|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
mam takie pytanie bo cos mi swita po glowie ze jest jakas choroba ktora powoduje ze czlowieka wogole nie boli glowa, wlasnie jak tak mam odkad sie urodzilem nigdy nie bolala mnie glowa, mozna powiedziec ze nie wiem jak boli glowa... wie ktos cos wiecej o tym przypadku!! tamat calkiem powazny, od jakiegos czasu sie nad tym zastanawiam, do lekarza nie chce mi sie isc bo nie lubie stac w kolejkach, ale coraz bardziej sie nad tym zastanawiam.. ale co ja mu powiem..... glowa mnie nie boli??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
No w sumie mnie również nigdy praktycznie głowa nie boli i nie upatruję bynajmniej w tym żadnych symptomów chorobowych Jest dobrze tak jak jest, nie ma co psuć i popadać w hipochondrię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
no co racja to racja, ale nurtuje mnie to od jakiegos czasu bo kiedys obilo mi sie o uszy ze to zwiazne jest z jakas choroba, ale za nic nie moge przypomniec sobie z jaka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
hynek napisales ze praktycznie nigdy cie nie boli, mnie nie bolala nigdy!!!! nie potrafie zrozumiec jak ktos np mowi scisz muzyke bo mnie glowa boli, albo cos w tym stylu, NIGDY W ZYCIU NIE BOLALA MNIE GLOWA!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ja mam podobnie. Głowa boli mnie jedynie po egzaminach (to pewnie związane ze stresem i zwiększonym wysiłkiem umysłowym) , ale i to ledwie przez pół godziny maksymalnie. Czasami też po ostrym piciu i w czasie choroby (przy gorączce itp.) Poza tym czuję się świetnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Po co na własna rękę szukasz choroby. Idz do lekarza, nalepiej prywatnie to ci wynajdzie jakąś fajną chorobę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Szewa mnie glowa nie boli ani ze stresu, ani po piciu, ani jak jestem chory...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Tym lepiej dla Ciebie, ja bym na siłę się nie martwił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
no tak, ale to podobno jest objaw jakiejs grozniejszej choroby i tym sie martwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
to sie ciesz a nie martw bo mnie np. jebie łeb często 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
moze miałes czapke za ciasna ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Ja tam mysle, że wy macie raka. Ale nie martwcie się, ja też mam  Ale mniej zaawansowanego, bo mnie też głowa nie boli, ale pamiętam, że przed ospą mnie napieprzała, więc nie jest tak źle. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
A mnie od samego tego czytania rozbolała... więc ze mną jest wszystko ok  . Dobranoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
No nie mów Dziabor, że nawet jak wychlejesz kilka Dębowych albo wódke żołądkową to Cie na drugi dzień baniak nie boli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
nie boli!! jedynie mnie suszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,977 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,977 Likes: 12 |
No nie mów Dziabor, że nawet jak wychlejesz kilka Dębowych albo wódke żołądkową to Cie na drugi dzień baniak nie boli  Mnie akurat po żoładkowej nie boli  Ale po 8 Debowych to rano myślałem ,ze mi peknie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
hm moze masz przypalony jakis płat mózgu który odpowiada za ból głowy ?  ostatnio czytalem ze jakis płat odpowiada za ból i jak sie go przepali to sie nie czuje bólu , koles miał złamaną noge ale wogole tego nie czuł i jeszcze kilka innych historii 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Dziabor - spróbuj zrozumieć politykę rządu - to Cię głowa rozboli  Ewentualnie codziennie siedź minimum 8h przed komputerem, a jak masz możliwość to i śpij z głową jak najbliżej włączonego telewizora (może być ściszony) - jak po tygodniu cię łeb nie będzie napierd***, to znaczy że naprawdę jesteś chory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Zrób tak jak Bzyku ma w awatarze, jak nie będzie bolala to ja już nie wiem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|