|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
miedzioryt wrócił, jak tam pyta?  lezeeee 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
miedzioryt wrócił, jak tam pyta?  lezeeee  raczej: leży 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
ty nocny jestes dobry- wypowiadasz sie o wrocku, jak nic ci do tego miasta jak sie nie znasz to nie powinienes sie wypowiadac, wypowiedasz sie błednie o nysie, co ci do tego miasa, tez nie twoja sprawa. nie no koles idz tam we wrocku szukaj moze jakis sklep otworza to pochwalisz sie na forum ruchaj star a frajerze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
ups..zapomnialem ze z prymitywami nie rozmawiam, a dałes pokaz swojego prymitywnego jezyka... przetłumacz bo inteligentny człowiek nie jest w stanie opanowac twojego wiesniackiego slangu wprost z Opola, wspóczuje temu miastu jesli jest tam was wiecej takich !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Problem miedzioryta To tak jakby ktoś nie kojarzył tego jegomościa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
A co Ty sie tak uczepiłeś nOcnego i Wrocławia? kompleksy jakieś masz? Przejdź sie do specjalisty mamy XXI wiek z pewnością coś poradzą na Twoje dolegliwości. Napisz coś mądrego człowieku jak juz katujesz nas swoją obecnością na forum, a takie texty to zapodawaj kolegom w pisakownicy. Usilnie szukasz guza, uważaj bo cie sam znajdzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234 |
Nie widzialem tego tematu naprawde jest dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
ups..zapomnialem ze z prymitywami nie rozmawiam, a dałes pokaz swojego prymitywnego jezyka... przetłumacz bo inteligentny człowiek nie jest w stanie opanowac twojego wiesniackiego slangu wprost z Opola, wspóczuje temu miastu jesli jest tam was wiecej takich !! mamusia czeka - lec mistrzu nie zaniedbuj jej jak tatko
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
ups..zapomnialem ze z prymitywami nie rozmawiam, a dałes pokaz swojego prymitywnego jezyka... przetłumacz bo inteligentny człowiek nie jest w stanie opanowac twojego wiesniackiego slangu wprost z Opola, wspóczuje temu miastu jesli jest tam was wiecej takich !! mamusia czeka - lec mistrzu nie zaniedbuj jej jak tatko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
bezczelny i cham no i wiesniak. sa pewne granice przyzwoitości, mozemy sie posmiac ale inteligentnie, ty masz widocznie kompkesy jak to wiesniak z Opola i cie cos ugryzło. jak nie masz poczucia humoru to zamknij ryj i nie piernicz głupot bo potem mozesz miec problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,397 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,397 Likes: 11 |
miedzioryt i nOcnY
za każdy kolejny wpis otrzymacie OSTRZEZENIE
nawet za komentarz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
bezczelny i cham no i wiesniak. sa pewne granice przyzwoitości, mozemy sie posmiac ale inteligentnie, ty masz widocznie kompkesy jak to wiesniak z Opola i cie cos ugryzło. jak nie masz poczucia humoru to zamknij ryj i nie piernicz głupot bo potem mozesz miec problem. poprostu jak kogos nie szanuje to mam go w dupie, apropo mam cie w dupie, i jebie mnie to czy dostane ostrzeznie frajerze z wroclawia btw ruchaj stara frajerze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,397 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,397 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
szkoda rafal08, ze nie reagujecie jak trzeba - kolezka prowokuje od pocztaku, a Wy na to dajecie przyzwolenie
zycie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
nic się nie stało, userzy nic się nie stało. nic się nie staaaaało, userzy nic się nie stało.
Cu-ryt niech dalej pajacuje, jest wesoło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,397 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,397 Likes: 11 |
Nie dajemy przyzwolenia.To nie temat do takich dyskusji. Po przeczytaniu waszej wymiany postów  od początku by było sprawiedliwie.Miedzioryt też otrzymuje ostrzeżenie. Gwarantuje,ze za kolejne wasze wpisy będzie BAN. Radze sie zastanowic. Na PW sobie popiszcie jak coś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
a potem każdy screena i wklejać tutaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
od początku by było sprawiedliwie.Miedzioryt też otrzymuje ostrzeżenie. No i w pyte 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|