Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#13127 15/11/2001 14:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Po długim oczekiwaniu na wygraną, wreszcie wczoraj padł remis w meczu Polska - Kamerun, wygrałem jednak tylko 28,80 bo postawiłem 10, ale mam zajebistą satysfakcje!

Pozdrawiam i mam pytanie czy ktos z Was stawiał tez na remis? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#13128 15/11/2001 14:36
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
kretynie czy zastanowiłeś się nad tym co robisz? Kur... żesz twoja mać co by było gdyby każdy tak się jarał jak ty psimi pieniędzmi i zakładał z tego powodu nowy temat po to tylko żeby napisać: wygrałem 5zł!! czy ktoś jeszcze jest tak zajebisty jak ja? Idź synku ochłoń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#13129 15/11/2001 14:44
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
heheheheheheheeheheheheheheheheeh o q..a ale teksty dajesz zajebiste Aborygien , tak trzymaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PS:
moze sie cos ten człowieczek nauczy o zakładaniu tematow

#13130 15/11/2001 15:10
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
teksty jak ostatni wiesniak, aborygenie popatrz dziecko, ze to jest nowy uzytkownik, i ze napewno nie wie jaka tu dyscyplina pilnuje, mozesz go sobie upomniec, ale po co od razu bluzgac !

#13131 15/11/2001 15:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzięki 11016266 !
Wszystko co napisałeś sie zgadza!

Fajnie, że ktos bierze w obronę frajerów którzy tak mało wygrywają!

#13132 15/11/2001 15:53
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
Gratuluje amoczysen wygranej. Ja tez mialem goly remisik. Zycze dalszych wygranych. Moze jakies propozycje remisow na dzis? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#13133 15/11/2001 16:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Również gratuluję Muniek, niestety nic nie zaproponuje na dzis, moze w weekend na polska Pogon-Amica i Odra-Wisła, sa umieszczone w propozycjach do kombinacyjnego w STS-ie.

Pzdr

#13134 15/11/2001 16:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ale Odra-Wisła to bym uwazał!

#13135 15/11/2001 16:49
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Odra - Wisla typ 2

Zarty sie skonczyly. Wisla idzie na mistrza. Cantoro zagral w trzech meczach i strzelil 4 bramki. Do tego kilka asyst i swietnie rozgrywa pilke. Po za tym rewanz za poprzedni przegrany mecz w Wodzislawiu 0:1.

#13136 15/11/2001 17:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Rhotax ma w 100 % racje Wisła nieda sobie odebrać punktów jeśli chce być mistrzem musi wygrywać takie mecze zdecydowanie 2

#13137 15/11/2001 17:56
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
Jak najbardziej popieram typ na Wisłę. Wygrana pozwoli im wyjść na pozycję lidera. Różnica klas obu zespołów jest spora i kurs 2,55 w Profie to super okazja.

#13138 15/11/2001 17:57
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
Drugi dobry typ z ligi polskiej to Groclin po kursie 2. Z Moskałą w ataku powinni rozbić dziurawą obronę Zagłębia.

#13139 15/11/2001 18:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Po co te nerwy !!!
Propozycja jest prosta: Wprowadzić zakaz zakładania nowych tematów dla Juniorów !!!
Albo lepiej, skoro powstaje nowy dział pt. SPÓŁDZIELNIA, czyli typerzy wszystkich krajów łączcie się, to może stworzymy dział pt. np.: Jo - wop Site i tam juniorzy będą szukać pomocy w problemach z cyklu: DAJCIE JAKIEŚ TYPY, albo wygrałem 28 zł !!!, ale zajebiście obstawiłem !!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#13140 15/11/2001 18:15
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Popieram Cie Noami w 100%.
Bardzo prosze Conrada aby rozwazyl taką mozliwosc,bo zaraz utoniemy w tym bałaganie.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, forty, Akhu, Lukasz111, $-man, aker, betowiec), 788 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,043
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1