Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Originally Posted by m-a-r-c
Sprzedam 145zl na mb za 137 na mbank jak ktos wezmie calosc. gg:2178649.
Polecam wymiany z tym Panem ooo piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
potwierdzam i rowniez polecam smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Originally Posted by włodar
Originally Posted by włodar
Originally Posted by włodar
Posiadam 950 PLN na moneybookers. Oczekuje wpłat na mbank. gg 6418604;)

bez prowizji oczywiscie wink

zostalo 800 zł.

poszło wszystko - nieaktualne wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
kilka słów zyzka na temat wymian z Orzeszolem:

Przeglądając forum nie umiałem nie odnieść się do wypowiedzi Ozeszlola vel kano , na temat bzdur które wypisuje. Ja mam bana nie uczestnicze w życiu forum , staram sie nie robić żadnych wymian z ludzmi z forum , jak już robie to wpłacam zawsze 1-szy , bo po tym co było kto 1 mi wplaci? Taka sama wymiana miała miejsce z niejakim uzytkownik Ozeszlol , również zmuszony byłem wplacic 1-szy , i do dnia dziesiejszego nie otrzymałem całej kwoty , rozchodzi sie o 20 zl , dysponuje wszelkimi skrinami , oraz rozmowami gg to poświadczającymi. Z tego co udało mi się dowiedzieć Ozeszlol podobne rzeczy robił nie tylko ze mną a z innymi userami , czytając że ja mu coś ukradłem , jak ja od paru miesiecy wplacam 1 jest absurdem. Jeśli ktoś chce otrzymac skriny obciążaje Ozeszlola . Jak ktoś chce niech wali na stare gadu. Na koniec chcialbym dodac i przypomniec Ozeszlolowi ze by nie wymienial sie dalej dopoki nie rozliczy sie z kasy jaką wisi mi juz prawie 3 tygodnie.
Pozdrawiam starą załoge.

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by pettersen
kilka słów zyzka na temat wymian z Orzeszolem:

Przeglądając forum nie umiałem nie odnieść się do wypowiedzi Ozeszlola vel kano , na temat bzdur które wypisuje. Ja mam bana nie uczestnicze w życiu forum , staram sie nie robić żadnych wymian z ludzmi z forum , jak już robie to wpłacam zawsze 1-szy , bo po tym co było kto 1 mi wplaci? Taka sama wymiana miała miejsce z niejakim uzytkownik Ozeszlol , również zmuszony byłem wplacic 1-szy , i do dnia dziesiejszego nie otrzymałem całej kwoty , rozchodzi sie o 20 zl , dysponuje wszelkimi skrinami , oraz rozmowami gg to poświadczającymi. Z tego co udało mi się dowiedzieć Ozeszlol podobne rzeczy robił nie tylko ze mną a z innymi userami , czytając że ja mu coś ukradłem , jak ja od paru miesiecy wplacam 1 jest absurdem. Jeśli ktoś chce otrzymac skriny obciążaje Ozeszlola . Jak ktoś chce niech wali na stare gadu. Na koniec chcialbym dodac i przypomniec Ozeszlolowi ze by nie wymienial sie dalej dopoki nie rozliczy sie z kasy jaką wisi mi juz prawie 3 tygodnie.
Pozdrawiam starą załoge.

laugh

kurde zyziek vel haven spadaj...


Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Być może pieniądze które wysłałem rzeczywiscie zostaną cofnięte spowrotem na moje konto moneybookers ... także moje podejrzenia zyzka okażą się bezpodstawne ... ale to nic pewnego czekam na odpowiedz od nich ... licze że szybko się to wyjasnii ...

