedzie bo jesli niemcy przyjezdzaja krecic we wrocku film bo sa miejsca gdzie wrocek przypomina ( głownie bramy ) berlin z lat 40 p.n.e. to sie nie dziwie Pozdro dla wszystkich wrocławian. a co do goscia z opola- podjarał sie e otworzyli nowe centrum handlowe ale miałes chłopaku podjarke faktycznie wichmeny z opola to sie jaraja bo sklep otworzyli  pocisk na maksa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
nie lubie jak sie wypowiadaja o wrocławiu ludzie z opola. potem słyszy se takie bzdury - ostrów DZIELNICA wrocławia ;/ ty lepiej pochwal sie swoim opolem jakie to piekne miasto i wogole a co ci do wrocka, jak zazdroscisz to twoj problem kolego  mogłes sie urodzic gdzes indziej ale miałes pecha heheh  klaunie - pecha to mielismy my, ze sie w ogole urodziles ucze sie we wroclawiu wiec przebywam w tym twoim "ukochanym miasteczku" przez wiekszosc dni w roku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
a tak jak na zupełnie powaznie. wyburzaja we wrocku najwyzszy budynek takze taka jakby atrakcja turystyczna  za 3 lata bedzie tam stał najwyższy w Europie - Sky Tower. ( 600 m ) i to bedzie dopiero podjarka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
a co do goscia z opola- podjarał sie e otworzyli nowe centrum handlowe ale miałes chłopaku podjarke faktycznie wichmeny z opola to sie jaraja bo sklep otworzyli  pocisk na maksa. no widzisz troche inaczej postrzegamy pewne rzeczy - czy ja napisalem, ze sklep otworzyli? zaznaczylem, ze mozna zobaczyc cos innego niz w kazdym sklepie - wracaj na swoj bazar tam kupisz najwieksze koszulki z najwiekszymi znaczkami na plecach, ktore beda ci pasowaly do ortalionu w kotrym chodzisz do kosciola
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
prostotą zajechalo, kozak z wrocławia lol
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
napinacze się włączyli ... trzeba uważać ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
po co d razu taka obraza?? czy ja cie obraziłem?? po prostu nie doczytałem rozumiem ze mozesz czuc sie urazony. ja nic nie mam nocny do ciebie ciesze sie ze przyjechałes do wrocławia bo nam jest potrzebna tania siła robocza bo jest duzo pracy na ulicach. i nie miej nic do wrocka bo ja do opola nc nie mam jak wjezdzam pociagiem i czuje ten zapach łajna końskiego i wyłaniajaca sie tabliczke opole wschodnie to od razu wiem ze jeszcze godzinka do domu. takze pokoj ziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
po co d razu taka obraza?? czy ja cie obraziłem?? po prostu nie doczytałem rozumiem ze mozesz czuc sie urazony. ja nic nie mam nocny do ciebie ciesze sie ze przyjechałes do wrocławia bo nam jest potrzebna tania siła robocza bo jest duzo pracy na ulicach. i nie miej nic do wrocka bo ja do opola nc nie mam jak wjezdzam pociagiem i czuje ten zapach łajna końskiego i wyłaniajaca sie tabliczke opole wschodnie to od razu wiem ze jeszcze godzinka do domu. takze pokoj ziom na luzie - zabierz starego ze soba jak bedziesz szedl, zmieniac podklady na legnickiej - dostaniecie odblaskowe kapotki, ktorymi zrobicie furore na oporowskiej - kazdy was poklepie po tylku jak w pierwszym szeregu bedziesz krzyczesz slask biala druzyna - nawet janek zurek zaprosi cie do szatni po meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
@miedzioryt zamilcz lepiej w temacie bo nic do niego nie wnosisz. Chłopaki chcieli się podpytać o Wrocław a Ty jedziesz po koledze z Opola  zastanów się troche. Co za ludzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
z prymitywami nie ma co dyskutowac. widze ze szpanujesz nazwami obiektów geograficznych we wrocku chciałbys sie utozsamic z tym miastem bo masz kompleksy. nie martw sie nie da sie tego ukryc skad jestes i nigdy nie bedziesz wrocławianinem  koncze ta kompromitujaca cie dysksuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Haha dobre. Ciekawe kto się kompromituje  Masz rację z prymitywami nie ma co dyskutować, więc myślę, że nikt nie powinien do Ciebie nic pisać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Kto się kompromituje? lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
marze o tym, zeby zosatac rodowitym wroclawianinem i jeszcze takiego pokroju - szybko mnie rozgryzles
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
No to kolega miedzioryt zrobił swoją osobą niezłą reklamę Wrocławia. Ale w jednym ma rację, co zauważyli również koledzy wyżej, z prymitywami nie ma co dyskutować  Na przykładzie miedzioryta rzeczywiście widać, że Wrocław szczytuje nad innymi miastami w Polsce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
niedługo będą Hiltona budować to może Paris na zakupy do galerii wpadnie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|