Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26
newbie
newbie
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26
Originally Posted by punter UK
no to ładnie smile

ten zkład na gemy jest również na żywo. ja osobiscie poczekałbym do zakonczenia pierwszego seta i +4.5 skontrował na BF po lepszym kursie bo teraz wycisniesz z tego max 50/50. ale w sumie liczy sie pewny zysk. 'diecezja' nalezy do Ciebie smile

Value niesamowite wink
Ja skontrowałbym w momencie kiedy wiedziałbym kto serwuje. Jeśli podanie wygrałby Djokovic podejrzewam, że kontra poszłaby po zakończeniu pierwszego seta, bo jest duże prawdopodobieństwo, że set zakończy się 6:3 i w 2 secie rozpoczynałby Kendrick. Jeśli zaczynałbym Kendrick, kontrowałbym już na początku, bo jedno przełamanie daje 6:4 i w drugim secie zaczyna, również Amerykanin, więc również więcej % za 6:4 w 2 secie...
Tak to widzę smile
Powodzenia !

Bonus: Unibet
casabel #1296830 13/06/2007 22:10
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Skontrowane ładnie zostało na meczu , choć nieco ryzykowałem i czekałem ... Kendrick ładnie pocisnął na początku .... ale i tak sporo USD do przodu smile dość słaby obrót na tym rynku .. ale - oby częściej takie niespodzianki wink
Taka jest właśnie wielka przewaga betfair wobec innych buków - tu ma zarabiać przede wszystkim gracz smile


Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
A swoją drogą - ten kto przyjął moją ofertę - chyba teraz - kamień mu spada z serca - albo naprawdę wiedział co robi ;):)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by moonlight
A swoją drogą - ten kto przyjął moją ofertę - chyba teraz - kamień mu spada z serca - albo naprawdę wiedział co robi ;):)

skoro mowisz, ze wystawiles to na noc to pewnie ktos przyszedl nie trzezwy z imprezki, pomyslily mu sie strony back i lay i zagral smile bo na trzezwo watpie, zeby ktos to zagral...

yaaho #1297298 13/06/2007 23:50
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
smile na pewno , aby ten ktoś pił co noc wink

Dołączył: Jun 2007
Posty: 44
V
newbie
newbie
V Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 44
Hej jestem nowym urzytkownikiem betfair

Czy beda chcieli mnie zweryfikowac czy moze unikne tego

wpłace pare stów mb wygram i wypłace bez problemu czy bedzie jakas weryfikacja przed wypłata ??

viktor #1299204 14/06/2007 16:55
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26
newbie
newbie
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26
Originally Posted by viktor
Hej jestem nowym urzytkownikiem betfair

Czy beda chcieli mnie zweryfikowac czy moze unikne tego

wpłace pare stów mb wygram i wypłace bez problemu czy bedzie jakas weryfikacja przed wypłata ??

Weryfikacji musisz sie poddać w momencie, gdy posiadasz środki na 'koncie australijskim'. Jednakże jak wspomniałeś wyżej, jesteś nowym graczem na Betfair, więc na pewno saldo konta asutralijskiego w Twoim przypadku wynosi 0, a tym samym poddanie się "KYC" póki co Cię nie obowiązuje. Pozostaje Ci grać, wygrywać i ewentulanie wypłacać smile

casabel #1303873 16/06/2007 01:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Jak Wam sie podobaja nowe prowizja w Betfair? Wg mnie tym razem przegieli i moje obroty jak na razie spadly u nich mniej wiecej o polowe.
- po pierwsze zmiana prowizji z 3,5 na 4,0% przy mniej wiecej tych samych obrotach = dla mnie okolo 25% mniej rzeczy oplacalnych do zagrania
- po drugie zmiana skoku rabatu od prowizji z 5% na 2% powoduje, ze nie gram juz czegos tylko po to, zeby zrobic obrot i zmniejszych prowizje. 4,0 a 3,75 to spora roznica. 4,0 a 3,9 juz mniej zauwazalna.
- po trzecie przenioslem czesc kasy do MatchMyWager (1% prowizji) i Betssona (2% prowizji) i zaczynam zauwazac, ze tam tez jest sporo rzeczy do zagrania i coraz czesciej ktos kupuje wystawiony kurs. Jesli poprawia troche obsluge wystawianych zakladow (tu Betfair jest 2 klasy do przodu) to beda sie coraz bardziej liczyc.

