Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 28 z 61 1 2 26 27 28 29 30 60 61
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
L
member
member
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
A ja na to,ze Dobrucki nie ma dzis szans na 11pkt,nie wygra zadnego biegu.Nichols cieniuje na razie w lidze i o 9pkt bedzie mu ciezko.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
L
member
member
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
Pogoda w Lesznie super,wreszcie trener potrafi przygotowac tor pod zawodnikow wiec bonus zostaje w Lesznie niewatpliwie!

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Zbaranialem - mięsniak wygral RG - kasy niewiele dlatego:
1/ rozpis 2/3 EXP:
Jonsson, Andreas (Byd) +0,5 Sullivan, Ryan (Tor) -0,5 2 /1.80/
Kasprzak, Krzysztof (Les) -1 Dobrucki, Rafal (Rze) +1 1 /1.80/
Andersen, Hans (Wro) -2 Ulamek, Sebastian (Cze) +2 1 /1.68/

Seba jak pojedzie tak jak przez ostatnie 3 tygodnie to pewnie będzie 2,3,2, 0,0 - lub coś kolo tego, jego przeciwnik 12pkt powinien przywieźć

Taki kupon główny po 3./10 na kombinację - dalej:
dubel EXP 3/10 ako=3.70
Bydgoszcz - Torun 2(+8,0)
Wroclaw - Czestochowa 1(-10,0)

i lajtowo:
Bydgoszcz v TorunMeeting Winning MarginTorun 1-4 /7.00/ 1,5/10


Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Jak Ulamek ma zrobic '2,3,2,0,0' to znaczy ze wygrywa swoj drugi bieg, a w drugim biegu jedzie z Hansem... Ermm...

Sorry ze sie tak czepiam ale KRAJAN chyba serio wyzlopales dzis skrzynię słabego browara + ta temperatura... wink

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
u mnie poszlo bydgoszcz -6 i leszno czysta 1, grubiej:)

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Originally Posted by KRAJAN
Zbaranialem - mięsniak wygral RG - kasy niewiele dlatego:
1/ rozpis 2/3 EXP:
Jonsson, Andreas (Byd) +0,5 Sullivan, Ryan (Tor) -0,5 2 /1.80/
Kasprzak, Krzysztof (Les) -1 Dobrucki, Rafal (Rze) +1 1 /1.80/
Andersen, Hans (Wro) -2 Ulamek, Sebastian (Cze) +2 1 /1.68/

Seba jak pojedzie tak jak przez ostatnie 3 tygodnie to pewnie będzie 2,3,2, 0,0 - lub coś kolo tego, jego przeciwnik 12pkt powinien przywieźć

Taki kupon główny po 3./10 na kombinację - dalej:
dubel EXP 3/10 ako=3.70
Bydgoszcz - Torun 2(+8,0)
Wroclaw - Czestochowa 1(-10,0)

i lajtowo:
Bydgoszcz v TorunMeeting Winning MarginTorun 1-4 /7.00/ 1,5/10
Trzeba jednak powrócić do zasdy złotej zasady eliminatora - z kosza - tzn. eliminować swoje widzimisie - na korzyść ex[ertów - ew. odpuszczaać - jak bajkopisarz nie zdefektuje wejdzie kupon głowny - pokryje porażki związane z Unibaxem - z podwojoną nawiążką - ale poczekajmy

PS. Krajan to GCh?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
1/ rozpis 2/3 EXP:
Jonsson, Andreas (Byd) +0,5 Sullivan, Ryan (Tor) -0,5 2 /1.80/ 9-12 i ostatni bieg?
Kasprzak, Krzysztof (Les) -1 Dobrucki, Rafal (Rze) +1 1 /1.80/ 8-3
Andersen, Hans (Wro) -2 Ulamek, Sebastian (Cze) +2 1 /1.68/ 12-8

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Jonsson, Andreas (Byd) +0,5 Sullivan, Ryan (Tor) -0,5 2 /1.80/ 11-15(+3 nie liczone)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
odstaw ten alkohol

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
leszno pokazalo klase, dobrze ze w pore odstawilem na bok zamiar postawienia na rzeszow, na nic ta analioza sie zdala<
cieszy ze bydgoszcz z handi+ leszno weszlo
pzdr


Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
L
member
member
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
Co za glupoty wypisujesz lepusti jak pisales,ze juz postawiles na Rzeszow smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
zgadza sie, w totomix postawilem (w zasadzie siostra mi go zrealizowala przy okazji swoich- siedze za granica, nie mam mozliwosci grania u naziemnych, osobiscie gram tylko w sieci) na rzeszow z handii+12 za symboliczne 5plnow.
przymierzalem sie tez do zagrania w sieci tego, jednak miedzy innymi dzieki uwagom forumowiczow zaniechalem.
ostatecznie puscilem bydgoszcz z handi + leszno 1. gram glownie zuzel, konsekwentnie wg swojej taktyki (wyszukuje okazji, betow oczywistych i jesli takie wogole sa pewnych i taki bet za wieksza kaske, obracam w walucie GBP, co przy relacji funt-zl pozwala osiagnac pokazne wygrane. dlatego ten bledny typ na rzeszow nawet mnie nie zabolal. ok, ale podobno tu sie o kasie nie mowi
LeFan, dzieki za czujnosc wink
pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 61
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 61
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=587349&page=1#Post587349

