Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1309654 18/06/2007 05:21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
Jak w temacie. Panowie poradźcie jak w miare tanio dostać się do Glasgo sam lot liniami wizzair kosztuje 750 zł( termin 5 lipca bo taki mnie interesuje). Czy jest jakaś inna w miare tania a przedewszystkim pewna i bezpieczna mozliwośc dostania się do w/w miasta? Poradźcie coś w maire szybko.Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
www.pasazer.com [pasazer.com]

Według tej strony są tylko 4 połączenia z Polski do Glasgow:

CENY NA 5 LIPCA:

* Gdańsk - Glasgow (wizzair) - 929zł (2 dni wcześniej lub 2 dni później kosztuje poniżej 600zł)

* Poznań - Glasgow (ryanair) - NIE MA MIEJSC NA 5 LIPCA (6 lipca za 829zł)

* Warszawa - Glasgow (wizzair) - 749zł

* Kraków - Glasgow (ryanair) - 829zł


Niestety - ale jak chce się latać po przystępnych cenach, to trzeba myśleć o tym znacznie wcześniej. 2 tygodnie przed wylotem to za późno.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
moze z berlinskiego Schoenefeld esyjetem?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
zł 366 !!!
Lot 6956; Wylot czw 05 lip 12:45
Przylot czw 05 lip 14:00

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
www.dohop.pl [dohop.pl] moze tu cos znajdziesz

Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
A autokarem?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
Ceny firm autokarowych sa, jak slyszalem, zblizone. Sam nie jezdzilem, wole samoloty.
Slyszalem sporo dobrego o firmie Sindbad.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ja jechałem autobusem do UK raz - 24 godziny. Do Szkocji będzie jeszcze dłużej. Wolę zapłacić parę złotych więcej za samolot i po 2-3 godzinach być na miejscu.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Hmmm a ja bede teraz jechal do PL autobusem za niecaly miesiac....Dlaczego? Chce zobaczyc na wlasne oczy postep w budowie autostrad przez IV RP - bede jechal dawna A4 nie wiem jak sie teraz nazywa -podobno zlikwidowali juz zaczy sie polali czyms droge z betonowych blokow na ktorej tak stukalo. Jak ktos lubi podrozowac to czemu nie

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Co za masochizm shocked

I to jeszcze tłuc się autokarem żeby oglądać coś, czego nie ma grin


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, forty), 1,380 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,255
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1