|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696 |
Witam.Mam na koncie w betandwin 1200zł chciałbym wypłacić 1000zł.To jest moje 1 wypłata-wypąłcam z tego powodu iż nałozyli mi limit na zakłady 50zl.Prosż edoradzcie jak to wypłacić na konto bankowe aby mi jakiegos wałka nie wycieli.Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Zakłady LIVE wliczają się do obrotu w przypadku bonus'a 200=400?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Zakłady LIVE wliczają się do obrotu w przypadku bonus'a 200=400? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Czy te limity na baw są po pewnym czasie znoszone czy jednak zostają do końca? Wiedziałem, że szybko dają ale po kilku dniach już limity do 50zł to lekka przesada. Dobrze, że już obrót zrobiłem i można wypłacać. Czy komuś się udało wynegocjować zniesienia limitu lub chociaż podniesienia go?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Mi sie kiedys udalo na koncie w playit jak jeszcze mieli takiego klona - dali mi chyba 25 euro na zaklad i po wyslaniu maila, ze przeciez nie gram pomylek, jestem na minusie itd. dali z powrotem 50 euro. Potem w Bwin juz sie ta sztuka nie udawala i konczylo sie na 5 euro zaklad.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Panowie ile czasu idzie wypłata na karte zleciłem wypłate w Poniedziałek o 6 rano
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
ktoś pisał ze na MB idzie 1 dzień mi napisali ze około 4-5 dni 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Zakłady LIVE wliczają się do obrotu w przypadku bonus'a 200=400? tak Jeszcze jedno pytanko  Obrót ma byc 5x bonus + 1 x depozyt, czyli razem na 1200zł. Czyli mogę zagrać 3 zakłady po 400zl i obrot bedzie zaliczony? Czy muszę grać max po 200zl? Dzieki za odp.  Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ktoś pisał ze na MB idzie 1 dzień mi napisali ze około 4-5 dni  Ci z supportu nie zawsze wiedza co sie w dziale finanosowym dzieje, maja pewnie gdzies napisane, ze maja odpowiadac, ze idzie 4-5 dni i tyle...w praktyce zwykle idzie 1, max 2 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Zakłady LIVE wliczają się do obrotu w przypadku bonus'a 200=400? tak Jeszcze jedno pytanko  Obrót ma byc 5x bonus + 1 x depozyt, czyli razem na 1200zł. Czyli mogę zagrać 3 zakłady po 400zl i obrot bedzie zaliczony? Czy muszę grać max po 200zl? Dzieki za odp.  Pozdr. mozesz zagrac jak Ci sie podoba, wazne, zeby w sumie 1200 bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Tak możesz zagrać 3 zakłady po 400 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
Witam Tak sobie czytam co napisaliście odnośnie tego obrotu i z ciekawości sprawdziłem u siebie czy obrót mam wykonany i: - po wpłaceniu 200 dostałem 200 bonusu - puściłem do tej pory trzy zakłady: 300PLN, 400PLN, 523PLN = 1223PLN
Gdy otwieram okienko wypłaty jest napisane, że max wypłata wynosi 200PLN mniej niż cała kwota dostępna na zakłady.
Moim zdaniem muszę jeszcze wysłać min jeden zakład na kwotę min 200PLN żeby uwolnić bonus. Mam rację?
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
masz baw liczyć nie umie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
@piotrek_ndm - ja mam podobnie, zagrałem już łacznie na sume 1412zl i dalej nie mogę wypłacić całości :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Mialem tak samo, myslalem ze moge wyplacic wszystko, a moglem bez 200, zagralem jeszcze za 400 i w sumie mialem obrotu na jakies 1600. Wyplata na MB doszla po jakis 24h
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
ktoś pisał ze na MB idzie 1 dzień mi napisali ze około 4-5 dni  baw kłamie;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Czy te limity na baw są po pewnym czasie znoszone czy jednak zostają do końca? Wiedziałem, że szybko dają ale po kilku dniach już limity do 50zł to lekka przesada. Dobrze, że już obrót zrobiłem i można wypłacać. Czy komuś się udało wynegocjować zniesienia limitu lub chociaż podniesienia go? udało mi się podnieść limit kiedy jeszcze nie znałem innych sposobów jego obejścia ze 100 na 200pln także możesz spróbować napisać skromną prośbę do supportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 11 |
zw1 a jakie są te inne sposoby obejscia limitów na bwin? bo ja nie umie sobie dac rady z nimi jak mozesz to zdradz ta tajemnice. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
ktoś pisał ze na MB idzie 1 dzień mi napisali ze około 4-5 dni  baw kłamie;) Waże że doszło - 3 dni sie czekało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
dwa razy wyplacalem, za kazdym razem szlo po 24h, dobry buk nie robia zadnych problemow 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|