|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Po długim oczekiwaniu na wygraną, wreszcie wczoraj padł remis w meczu Polska - Kamerun, wygrałem jednak tylko 28,80 bo postawiłem 10, ale mam zajebistą satysfakcje!
Pozdrawiam i mam pytanie czy ktos z Was stawiał tez na remis? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130 |
kretynie czy zastanowiłeś się nad tym co robisz? Kur... żesz twoja mać co by było gdyby każdy tak się jarał jak ty psimi pieniędzmi i zakładał z tego powodu nowy temat po to tylko żeby napisać: wygrałem 5zł!! czy ktoś jeszcze jest tak zajebisty jak ja? Idź synku ochłoń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
heheheheheheheeheheheheheheheheeh o q..a ale teksty dajesz zajebiste Aborygien , tak trzymaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> PS: moze sie cos ten człowieczek nauczy o zakładaniu tematow
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297 |
teksty jak ostatni wiesniak, aborygenie popatrz dziecko, ze to jest nowy uzytkownik, i ze napewno nie wie jaka tu dyscyplina pilnuje, mozesz go sobie upomniec, ale po co od razu bluzgac !
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzięki 11016266 ! Wszystko co napisałeś sie zgadza!
Fajnie, że ktos bierze w obronę frajerów którzy tak mało wygrywają!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199 |
Gratuluje amoczysen wygranej. Ja tez mialem goly remisik. Zycze dalszych wygranych. Moze jakies propozycje remisow na dzis? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Również gratuluję Muniek, niestety nic nie zaproponuje na dzis, moze w weekend na polska Pogon-Amica i Odra-Wisła, sa umieszczone w propozycjach do kombinacyjnego w STS-ie.
Pzdr
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ale Odra-Wisła to bym uwazał!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519 |
Odra - Wisla typ 2
Zarty sie skonczyly. Wisla idzie na mistrza. Cantoro zagral w trzech meczach i strzelil 4 bramki. Do tego kilka asyst i swietnie rozgrywa pilke. Po za tym rewanz za poprzedni przegrany mecz w Wodzislawiu 0:1.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Rhotax ma w 100 % racje Wisła nieda sobie odebrać punktów jeśli chce być mistrzem musi wygrywać takie mecze zdecydowanie 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199 |
Jak najbardziej popieram typ na Wisłę. Wygrana pozwoli im wyjść na pozycję lidera. Różnica klas obu zespołów jest spora i kurs 2,55 w Profie to super okazja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199 |
Drugi dobry typ z ligi polskiej to Groclin po kursie 2. Z Moskałą w ataku powinni rozbić dziurawą obronę Zagłębia.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Po co te nerwy !!! Propozycja jest prosta: Wprowadzić zakaz zakładania nowych tematów dla Juniorów !!! Albo lepiej, skoro powstaje nowy dział pt. SPÓŁDZIELNIA, czyli typerzy wszystkich krajów łączcie się, to może stworzymy dział pt. np.: Jo - wop Site i tam juniorzy będą szukać pomocy w problemach z cyklu: DAJCIE JAKIEŚ TYPY, albo wygrałem 28 zł !!!, ale zajebiście obstawiłem !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Popieram Cie Noami w 100%. Bardzo prosze Conrada aby rozwazyl taką mozliwosc,bo zaraz utoniemy w tym bałaganie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka