Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Llama #1286816 09/06/2007 19:31
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by Llama
mh, ciekawie. rozumiem, że policja omija łukiem te okolice?

jak wygląda komunikacja miejska; tzn. dużo kanarów? bilety są czasowe czy jednostkowe?
kiedys - jak starzy opowiadaja co tam sie dzialo kilka lat temu to byl hard core, a nie disco teraz chyba tam jest normalniej - kolega mieszkal caly 2 rok studiow na stancji na trojkacie i jakos obylo sie bez spiec - choc nigdy nie chcial isc na impreze bo musialby noca przez dzielnie grin

kanarzy glownie kreca sie w centrum - od poczatku letniego semestru raz mnie tylko kontrolowali

co do biletow sa takie jednorazowe studenckie za 1 pln na linie pospieszne za 1,4 pln - ale po 20 mozna jezdzic linia poszpieszna na bilecie ulgowym, poza tym sa tez jednodniowe - ulgowy 4,5 pln, 5 dniowe, 10 dniowe i miesieczny, ogolnie w tramwaju duzo ludzi zostawia bilety jak wysiada

Bonus: Unibet
Llama #1286826 09/06/2007 19:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
nie lubie jak sie wypowiadaja o wrocławiu ludzie z opola. potem słyszy se takie bzdury - ostrów DZIELNICA wrocławia ;/ ty lepiej pochwal sie swoim opolem jakie to piekne miasto i wogole a co ci do wrocka, jak zazdroscisz to twoj problem kolego smile mogłes sie urodzic gdzes indziej ale miałes pecha heheh smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Ooo we Wrocławiu można spotkać się z miedziorytem tongue

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
idioten laugh
Opolanin ratuje honor tongue dzięki nOcnY piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
a co do trojkąta to uwazajcie na gołąbka- taki typ tam grasuje 19 lat ale bandzior jak ta lala, kiedy zabili kostka chodnikowa bezdomnego. a co do trojkata to to jest mit tam moze kiedys cos sie dzialo teraz jest elegancka arteria i wogole. na pułaskiego jest fryzjer dla psuw, kotów i chomików. i innych zwierza domowych. co do samego wrocka to poplecam stadin na oporowskiej, wyremontowany wyglada jak gotowy do euro 2012 p.n.e. ale to tylko pozory. ogolnie wrocław jest piekny ale nie oszukujmy sie wrocław swoje piekna zawdziecza temu ze 90 % swojego bytu był niemiecki czeski a nie polski. jest to miasto ktore szczytuje nad innymi w polsce. ta kostka brukowa miedzy torami tramwajowymi na teatralnej - jak masło a ułozona 100 lat temu, tam gdzie polacy kładli to odrazu widac laugh ale sa tez i negatywne aspekty jak wszedzie bo jesli niemcy przyjezdzaja krecic we wrocku film bo sa miejsca gdzie wrocek przypomina ( głownie bramy ) berlin z lat 40 p.n.e. to sie nie dziwie frown
Pozdro dla wszystkich wrocławian. a co do goscia z opola- podjarał sie e otworzyli nowe centrum handlowe ale miałes chłopaku podjarke faktycznie wichmeny z opola to sie jaraja bo sklep otworzyli smile pocisk na maksa.


Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by miedzioryt
nie lubie jak sie wypowiadaja o wrocławiu ludzie z opola. potem słyszy se takie bzdury - ostrów DZIELNICA wrocławia ;/ ty lepiej pochwal sie swoim opolem jakie to piekne miasto i wogole a co ci do wrocka, jak zazdroscisz to twoj problem kolego smile mogłes sie urodzic gdzes indziej ale miałes pecha heheh smile
klaunie - pecha to mielismy my, ze sie w ogole urodziles

ucze sie we wroclawiu wiec przebywam w tym twoim "ukochanym miasteczku" przez wiekszosc dni w roku...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
a tak jak na zupełnie powaznie. wyburzaja we wrocku najwyzszy budynek takze taka jakby atrakcja turystyczna smile za 3 lata bedzie tam stał najwyższy w Europie - Sky Tower. ( 600 m ) i to bedzie dopiero podjarka smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by miedzioryt
a co do goscia z opola- podjarał sie e otworzyli nowe centrum handlowe ale miałes chłopaku podjarke faktycznie wichmeny z opola to sie jaraja bo sklep otworzyli smile pocisk na maksa.