Niepotrzebne spięcia powstają ... skoro gość mi napisał że same moneybookers mu napisało na gadu że pieniadze po weryfikacjii zostana zwrocone to po co ta cała awantura na forum ? i po cholere mi napiernicza ze stu numerów na gadu ... ja nie mam wpływu na moneybookers , i poki co nie wiem co tak naprawde było przyczyną tego ze pieniadze nie doszły ( wysłałem skriny z dowodem wpłaty , i teraz pozostaje czekać ) . Na chwile obecną ja jestem w fatalnej sytuacjii bo wysłałem za dużo ... i jeżeli sie to nie wyjasni i money nie zwroci kasy ( o ile to moneybookers ją przetrzymuje ) to ja bede stratny . Haven daj sobie spokoj , i nie nasyłaj już swoich ludzi na forum bo to jest chore . Na razie nikt nikogo nie okradł wiec czekam na odpowiedz z moneybookers ...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
nieaktualne

Last edited by Experto; 21/06/2007 21:21.
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Sprzedam 350 Euro na MoneyBookers
W zamian przyjme na mBank. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. Mam 61 udanych wymian, jestem oczywiscie zweryfikowany na stronce:)

Zainteresowanych prosze o priv lub GG: 1591251 [niewidoczny]

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Originally Posted by HERBI
Originally Posted by HERBI
Originally Posted by hunter
Udana wymiana z HERBI!
POTWIERDZAM pozostało 370zł GG 5215381
troche przybyło posiadam około 830zł
posiadam około 420zł wiele wymian za sobą

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Sprzedam okolo 550 pln na MoneyBookers
W zamian przyjme na inteligo, potrzebne pieniazki max do jutra, takze dorzuce jakis bonusik na piwko
Chetnych zapraszam na priva lub GG 4077661
Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
nieaktualne

Last edited by Experto; 21/06/2007 21:20.
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by HAGIi
Sprzedam okolo 550 pln na MoneyBookers
W zamian przyjme na inteligo, potrzebne pieniazki max do jutra, takze dorzuce jakis bonusik na piwko
Chetnych zapraszam na priva lub GG 4077661
Pozdrawiam


nie aktualne juz
WhyDuck wzial wszystko, szybko i bezpiecznie polecam

PS. dzieki chlopaki za takie zainteresowanie, mialem kolo 5 osob chetnych, niestety kto pierwszy ten lepszy smile
Wieczorkiem bede mial jeszcze pare stowek

Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2005
Posty: 292
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 292
Originally Posted by HAGIi
Sprzedam okolo 550 pln na MoneyBookers
W zamian przyjme na inteligo, potrzebne pieniazki max do jutra, takze dorzuce jakis bonusik na piwko
Chetnych zapraszam na priva lub GG 4077661
Pozdrawiam

Wszystko w porządku: szybko, sprawnie udana wymiana. Polecam !

Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625

Sprzedam 350 E / 1400 PLN na MoneyBookers
W zamian przyjme na mBank. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. Mam 61 udanych wymian, jestem oczywiscie zweryfikowany na stronce:)

Zainteresowanych prosze o priv lub GG: 1591251 [niewidoczny]

Dołączył: Mar 2007
Posty: 8
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 8
BAN

Last edited by Biszop; 21/06/2007 17:40.
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
Sprzedam 250pln z mb !
Pilna sprawa wiec dorzuce %%!
kontakt na priv lub nr 2120559(niewidoczny)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
nieaktualne

Last edited by Experto; 21/06/2007 21:20.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 71
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 71
udana wymiana z użytkownikiem kanciasty

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by kanciasty
Udana wymiana z uzytkownikiem adingh. Krotko, szybko i na temat. Polecam.
Potwierdzam.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Originally Posted by monk80
udana wymiana z użytkownikiem kanciasty
Potwierdzam udana wymiane z monk80. Szybko i bezproblemowo. Polecam!


Sprzedam 300 E / 1200 PLN na MoneyBookers
W zamian przyjme na mBank. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. Mam 61 udanych wymian, jestem oczywiscie zweryfikowany na stronce:)

Zainteresowanych prosze o priv lub GG: 1591251 [niewidoczny]

Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei), 2,621 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,318
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1