Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 24 1 2 4 5 6 7 8 23 24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Potrzebuje stronki-linka do uploadu plików wiekszych niż 100MB wystarczy 150MB najlepiej bez koniecznosci logowania.

Dzieki jeżeli ktoś coś takiego zna.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Szacki - Historia Myśli Socjologicznej

Czy jest ktoś w posiadaniu tejże książki ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
wie ktoś może skąd mogę ściągnąć 21. odcinek One Tree Hill z 4. serii?

pilna sprawa, to dla dziewczyny tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by Fro_Lech
Szacki - Historia Myśli Socjologicznej

Czy jest ktoś w posiadaniu tejże książki ?


Tak, mam ją w domu.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Mam do zrobienia ćwiczenia z Ksiązki "How te be an alien" - George Mikesa - pisada może ktoś do nich odpowiedzi?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
Ja to mam dopiero sprawę pilną smile
potrzebuje znaleźć stronę na której są gotowe ściągi wink chodzi mi głównie o prawo (egzamin za dwa dni więc jakieś wsparcie w kieszeniach trzeba mieć smile )
ps. gdyby nie ta bukmacherka tego postu by nie było smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by arielo
Ja to mam dopiero sprawę pilną smile
potrzebuje znaleźć stronę na której są gotowe ściągi wink chodzi mi głównie o prawo (egzamin za dwa dni więc jakieś wsparcie w kieszeniach trzeba mieć smile )
ps. gdyby nie ta bukmacherka tego postu by nie było smile

http://studia.korba.pl/sciagi/prawo/0,606,arty.html

ps interesuje Ci jakas konkretna galaz/dzial prawa?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
Originally Posted by Mindman
Originally Posted by arielo
Ja to mam dopiero sprawę pilną smile
potrzebuje znaleźć stronę na której są gotowe ściągi wink chodzi mi głównie o prawo (egzamin za dwa dni więc jakieś wsparcie w kieszeniach trzeba mieć smile )
ps. gdyby nie ta bukmacherka tego postu by nie było smile

http://studia.korba.pl/sciagi/prawo/0,606,arty.html

ps interesuje Ci jakas konkretna galaz/dzial prawa?


wielkie dzięki, zaraz się zapoznam ze stroną wink
chodzi mi głównie o historię powszechną, która na naszej uczelni jest prawdziwą tamą zaporową frown

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by arielo
Originally Posted by Mindman
Originally Posted by arielo
Ja to mam dopiero sprawę pilną smile
potrzebuje znaleźć stronę na której są gotowe ściągi wink chodzi mi głównie o prawo (egzamin za dwa dni więc jakieś wsparcie w kieszeniach trzeba mieć smile )
ps. gdyby nie ta bukmacherka tego postu by nie było smile

http://studia.korba.pl/sciagi/prawo/0,606,arty.html

ps interesuje Ci jakas konkretna galaz/dzial prawa?


wielkie dzięki, zaraz się zapoznam ze stroną wink
chodzi mi głównie o historię powszechną, która na naszej uczelni jest prawdziwą tamą zaporową frown

UMK w Toruniu czy UG?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
UMK (widzę że sławni jesteśmy) smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by arielo
UMK (widzę że sławni jesteśmy) smile

Raczej po Twojej lokalizacji zgadlem wink

Uwierz mi - na UG tez jest nieciekawie na hist. powsz.,chociaz ja akurat probelmow z nia nie mialem smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990

piwo UG też znam. część wykładowców wykłada swoje mądrości na obu uczelniach.
dobra lece się "przygotowywać"
pozdrawiam Mindman i jeszcze raz dzięki

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
pisal ktos moze kiedy podanie do prodziekana? jak ma to wygladac? moze ktos ma cos gotowego, ze ja bym tylko wstawil odpowiednie dane i wydrukowal tongue ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
http://www.pinakoteka.zascianek.pl/Witkiewicz/Images/Wiatr_halny.jpg

Powiedzcie mi czy w owym obrazie pt. "Wiatr halny" Witkacy zastosowal techniki impresjonistyczne laugh Sorry za durne pytanie, ale musze sklecic referat, a pojecia o tym nie mam.

A jesli nie, to czy moglby ktos podac przyklad jakiegos obrazy Tatr z okresu Mlodej Polski, gdzie zastosowane sa owe techniki?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by ajdam
pisal ktos moze kiedy podanie do prodziekana? jak ma to wygladac? moze ktos ma cos gotowego, ze ja bym tylko wstawil odpowiednie dane i wydrukowal tongue ?

Pisalo sie kiedys tego troche ... wink

Istotnym jest: CZEGO ma dotyczyc to podanie?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Nikt nie wie? smile Sorry, ze mecze, ale musze to napisac do wieczora laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Originally Posted by Mindman
Originally Posted by ajdam
pisal ktos moze kiedy podanie do prodziekana? jak ma to wygladac? moze ktos ma cos gotowego, ze ja bym tylko wstawil odpowiednie dane i wydrukowal tongue ?

Pisalo sie kiedys tego troche ... wink

Istotnym jest: CZEGO ma dotyczyc to podanie?

no tak, nie napisalem o najwazniejszym
nie wybralem w terminie przedmiotow na 2 rok, musze podac przyczyne (nie moglem sie zalogowac bo zapomnialem hasla do mojego profilu) i napisac jakie to przedmioty
jak masz cos w tym stylu to bylbym wdzieczny

Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Zna ktos jezyk angielski???? musz eopsac swoja droge do szkoly tongue

Strona 6 z 24 1 2 4 5 6 7 8 23 24

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, kamel, burbon, Lukasz111, ANZELMO, latajaca_holenderka, forty, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,742 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,524
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1