no widzisz troche inaczej postrzegamy pewne rzeczy - czy ja napisalem, ze sklep otworzyli? zaznaczylem, ze mozna zobaczyc cos innego niz w kazdym sklepie - wracaj na swoj bazar tam kupisz najwieksze koszulki z najwiekszymi znaczkami na plecach, ktore beda ci pasowaly do ortalionu w kotrym chodzisz do kosciola

nOcnY #1286850 09/06/2007 19:47
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
prostotą zajechalo, kozak z wrocławia lol

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
napinacze się włączyli ... trzeba uważać ...

nOcnY #1286855 09/06/2007 19:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
po co d razu taka obraza?? czy ja cie obraziłem?? po prostu nie doczytałem rozumiem ze mozesz czuc sie urazony. ja nic nie mam nocny do ciebie ciesze sie ze przyjechałes do wrocławia bo nam jest potrzebna tania siła robocza bo jest duzo pracy na ulicach. i nie miej nic do wrocka bo ja do opola nc nie mam jak wjezdzam pociagiem i czuje ten zapach łajna końskiego i wyłaniajaca sie tabliczke opole wschodnie to od razu wiem ze jeszcze godzinka do domu. takze pokoj ziom

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by miedzioryt
po co d razu taka obraza?? czy ja cie obraziłem?? po prostu nie doczytałem rozumiem ze mozesz czuc sie urazony. ja nic nie mam nocny do ciebie ciesze sie ze przyjechałes do wrocławia bo nam jest potrzebna tania siła robocza bo jest duzo pracy na ulicach. i nie miej nic do wrocka bo ja do opola nc nie mam jak wjezdzam pociagiem i czuje ten zapach łajna końskiego i wyłaniajaca sie tabliczke opole wschodnie to od razu wiem ze jeszcze godzinka do domu. takze pokoj ziom
na luzie - zabierz starego ze soba jak bedziesz szedl, zmieniac podklady na legnickiej - dostaniecie odblaskowe kapotki, ktorymi zrobicie furore na oporowskiej - kazdy was poklepie po tylku jak w pierwszym szeregu bedziesz krzyczesz slask biala druzyna - nawet janek zurek zaprosi cie do szatni po meczu

nOcnY #1286867 09/06/2007 19:54
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
@miedzioryt zamilcz lepiej w temacie bo nic do niego nie wnosisz.
Chłopaki chcieli się podpytać o Wrocław a Ty jedziesz po koledze z Opola smirk zastanów się troche.
Co za ludzie...

nOcnY #1286869 09/06/2007 19:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
z prymitywami nie ma co dyskutowac. widze ze szpanujesz nazwami obiektów geograficznych we wrocku chciałbys sie utozsamic z tym miastem bo masz kompleksy. nie martw sie nie da sie tego ukryc skad jestes i nigdy nie bedziesz wrocławianinem smile koncze ta kompromitujaca cie dysksuje

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Haha dobre. Ciekawe kto się kompromituje tongue Masz rację z prymitywami nie ma co dyskutować, więc myślę, że nikt nie powinien do Ciebie nic pisać.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Kto się kompromituje? lol

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
tfu *ciebie

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
marze o tym, zeby zosatac rodowitym wroclawianinem i jeszcze takiego pokroju - szybko mnie rozgryzles


nOcnY #1286958 09/06/2007 20:41
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
No to kolega miedzioryt zrobił swoją osobą niezłą reklamę Wrocławia. Ale w jednym ma rację, co zauważyli również koledzy wyżej, z prymitywami nie ma co dyskutować grin

Na przykładzie miedzioryta rzeczywiście widać, że Wrocław szczytuje nad innymi miastami w Polsce laugh

Szewa #1286961 09/06/2007 20:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
niedługo będą Hiltona budować to może Paris na zakupy do galerii wpadnie laugh

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, alfa, $-man, bukma, poozon, aker), 2,334 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1