|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101 |
A ja na to,ze Dobrucki nie ma dzis szans na 11pkt,nie wygra zadnego biegu.Nichols cieniuje na razie w lidze i o 9pkt bedzie mu ciezko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101 |
Pogoda w Lesznie super,wreszcie trener potrafi przygotowac tor pod zawodnikow wiec bonus zostaje w Lesznie niewatpliwie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Zbaranialem - mięsniak wygral RG - kasy niewiele dlatego: 1/ rozpis 2/3 EXP: Jonsson, Andreas (Byd) +0,5 Sullivan, Ryan (Tor) -0,5 2 /1.80/ Kasprzak, Krzysztof (Les) -1 Dobrucki, Rafal (Rze) +1 1 /1.80/ Andersen, Hans (Wro) -2 Ulamek, Sebastian (Cze) +2 1 /1.68/
Seba jak pojedzie tak jak przez ostatnie 3 tygodnie to pewnie będzie 2,3,2, 0,0 - lub coś kolo tego, jego przeciwnik 12pkt powinien przywieźć
Taki kupon główny po 3./10 na kombinację - dalej: dubel EXP 3/10 ako=3.70 Bydgoszcz - Torun 2(+8,0) Wroclaw - Czestochowa 1(-10,0)
i lajtowo: Bydgoszcz v TorunMeeting Winning MarginTorun 1-4 /7.00/ 1,5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Jak Ulamek ma zrobic '2,3,2,0,0' to znaczy ze wygrywa swoj drugi bieg, a w drugim biegu jedzie z Hansem... Ermm... Sorry ze sie tak czepiam ale KRAJAN chyba serio wyzlopales dzis skrzynię słabego browara + ta temperatura... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
u mnie poszlo bydgoszcz -6 i leszno czysta 1, grubiej:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Zbaranialem - mięsniak wygral RG - kasy niewiele dlatego: 1/ rozpis 2/3 EXP: Jonsson, Andreas (Byd) +0,5 Sullivan, Ryan (Tor) -0,5 2 /1.80/ Kasprzak, Krzysztof (Les) -1 Dobrucki, Rafal (Rze) +1 1 /1.80/ Andersen, Hans (Wro) -2 Ulamek, Sebastian (Cze) +2 1 /1.68/
Seba jak pojedzie tak jak przez ostatnie 3 tygodnie to pewnie będzie 2,3,2, 0,0 - lub coś kolo tego, jego przeciwnik 12pkt powinien przywieźć
Taki kupon główny po 3./10 na kombinację - dalej: dubel EXP 3/10 ako=3.70 Bydgoszcz - Torun 2(+8,0) Wroclaw - Czestochowa 1(-10,0)
i lajtowo: Bydgoszcz v TorunMeeting Winning MarginTorun 1-4 /7.00/ 1,5/10 Trzeba jednak powrócić do zasdy złotej zasady eliminatora - z kosza - tzn. eliminować swoje widzimisie - na korzyść ex[ertów - ew. odpuszczaać - jak bajkopisarz nie zdefektuje wejdzie kupon głowny - pokryje porażki związane z Unibaxem - z podwojoną nawiążką - ale poczekajmy PS. Krajan to GCh?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
1/ rozpis 2/3 EXP: Jonsson, Andreas (Byd) +0,5 Sullivan, Ryan (Tor) -0,5 2 /1.80/ 9-12 i ostatni bieg? Kasprzak, Krzysztof (Les) -1 Dobrucki, Rafal (Rze) +1 1 /1.80/ 8-3 Andersen, Hans (Wro) -2 Ulamek, Sebastian (Cze) +2 1 /1.68/ 12-8
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Jonsson, Andreas (Byd) +0,5 Sullivan, Ryan (Tor) -0,5 2 /1.80/ 11-15(+3 nie liczone)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
leszno pokazalo klase, dobrze ze w pore odstawilem na bok zamiar postawienia na rzeszow, na nic ta analioza sie zdala< cieszy ze bydgoszcz z handi+ leszno weszlo pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101 |
Co za glupoty wypisujesz lepusti jak pisales,ze juz postawiles na Rzeszow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
zgadza sie, w totomix postawilem (w zasadzie siostra mi go zrealizowala przy okazji swoich- siedze za granica, nie mam mozliwosci grania u naziemnych, osobiscie gram tylko w sieci) na rzeszow z handii+12 za symboliczne 5plnow. przymierzalem sie tez do zagrania w sieci tego, jednak miedzy innymi dzieki uwagom forumowiczow zaniechalem. ostatecznie puscilem bydgoszcz z handi + leszno 1. gram glownie zuzel, konsekwentnie wg swojej taktyki (wyszukuje okazji, betow oczywistych i jesli takie wogole sa pewnych i taki bet za wieksza kaske, obracam w walucie GBP, co przy relacji funt-zl pozwala osiagnac pokazne wygrane. dlatego ten bledny typ na rzeszow nawet mnie nie zabolal. ok, ale podobno tu sie o kasie nie mowi LeFan, dzieki za czujnosc  pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
ramelow a czemu mialo byc rozliczone jako over??? tam przeciez wyraznie pisze: "W ligach polskiej i wkrotce szwedzkiej, zaliczane sa WSZYSTKIE starty zawodnika i nie licz[size:11pt][/size][b][/b]ymy jedynie punktow bonusowych"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
tam pisze oczywiscie NIE LICZYMY ^^ ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
mam pytanie ile czasu (godzin) w toto mixie czekaja do rozegrania meczu a potem robia zwrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Mam pytanie - nikt nie gra dzis ligi zuzlowej ?
