Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
Logan #1292445 12/06/2007 03:57
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
Witam.Mam na koncie w betandwin 1200zł chciałbym wypłacić 1000zł.To jest moje 1 wypłata-wypąłcam z tego powodu iż nałozyli mi limit na zakłady 50zl.Prosż edoradzcie jak to wypłacić na konto bankowe aby mi jakiegos wałka nie wycieli.Dzieki

Bonus: Unibet
Logan #1294870 13/06/2007 02:22
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Zakłady LIVE wliczają się do obrotu w przypadku bonus'a 200=400?

chim123 #1295034 13/06/2007 03:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by chim123
Zakłady LIVE wliczają się do obrotu w przypadku bonus'a 200=400?

tak

yaaho #1295346 13/06/2007 05:18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Czy te limity na baw są po pewnym czasie znoszone czy jednak zostają do końca? Wiedziałem, że szybko dają ale po kilku dniach już limity do 50zł to lekka przesada. Dobrze, że już obrót zrobiłem i można wypłacać. Czy komuś się udało wynegocjować zniesienia limitu lub chociaż podniesienia go?

pescar #1295376 13/06/2007 05:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Mi sie kiedys udalo na koncie w playit jak jeszcze mieli takiego klona - dali mi chyba 25 euro na zaklad i po wyslaniu maila, ze przeciez nie gram pomylek, jestem na minusie itd. dali z powrotem 50 euro.
Potem w Bwin juz sie ta sztuka nie udawala i konczylo sie na 5 euro zaklad.

Wojtek

nowy WK #1295843 13/06/2007 17:37
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Panowie ile czasu idzie wypłata na karte zleciłem wypłate w Poniedziałek o 6 rano

Zielony #1296245 13/06/2007 20:16
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
ktoś pisał ze na MB idzie 1 dzień mi napisali ze około 4-5 dni smile

yaaho #1296870 13/06/2007 22:17
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by chim123
Zakłady LIVE wliczają się do obrotu w przypadku bonus'a 200=400?

tak



Jeszcze jedno pytanko tongue Obrót ma byc 5x bonus + 1 x depozyt, czyli razem na 1200zł. Czyli mogę zagrać 3 zakłady po 400zl i obrot bedzie zaliczony? Czy muszę grać max po 200zl? Dzieki za odp. smile Pozdr.

oli #1297211 13/06/2007 23:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by oli
ktoś pisał ze na MB idzie 1 dzień mi napisali ze około 4-5 dni smile

Ci z supportu nie zawsze wiedza co sie w dziale finanosowym dzieje, maja pewnie gdzies napisane, ze maja odpowiadac, ze idzie 4-5 dni i tyle...w praktyce zwykle idzie 1, max 2 dni

chim123 #1297214 13/06/2007 23:29
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by chim123
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by chim123
Zakłady LIVE wliczają się do obrotu w przypadku bonus'a 200=400?

tak



Jeszcze jedno pytanko tongue Obrót ma byc 5x bonus + 1 x depozyt, czyli razem na 1200zł. Czyli mogę zagrać 3 zakłady po 400zl i obrot bedzie zaliczony? Czy muszę grać max po 200zl? Dzieki za odp. smile Pozdr.

mozesz zagrac jak Ci sie podoba, wazne, zeby w sumie 1200 bylo

chim123 #1297215 13/06/2007 23:29
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Tak możesz zagrać 3 zakłady po 400 zł smile

(J) #1297348 14/06/2007 00:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Witam
Tak sobie czytam co napisaliście odnośnie tego obrotu i z ciekawości sprawdziłem u siebie czy obrót mam wykonany i:
- po wpłaceniu 200 dostałem 200 bonusu
- puściłem do tej pory trzy zakłady: 300PLN, 400PLN, 523PLN = 1223PLN

Gdy otwieram okienko wypłaty jest napisane, że max wypłata wynosi 200PLN mniej niż cała kwota dostępna na zakłady.

Moim zdaniem muszę jeszcze wysłać min jeden zakład na kwotę min 200PLN żeby uwolnić bonus. Mam rację?

pozdrawiam

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
masz baw liczyć nie umie.

Maciek #1297841 14/06/2007 02:06
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
@piotrek_ndm - ja mam podobnie, zagrałem już łacznie na sume 1412zl i dalej nie mogę wypłacić całości :/

chim123 #1298189 14/06/2007 03:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Mialem tak samo, myslalem ze moge wyplacic wszystko, a moglem bez 200, zagralem jeszcze za 400 i w sumie mialem obrotu na jakies 1600. Wyplata na MB doszla po jakis 24h

oli #1301953 15/06/2007 07:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Originally Posted by oli
ktoś pisał ze na MB idzie 1 dzień mi napisali ze około 4-5 dni smile
baw kłamie;)

pescar #1301954 15/06/2007 07:23
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Originally Posted by pescar
Czy te limity na baw są po pewnym czasie znoszone czy jednak zostają do końca? Wiedziałem, że szybko dają ale po kilku dniach już limity do 50zł to lekka przesada. Dobrze, że już obrót zrobiłem i można wypłacać. Czy komuś się udało wynegocjować zniesienia limitu lub chociaż podniesienia go?
udało mi się podnieść limit kiedy jeszcze nie znałem innych sposobów jego obejścia ze 100 na 200pln także możesz spróbować napisać skromną prośbę do supportu

zw1 #1302322 15/06/2007 17:59
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11
zw1 a jakie są te inne sposoby obejscia limitów na bwin? bo ja nie umie sobie dac rady z nimi jak mozesz to zdradz ta tajemnice. Pozdrawiam

zw1 #1302326 15/06/2007 18:01
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by zw1
Originally Posted by oli
ktoś pisał ze na MB idzie 1 dzień mi napisali ze około 4-5 dni smile
baw kłamie;)

Waże że doszło - 3 dni sie czekało grin

oli #1302452 15/06/2007 19:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
dwa razy wyplacalem, za kazdym razem szlo po 24h, dobry buk nie robia zadnych problemow smile

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty, alfa), 2,636 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1