To tyle moich zalow na Betfair - oczywiscie dalej sa nr 1 i dlugo beda ale dochode z mojego grania spadna :-))

Wojtek

nowy WK #1304231 16/06/2007 04:18
Dołączył: Jun 2007
Posty: 58
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 58
hej

ile trwa wypłata z betfair na moneybookers

czy jest jakas róznica jak zlece ją wieczorem czy za dnia

i jak z wypłatami w sobote i niedziele -o której godzinie najlepiej w te dni wypłacac, i czy wypłacaja w soboty i niedzile i ile to trwa


Ivan #1304238 16/06/2007 04:22
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
do 24 h, nieraz szybciej bez wzgledu na dzień

oli #1304260 16/06/2007 04:30
Dołączył: Jun 2007
Posty: 58
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 58
i bez wzgeldu czy sob czy niedz czy czwartek

Ivan #1304264 16/06/2007 04:31
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
tak

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8
Originally Posted by moonlight
Wystawiłem - jak zawsze na nockę - tak dla przypału po kursach 50-250 wystawiam za kilka, kilknaście USD ... Rano patrzę - a ten zakład przyjęty laugh

Już chyba trzeci czy czwarty raz mi na betfair ktoś "łyknął" takie kursy ...
Chyba musi być konkretny pewniak wink
Też tak robię, ale jeszcze mi sie nie poszczęściło :-) Może robie coś źle... Wystawiasz tam gdzie jeszcze nikt nic nie wystawił czy jak?

Zastanawia mnie jedno, jaki cel mają ci, którzy np w kursach setów w tenisie wystawiają na każdy wynik 1.01 np po 100 EUR ? często można się spotkać że w danym zdarzeniu nic nie ma oprócz tak właśnie wystawionych kursów ?

rider #1304666 16/06/2007 16:25
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Jeżeli nikt nic nie wystawił - to wystawiam jakiś egzotyczny kurs, a jeżeli już jakieś kursy są wysokie - to daję odpowiednio mniejszy.
Po co pieniążki mają bezczynnie leżeć przez nockę wink
Co do setów - ta sama sytuacja - tyle , że odwrotna.
Bywa i tak, że ktoś przypadkowo skusi się na kurs 1,01 smile gdzie powinno być normalnie około 3,00 smile


Ivan #1308739 18/06/2007 00:51
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26
newbie
newbie
Dołączył: Apr 2007
Posty: 26
Originally Posted by Ivan
hej

ile trwa wypłata z betfair na moneybookers

czy jest jakas róznica jak zlece ją wieczorem czy za dnia

i jak z wypłatami w sobote i niedziele -o której godzinie najlepiej w te dni wypłacac, i czy wypłacaja w soboty i niedzile i ile to trwa

Dosyć często zdarza się, że pieniądze są już na koncie w przeciągu 2-3h.

casabel #1309261 18/06/2007 03:59
Dołączył: Jun 2007
Posty: 58
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 58
hej

zauwazyłemw sposobach wypłat na betfair możliwość wypłaty środków czekiem

Jak to wygląda betfair przysyła mi pieniadze pod adres z porfilu z angli

jaki koszt jest takiej wysyłki ( jak wogóle to tak wygląda ) ile czasu ida do nas środki do domu itp.
Czy jest to wygodny i szybkie ??
wypłacach tak ktos środki wogóle ?