Co sadzicie o meczach z Toto: Rzeszow-Torun(+12) 1 Rzeszow w prawie full skladzie z Nickim , Nichollsem, Wattem i Dobruckim na czele i tylko Kuciapa za Miesiaca ma jechac. Torun bez Jagusia za ktorego z/z i Miedzinskiego.
Czestochowa - Tarnow (+12) 1 Wiadomo jaka sytuacja w Tarnowie bez Ljunga , z powypadkowymi Holta ( ale ten dobrze pojezdzil po wypadku ) i T.Gollobem, slabym Kolodziejem .
Hancock - T.Gollob (+2) 1 JAk bedzie nie wesolo a w polowie meczu moze tak juz byc moga Tarnowianie nie forsowac Tomasza i bedacy w niezlej dyspozycji amerykanin ma szanse byc lepszy.
H.Andersen powyzej 11,5 Solidnosc Dunczyka, do tego brak wielkich gwiazd w Bydgoszczy ( no moze procz Jonssona ) - mysle ze na 12 pkt go stac.
Co sadza specjalisci o tych typach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Jak sprawa wyglada z Zagarem?Bedzie w Rzeszowie bo ponoc ma mistrz.Slowenii??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
W meczu Rzeszowa zgadzam sie i powinni sobie spokojnie dać rade z mocno oslabionym skladem Torunian.
Dobrucki-Ząbik(+1) 1 kurs szybko spada w toto mix ale mysle ze typ dosc pewny. Rafał solidny na swoim torze a Karol poza biegiem młodzieżowym bedzie mial z kim przegrywac.
Zielonka-Leszno: Mecz w którym moze zdarzyć sie wszystko. Myślę jednak ze min. wygraja gospodarze a wszystko moze rozstrzygnać sie w 2 ostatnich biegach. Osobiscie odpuszczam mecz na czysto.
Walasek-Kasprzak(+1)-1 Greg ostatnio w wsymienitej formie i punktuje solidnie. Jako obecny lider moze dzis poprowadzic do zwyciestwa swoja drużyne. Kasper na wyjazdach prezentuje się różnie raz lepiej raz gorzej a poza tym starty w ligach zagranicznych na pewno nie pozostaja bez wplywu na stan zawodnika jeszcze przeciez mlodego. Jak dla mnie w tej parze 1!
Czewa-Tarnów(+12)
Tu jest chyba najwieksza zagadka tej kolejki. Nikt nie wie na co stać Tomka po ostatnim wypadku. Bywa że po takiej przerwie zawodnik wraca i robi ponad 10 albo kompletnie zawodzi co jest zrozumiale. Tomek ma charakter tylko ostatnio coś nie gra i jest cieżko. Jak nie Tomek to kto? Rune pojedzie, Janek byc moze dorzuci ok 10. a reszta ?? Ljung jesli wystartuje to sytuacja podobna jak do Tomka, młodzieżowców nie ma Tarnów w tym sezonie i po pierwszym biegu który pewnie zakończy sie 5:1 dla gosp. moze byc ciezko odrabiac straty. Z drugiej strony Lee i Antonio jak huśtawki. Co liga to każdy puntkuje inaczej a już chyba obaj najgorzej własnie na naszym podwórku. Handi 12 zastanawia mnie nad 2 jednak chyba ten mecz odpuszczam bo za duzo niewiadomych!
Dla mnie 3 mecze nadaja sie do grania na Rzeszów Dobruckiego i Grega. Reszta pozostaje niewiadomą i cięzką do przewidzenia. Jak ktos ma jakies sugestie i ciekawe spostrzezenia chetnie poczytam i wezme pod uwage przy ostatecznym kuponie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|