Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 24 1 2 20 21 22 23 24
Rusty #1315429 20/06/2007 02:11
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Originally Posted by Thrall
miedzioryt wrócił, jak tam pyta? laugh
lezeeee laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by qbasmuggy
Originally Posted by Thrall
miedzioryt wrócił, jak tam pyta? laugh
lezeeee laugh

raczej: leży wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by miedzioryt
ty nocny jestes dobry- wypowiadasz sie o wrocku, jak nic ci do tego miasta jak sie nie znasz to nie powinienes sie wypowiadac, wypowiedasz sie błednie o nysie, co ci do tego miasa, tez nie twoja sprawa. nie no koles idz tam we wrocku szukaj moze jakis sklep otworza to pochwalisz sie na forum
ruchaj star a frajerze

nOcnY #1315813 20/06/2007 03:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
ups..zapomnialem ze z prymitywami nie rozmawiam, a dałes pokaz swojego prymitywnego jezyka... przetłumacz bo inteligentny człowiek nie jest w stanie opanowac twojego wiesniackiego slangu wprost z Opola, wspóczuje temu miastu jesli jest tam was wiecej takich !!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Problem miedzioryta laugh

To tak jakby ktoś nie kojarzył tego jegomościa tongue

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
A co Ty sie tak uczepiłeś nOcnego i Wrocławia? kompleksy jakieś masz? Przejdź sie do specjalisty mamy XXI wiek z pewnością coś poradzą na Twoje dolegliwości. Napisz coś mądrego człowieku jak juz katujesz nas swoją obecnością na forum, a takie texty to zapodawaj kolegom w pisakownicy. Usilnie szukasz guza, uważaj bo cie sam znajdzie...

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
Originally Posted by th0mas
Problem miedzioryta laugh

To tak jakby ktoś nie kojarzył tego jegomościa tongue


Nie widzialem tego tematu naprawde jest dobry laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by miedzioryt
ups..zapomnialem ze z prymitywami nie rozmawiam, a dałes pokaz swojego prymitywnego jezyka... przetłumacz bo inteligentny człowiek nie jest w stanie opanowac twojego wiesniackiego slangu wprost z Opola, wspóczuje temu miastu jesli jest tam was wiecej takich !!
mamusia czeka - lec mistrzu nie zaniedbuj jej jak tatko

nOcnY #1315880 20/06/2007 04:31
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Originally Posted by nOcnY
Originally Posted by miedzioryt
ups..zapomnialem ze z prymitywami nie rozmawiam, a dałes pokaz swojego prymitywnego jezyka... przetłumacz bo inteligentny człowiek nie jest w stanie opanowac twojego wiesniackiego slangu wprost z Opola, wspóczuje temu miastu jesli jest tam was wiecej takich !!
mamusia czeka - lec mistrzu nie zaniedbuj jej jak tatko

laugh laugh laugh

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
No i jest śmiesznie tak jak w tym temacie powinno być laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

SJS #1315919 20/06/2007 04:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
bezczelny i cham no i wiesniak. sa pewne granice przyzwoitości, mozemy sie posmiac ale inteligentnie, ty masz widocznie kompkesy jak to wiesniak z Opola i cie cos ugryzło. jak nie masz poczucia humoru to zamknij ryj i nie piernicz głupot bo potem mozesz miec problem.

nOcnY #1315929 20/06/2007 04:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375
Likes: 11
miedzioryt i nOcnY

za każdy kolejny wpis otrzymacie OSTRZEZENIE

nawet za komentarz

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by miedzioryt
bezczelny i cham no i wiesniak. sa pewne granice przyzwoitości, mozemy sie posmiac ale inteligentnie, ty masz widocznie kompkesy jak to wiesniak z Opola i cie cos ugryzło. jak nie masz poczucia humoru to zamknij ryj i nie piernicz głupot bo potem mozesz miec problem.
poprostu jak kogos nie szanuje to mam go w dupie, apropo mam cie w dupie, i jebie mnie to czy dostane ostrzeznie frajerze z wroclawia

btw ruchaj stara frajerze

nOcnY #1315947 20/06/2007 04:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375
Likes: 11
nOcnY

OSTRZEZENIE

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
szkoda rafal08, ze nie reagujecie jak trzeba - kolezka prowokuje od pocztaku, a Wy na to dajecie przyzwolenie

zycie

nOcnY #1315971 20/06/2007 05:07
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
nic się nie stało, userzy nic się nie stało. nic się nie staaaaało, userzy nic się nie stało.

Cu-ryt niech dalej pajacuje, jest wesoło.

nOcnY #1315973 20/06/2007 05:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375
Likes: 11
Nie dajemy przyzwolenia.To nie temat do takich dyskusji.

Po przeczytaniu waszej wymiany postów grin od początku by było sprawiedliwie.Miedzioryt też otrzymuje ostrzeżenie.

Gwarantuje,ze za kolejne wasze wpisy będzie BAN.

Radze sie zastanowic. Na PW sobie popiszcie jak coś.


Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
a potem każdy screena i wklejać tutaj ooo

Llama #1316089 20/06/2007 06:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895


Konon is back

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by rafal08
od początku by było sprawiedliwie.Miedzioryt też otrzymuje ostrzeżenie.

No i w pyte laugh

Strona 22 z 24 1 2 20 21 22 23 24

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1