|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446 |
Jak w temacie. Panowie poradźcie jak w miare tanio dostać się do Glasgo sam lot liniami wizzair kosztuje 750 zł( termin 5 lipca bo taki mnie interesuje). Czy jest jakaś inna w miare tania a przedewszystkim pewna i bezpieczna mozliwośc dostania się do w/w miasta? Poradźcie coś w maire szybko.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
www.pasazer.com [ pasazer.com] Według tej strony są tylko 4 połączenia z Polski do Glasgow: CENY NA 5 LIPCA: * Gdańsk - Glasgow (wizzair) - 929zł (2 dni wcześniej lub 2 dni później kosztuje poniżej 600zł) * Poznań - Glasgow (ryanair) - NIE MA MIEJSC NA 5 LIPCA (6 lipca za 829zł) * Warszawa - Glasgow (wizzair) - 749zł * Kraków - Glasgow (ryanair) - 829zł Niestety - ale jak chce się latać po przystępnych cenach, to trzeba myśleć o tym znacznie wcześniej. 2 tygodnie przed wylotem to za późno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900 |
moze z berlinskiego Schoenefeld esyjetem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900 |
zł 366 !!! Lot 6956; Wylot czw 05 lip 12:45 Przylot czw 05 lip 14:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
www.dohop.pl [ dohop.pl] moze tu cos znajdziesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900 |
Ceny firm autokarowych sa, jak slyszalem, zblizone. Sam nie jezdzilem, wole samoloty. Slyszalem sporo dobrego o firmie Sindbad.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ja jechałem autobusem do UK raz - 24 godziny. Do Szkocji będzie jeszcze dłużej. Wolę zapłacić parę złotych więcej za samolot i po 2-3 godzinach być na miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Hmmm a ja bede teraz jechal do PL autobusem za niecaly miesiac....Dlaczego? Chce zobaczyc na wlasne oczy postep w budowie autostrad przez IV RP - bede jechal dawna A4 nie wiem jak sie teraz nazywa -podobno zlikwidowali juz zaczy sie polali czyms droge z betonowych blokow na ktorej tak stukalo. Jak ktos lubi podrozowac to czemu nie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Co za masochizm  I to jeszcze tłuc się autokarem żeby oglądać coś, czego nie ma 
|
|
|
Link skopiowany do schowka