nowy WK #1310334 18/06/2007 07:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by nowy WK
Jak Wam sie podobaja nowe prowizja w Betfair? Wg mnie tym razem przegieli i moje obroty jak na razie spadly u nich mniej wiecej o polowe.
- po pierwsze zmiana prowizji z 3,5 na 4,0% przy mniej wiecej tych samych obrotach = dla mnie okolo 25% mniej rzeczy oplacalnych do zagrania
- po drugie zmiana skoku rabatu od prowizji z 5% na 2% powoduje, ze nie gram juz czegos tylko po to, zeby zrobic obrot i zmniejszych prowizje. 4,0 a 3,75 to spora roznica. 4,0 a 3,9 juz mniej zauwazalna.
- po trzecie przenioslem czesc kasy do MatchMyWager (1% prowizji) i Betssona (2% prowizji) i zaczynam zauwazac, ze tam tez jest sporo rzeczy do zagrania i coraz czesciej ktos kupuje wystawiony kurs. Jesli poprawia troche obsluge wystawianych zakladow (tu Betfair jest 2 klasy do przodu) to beda sie coraz bardziej liczyc.

To tyle moich zalow na Betfair - oczywiscie dalej sa nr 1 i dlugo beda ale dochode z mojego grania spadna :-))

Wojtek
Nie wiem czy komukolwiek się podobają. Niestety monopolista postanowił wykorzystać swoją pozycję. Jedyny pozytyw jaki w tym widzę to szansa dla innych giełd. W parbet (obecnie 1%) i betsson (2%) obecnie już w jednym przypadku na 5 można znaleźć kursy lepsze bądź takie same (po uwzględnieniu prowizji). Betdaq ruszyło z promocją, w której daje użytkownikom do końca roku prowizję jaką mieli w Betfair przed zmianą. Z ich strony to jednak mało bo stawki i kursy mają dużo mniej konkurencyjne. Natomiast klimat do takich zmian jest4. Ja najbardziej czekam na jakiś ruch ze strony Mansion. Prowizji obniżyć już nie mogą ale oferta ciągle zbyt uboga.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Wg mnie Mansion przydalaby sie promocja ktoraby przyciagnela malych graczy. Kilkaset euro bonusa przyciagnelo takich ktorzy maja kase i wiedza jak grac i bardzo ciezko znalezc tam okazyjne kursy. Ciezko sprzedac cos chocby o 0,01 taniej niz jest warte.

Zauwazylem, ze w Parbet i Betsson coraz czesciej mozna sprzedac to co sie wystawilo. Rok temu probowalem troche wystawiac w Parbet i sprzedawalnosc byla na poziomie kilku%. Teraz wlasciwie wszystko co chce wziac wystawiam nieco nizej niz jest w LAY i 3/4 sprzedaje.

W Betfair dziwi mnie nie to, ze podniesli prowizje tylko bardziej to, ze zwiekszyli ja dla graczy srednich i duzych a obnizyli dla malych. Jak gralem tam z budzetem 50 euro na poczatku to bylo mi wszystko jedno czy prowizja jest 5% czy 4%. Teraz 4% a 3,5% to tak jak pisalem 30% mniej rzeczy do zagrania.

Wojtek

nowy WK #1310447 18/06/2007 15:42
Dołączył: Jun 2007
Posty: 58
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 58
Ponawiam pytanie prosze o odpowiedz ?

hej

zauwazyłemw sposobach wypłat na betfair możliwość wypłaty środków czekiem

Jak to wygląda betfair przysyła mi pieniadze pod adres z porfilu z angli

jaki koszt jest takiej wysyłki ( jak wogóle to tak wygląda ) ile czasu ida do nas środki do domu itp.
Czy jest to wygodny i szybkie ??
wypłacach tak ktos środki wogóle ?

Ivan #1310449 18/06/2007 15:44
Dołączył: Jun 2007
Posty: 58
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 58
Wypłać środki - Polecenie wypłaty czekiem

co to znaczy jak wyglada ile kosztuje i czy tak robiliscie ponawiam powyzsze pytanie ?? prosze o odpowiedz

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Akhu, aker, Lukasz111, rymoholik, forty, alfa, 11kera11, Sensei, bukma, burbon), 2,634 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,006
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1