wg tej rozpiski bylem przekonany na 100%, ze linia 14,5 na Pedersena zostanie rozliczona jako OVER w baw...
wyglada na to, ze dosc powaznie sie pomylilem.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
ramelow a czemu mialo byc rozliczone jako over??? tam przeciez wyraznie pisze:
"W ligach polskiej i wkrotce szwedzkiej, zaliczane sa WSZYSTKIE starty zawodnika i nie licz[size:11pt][/size][b][/b]ymy jedynie punktow bonusowych"

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
tam pisze oczywiscie NIE LICZYMY ^^ ;]

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
mam pytanie ile czasu (godzin) w toto mixie czekaja do rozegrania meczu a potem robia zwrot?

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Mam pytanie - nikt nie gra dzis ligi zuzlowej ?

Co sadzicie o meczach z Toto:
Rzeszow-Torun(+12) 1
Rzeszow w prawie full skladzie z Nickim , Nichollsem, Wattem i Dobruckim na czele i tylko Kuciapa za Miesiaca ma jechac.
Torun bez Jagusia za ktorego z/z i Miedzinskiego.

Czestochowa - Tarnow (+12) 1
Wiadomo jaka sytuacja w Tarnowie bez Ljunga , z powypadkowymi Holta ( ale ten dobrze pojezdzil po wypadku ) i T.Gollobem, slabym Kolodziejem .

Hancock - T.Gollob (+2) 1
JAk bedzie nie wesolo a w polowie meczu moze tak juz byc moga Tarnowianie nie forsowac Tomasza i bedacy w niezlej dyspozycji amerykanin ma szanse byc lepszy.

H.Andersen powyzej 11,5
Solidnosc Dunczyka, do tego brak wielkich gwiazd w Bydgoszczy ( no moze procz Jonssona ) - mysle ze na 12 pkt go stac.

Co sadza specjalisci o tych typach.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Jak sprawa wyglada z Zagarem?Bedzie w Rzeszowie bo ponoc ma mistrz.Slowenii??

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Ma jechac w Rzeszowie.
http://www.matejzagarracing.net/

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
W meczu Rzeszowa zgadzam sie i powinni sobie spokojnie dać rade z mocno oslabionym skladem Torunian.

Dobrucki-Ząbik(+1) 1 kurs szybko spada w toto mix ale mysle ze typ dosc pewny. Rafał solidny na swoim torze a Karol poza biegiem młodzieżowym bedzie mial z kim przegrywac.

Zielonka-Leszno:
Mecz w którym moze zdarzyć sie wszystko. Myślę jednak ze min. wygraja gospodarze a wszystko moze rozstrzygnać sie w 2 ostatnich biegach. Osobiscie odpuszczam mecz na czysto.

Walasek-Kasprzak(+1)-1
Greg ostatnio w wsymienitej formie i punktuje solidnie. Jako obecny lider moze dzis poprowadzic do zwyciestwa swoja drużyne. Kasper na wyjazdach prezentuje się różnie raz lepiej raz gorzej a poza tym starty w ligach zagranicznych na pewno nie pozostaja bez wplywu na stan zawodnika jeszcze przeciez mlodego. Jak dla mnie w tej parze 1!

Czewa-Tarnów(+12)

Tu jest chyba najwieksza zagadka tej kolejki. Nikt nie wie na co stać Tomka po ostatnim wypadku. Bywa że po takiej przerwie zawodnik wraca i robi ponad 10 albo kompletnie zawodzi co jest zrozumiale. Tomek ma charakter tylko ostatnio coś nie gra i jest cieżko. Jak nie Tomek to kto? Rune pojedzie, Janek byc moze dorzuci ok 10. a reszta ?? Ljung jesli wystartuje to sytuacja podobna jak do Tomka, młodzieżowców nie ma Tarnów w tym sezonie i po pierwszym biegu który pewnie zakończy sie 5:1 dla gosp. moze byc ciezko odrabiac straty. Z drugiej strony Lee i Antonio jak huśtawki. Co liga to każdy puntkuje inaczej a już chyba obaj najgorzej własnie na naszym podwórku. Handi 12 zastanawia mnie nad 2 jednak chyba ten mecz odpuszczam bo za duzo niewiadomych!

Dla mnie 3 mecze nadaja sie do grania na Rzeszów Dobruckiego i Grega. Reszta pozostaje niewiadomą i cięzką do przewidzenia. Jak ktos ma jakies sugestie i ciekawe spostrzezenia chetnie poczytam i wezme pod uwage przy ostatecznym kuponie.

Strona 28 z 61 1 2 26 27 28 29 30 60 61

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, forty), 1,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1