|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Sprzedam 145zl na mb za 137 na mbank jak ktos wezmie calosc. gg:2178649. Polecam wymiany z tym Panem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
potwierdzam i rowniez polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Posiadam 950 PLN na moneybookers. Oczekuje wpłat na mbank. gg 6418604;) bez prowizji oczywiscie  zostalo 800 zł. poszło wszystko - nieaktualne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
kilka słów zyzka na temat wymian z Orzeszolem:
Przeglądając forum nie umiałem nie odnieść się do wypowiedzi Ozeszlola vel kano , na temat bzdur które wypisuje. Ja mam bana nie uczestnicze w życiu forum , staram sie nie robić żadnych wymian z ludzmi z forum , jak już robie to wpłacam zawsze 1-szy , bo po tym co było kto 1 mi wplaci? Taka sama wymiana miała miejsce z niejakim uzytkownik Ozeszlol , również zmuszony byłem wplacic 1-szy , i do dnia dziesiejszego nie otrzymałem całej kwoty , rozchodzi sie o 20 zl , dysponuje wszelkimi skrinami , oraz rozmowami gg to poświadczającymi. Z tego co udało mi się dowiedzieć Ozeszlol podobne rzeczy robił nie tylko ze mną a z innymi userami , czytając że ja mu coś ukradłem , jak ja od paru miesiecy wplacam 1 jest absurdem. Jeśli ktoś chce otrzymac skriny obciążaje Ozeszlola . Jak ktoś chce niech wali na stare gadu. Na koniec chcialbym dodac i przypomniec Ozeszlolowi ze by nie wymienial sie dalej dopoki nie rozliczy sie z kasy jaką wisi mi juz prawie 3 tygodnie. Pozdrawiam starą załoge.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
kilka słów zyzka na temat wymian z Orzeszolem:
Przeglądając forum nie umiałem nie odnieść się do wypowiedzi Ozeszlola vel kano , na temat bzdur które wypisuje. Ja mam bana nie uczestnicze w życiu forum , staram sie nie robić żadnych wymian z ludzmi z forum , jak już robie to wpłacam zawsze 1-szy , bo po tym co było kto 1 mi wplaci? Taka sama wymiana miała miejsce z niejakim uzytkownik Ozeszlol , również zmuszony byłem wplacic 1-szy , i do dnia dziesiejszego nie otrzymałem całej kwoty , rozchodzi sie o 20 zl , dysponuje wszelkimi skrinami , oraz rozmowami gg to poświadczającymi. Z tego co udało mi się dowiedzieć Ozeszlol podobne rzeczy robił nie tylko ze mną a z innymi userami , czytając że ja mu coś ukradłem , jak ja od paru miesiecy wplacam 1 jest absurdem. Jeśli ktoś chce otrzymac skriny obciążaje Ozeszlola . Jak ktoś chce niech wali na stare gadu. Na koniec chcialbym dodac i przypomniec Ozeszlolowi ze by nie wymienial sie dalej dopoki nie rozliczy sie z kasy jaką wisi mi juz prawie 3 tygodnie. Pozdrawiam starą załoge.  kurde zyziek vel haven spadaj...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Być może pieniądze które wysłałem rzeczywiscie zostaną cofnięte spowrotem na moje konto moneybookers ... także moje podejrzenia zyzka okażą się bezpodstawne ... ale to nic pewnego czekam na odpowiedz od nich ... licze że szybko się to wyjasnii ...
Niepotrzebne spięcia powstają ... skoro gość mi napisał że same moneybookers mu napisało na gadu że pieniadze po weryfikacjii zostana zwrocone to po co ta cała awantura na forum ? i po cholere mi napiernicza ze stu numerów na gadu ... ja nie mam wpływu na moneybookers , i poki co nie wiem co tak naprawde było przyczyną tego ze pieniadze nie doszły ( wysłałem skriny z dowodem wpłaty , i teraz pozostaje czekać ) . Na chwile obecną ja jestem w fatalnej sytuacjii bo wysłałem za dużo ... i jeżeli sie to nie wyjasni i money nie zwroci kasy ( o ile to moneybookers ją przetrzymuje ) to ja bede stratny . Haven daj sobie spokoj , i nie nasyłaj już swoich ludzi na forum bo to jest chore . Na razie nikt nikogo nie okradł wiec czekam na odpowiedz z moneybookers ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
nieaktualne
Last edited by Experto; 21/06/2007 21:21.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Sprzedam 350 Euro na MoneyBookers W zamian przyjme na mBank. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. Mam 61 udanych wymian, jestem oczywiscie zweryfikowany na stronce:)
Zainteresowanych prosze o priv lub GG: 1591251 [niewidoczny]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
POTWIERDZAM pozostało 370zł GG 5215381 troche przybyło posiadam około 830zł posiadam około 420zł wiele wymian za sobą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Sprzedam okolo 550 pln na MoneyBookers W zamian przyjme na inteligo, potrzebne pieniazki max do jutra, takze dorzuce jakis bonusik na piwko Chetnych zapraszam na priva lub GG 4077661 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
nieaktualne
Last edited by Experto; 21/06/2007 21:20.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Sprzedam okolo 550 pln na MoneyBookers W zamian przyjme na inteligo, potrzebne pieniazki max do jutra, takze dorzuce jakis bonusik na piwko Chetnych zapraszam na priva lub GG 4077661 Pozdrawiam nie aktualne juz WhyDuck wzial wszystko, szybko i bezpiecznie polecam PS. dzieki chlopaki za takie zainteresowanie, mialem kolo 5 osob chetnych, niestety kto pierwszy ten lepszy  Wieczorkiem bede mial jeszcze pare stowek Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 292
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 292 |
Sprzedam okolo 550 pln na MoneyBookers W zamian przyjme na inteligo, potrzebne pieniazki max do jutra, takze dorzuce jakis bonusik na piwko Chetnych zapraszam na priva lub GG 4077661 Pozdrawiam Wszystko w porządku: szybko, sprawnie udana wymiana. Polecam !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Sprzedam 350 E / 1400 PLN na MoneyBookers W zamian przyjme na mBank. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. Mam 61 udanych wymian, jestem oczywiscie zweryfikowany na stronce:)
Zainteresowanych prosze o priv lub GG: 1591251 [niewidoczny]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2007
Posty: 8 |
BAN
Last edited by Biszop; 21/06/2007 17:40.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Sprzedam 250pln z mb ! Pilna sprawa wiec dorzuce %%! kontakt na priv lub nr 2120559(niewidoczny)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
nieaktualne
Last edited by Experto; 21/06/2007 21:20.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 71 |
udana wymiana z użytkownikiem kanciasty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Udana wymiana z uzytkownikiem adingh. Krotko, szybko i na temat. Polecam. Potwierdzam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
udana wymiana z użytkownikiem kanciasty Potwierdzam udana wymiane z monk80. Szybko i bezproblemowo. Polecam! Sprzedam 300 E / 1200 PLN na MoneyBookersW zamian przyjme na mBank. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. Mam 61 udanych wymian, jestem oczywiscie zweryfikowany na stronce:) Zainteresowanych prosze o priv lub GG: 1591251 [niewidoczny]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|