Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#1295377 13/06/2007 05:31
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
mam takie pytanie bo cos mi swita po glowie ze jest jakas choroba ktora powoduje ze czlowieka wogole nie boli glowa, wlasnie jak tak mam odkad sie urodzilem nigdy nie bolala mnie glowa, mozna powiedziec ze nie wiem jak boli glowa... wie ktos cos wiecej o tym przypadku!! tamat calkiem powazny, od jakiegos czasu sie nad tym zastanawiam, do lekarza nie chce mi sie isc bo nie lubie stac w kolejkach, ale coraz bardziej sie nad tym zastanawiam.. ale co ja mu powiem..... glowa mnie nie boli??

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
No w sumie mnie również nigdy praktycznie głowa nie boli i nie upatruję bynajmniej w tym żadnych symptomów chorobowych tongue

Jest dobrze tak jak jest, nie ma co psuć i popadać w hipochondrię smile

hynek #1295388 13/06/2007 05:37
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
no co racja to racja, ale nurtuje mnie to od jakiegos czasu bo kiedys obilo mi sie o uszy ze to zwiazne jest z jakas choroba, ale za nic nie moge przypomniec sobie z jaka...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
hynek napisales ze praktycznie nigdy cie nie boli, mnie nie bolala nigdy!!!! nie potrafie zrozumiec jak ktos np mowi scisz muzyke bo mnie glowa boli, albo cos w tym stylu, NIGDY W ZYCIU NIE BOLALA MNIE GLOWA!!!

hynek #1295396 13/06/2007 05:39
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ja mam podobnie.

Głowa boli mnie jedynie po egzaminach (to pewnie związane ze stresem i zwiększonym wysiłkiem umysłowym) , ale i to ledwie przez pół godziny maksymalnie.

Czasami też po ostrym piciu i w czasie choroby (przy gorączce itp.)

Poza tym czuję się świetnie grin


Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Po co na własna rękę szukasz choroby. Idz do lekarza, nalepiej prywatnie to ci wynajdzie jakąś fajną chorobę tongue

_Way_ #1295405 13/06/2007 05:42
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Szewa mnie glowa nie boli ani ze stresu, ani po piciu, ani jak jestem chory...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Tym lepiej dla Ciebie, ja bym na siłę się nie martwił.

Szewa #1295422 13/06/2007 05:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
no tak, ale to podobno jest objaw jakiejs grozniejszej choroby i tym sie martwie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
to sie ciesz a nie martw bo mnie np. jebie łeb często frown

Cholo #1295466 13/06/2007 06:00
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
moze miałes czapke za ciasna ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Ja tam mysle, że wy macie raka. Ale nie martwcie się, ja też mam tongue Ale mniej zaawansowanego, bo mnie też głowa nie boli, ale pamiętam, że przed ospą mnie napieprzała, więc nie jest tak źle.


wink tongue



_Way_ #1295480 13/06/2007 06:07
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
A mnie od samego tego czytania rozbolała... więc ze mną jest wszystko ok smile .
Dobranoc.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
No nie mów Dziabor, że nawet jak wychlejesz kilka Dębowych albo wódke żołądkową to Cie na drugi dzień baniak nie boli smile

Goget #1295510 13/06/2007 06:23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
nie boli!! jedynie mnie suszy

Goget #1295516 13/06/2007 06:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,901
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,901
Likes: 12
Originally Posted by Goget
No nie mów Dziabor, że nawet jak wychlejesz kilka Dębowych albo wódke żołądkową to Cie na drugi dzień baniak nie boli smile

Mnie akurat po żoładkowej nie boli wink Ale po 8 Debowych to rano myślałem ,ze mi peknie laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
hm moze masz przypalony jakis płat mózgu który odpowiada za ból głowy ? laugh wink
ostatnio czytalem ze jakis płat odpowiada za ból i jak sie go przepali to sie nie czuje bólu , koles miał złamaną noge ale wogole tego nie czuł i jeszcze kilka innych historii
smirk

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Dziabor - spróbuj zrozumieć politykę rządu - to Cię głowa rozboli grin

Ewentualnie codziennie siedź minimum 8h przed komputerem, a jak masz możliwość to i śpij z głową jak najbliżej włączonego telewizora (może być ściszony) - jak po tygodniu cię łeb nie będzie napierd***, to znaczy że naprawdę jesteś chory.

Bzyku #1295546 13/06/2007 07:05
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Zrób tak jak Bzyku ma w awatarze, jak nie będzie bolala to ja już nie wiem grin

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1