|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
ja jestem trochę w kropce. Bo niepewna pogoda zniszczyła mój misterny plan grania na Unię Tarnów z plusowym handi. Do tego jeszcze alkoholik w składzie... Teraz tam już nie pada, ale w każdej chwili może. W dodatku padało wcześniej. W takich warunkach Tomek, który w ostatnich latach lubi sobie trochę pochimerzyć zabijać się pewnie nie będzie - zwłaszcza gdy nie będzie szans na zwycięstwo(o bonusie nie ma wtedy też mowy). Na betoniku w Częstochowie byłby w stanie zrobić oczko  Sam Holta, wspierany przez Koldiego to może być jednak przymało. No ale nie wiem, jeszcze to przemyślę. Sądzę natomiast, że chyba spokojnie wygra WTS.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Ljung dzis ma nie jechac, bo do rany pooperacyjnej wdala sie infekcja i musi pauzowac. Zagar ma jechac dla Torunia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
ja sie obawiam troche dzisiaj druzyny rzeszowa wybieram sie jak zwykle na mecz ale postawa scottiego mnie troche szokuje w anglii bodajze tylko 6 pkt w ostatnim meczu, ma jechac kuciapa ktory lubi sobie zdefektowac conajmniej raz nie wiem czy nie wolabym dzis miesiaca ktory spisuje sie ostatnio lepiej niz ciapek, nicki wraca do formy po wypadku oraz dobre wystepy notuje watt, oczywiscie atut wlasnego toru na ktorym jestesmy mocni i doping kibicow ktory jest wpsanialy  ale no wlasnie zostaje ale... co zrobi ciapek i scoti? jedyne co mi pozostaje to wybrac sie na mecz i kibicowac WooooooooooooooooHoooooooooooo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25 |
Witam ja dziś zagrałem takie typy: Rzeszów - Toruń+12 1 myśle że niespodzianki nie bedzie rzeszow to druzyna solidna praktycznie bez jagusia i miedziaka widzę tutaj pogrom tylko bardzo dobra forma sullivana ze strony toruna Bydzia - Wrocław +2 2 myślę ze wrocław wygra ten mecz spokojnie w koncu crump wrocil do dyspozycji sprzed roku wygrana w memoriale Janczarza i II miejsce w Ostrowie a bydzia zacznie wreszczie przegrywac, nie zdziwie się jak bedzię bynik 40:50 Zielona - Leszno 1 falubazy zawsze się spinają na takie mecze moim zdanie jak Bali zawali choc troche mecz to 2 pkt zostane w zielonej dziurze i ostatni typ ułamek - kołodziej +2 1 jak jezdzi Koldi w tym sezonie kazdy wie a ułamek to solidny jezdziec poza tym spojrzałem na to od strony z kim bedzie rywalizowal Seba a z kim kolodziej mimo wszystko niepewny holta i gollob to łatwiejsi rywale niż hancock richardsson i powracajacy do udanej formy lindbeac To by było na tyle co sądzicie o tym???
ps bije sie w piers ze nie dałem (przeoczenie) Czewy - Tarnow +12 na 1 bo to pewniak tej kolejki jak i z reszta wrocław
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Nie chcę być złośliwy, ale jeśli:
tylko pogrom torunian nie będzie niespodzianką, jeśli Richardson i Lindback to łatwiejsi rywale od Holty i Golloba i wreszcie jeśli ZG ma wygrać tylko dlatego, że 'się zepnie', to nie mamy o czym gadać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
wts pewniak kolejki buahahaha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
a ja tutaj się zgadzam  Oczywiście po odrzuceniu terminu 'pewniak', bo to żaden pewniak. Ale myślę, że to najpewniejszy z meczowych typów na dziś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25 |
Nie chcę być złośliwy, ale jeśli:
tylko pogrom torunian nie będzie niespodzianką, jeśli Richardson i Lindback to łatwiejsi rywale od Holty i Golloba i wreszcie jeśli ZG ma wygrać tylko dlatego, że 'się zepnie', to nie mamy o czym gadać. Wiesz dobrze że o sile twojego zespołu stanowia głównie jagoda, ząbik, miedziak i saletra dzis 2 zawodników nie jedzie o pedersenie nie trzeba nic mowic bo kazdy wie ze jest w swietnej formie nicholls ok niepewny watt swietnie sie prezentuje na rzeszowski torze dobrucki dla mnie bomba w tym sezonie szczegolnie na swoim torze szkoda ze nie jezdzi w Stali tej drugiej ;)a Toruń naprawde miał bardzo mocna pake ale przed tymi wszystkimi kontuzjami, jeżeli chodzi o lindbeaka i richardssona to wiadomka ze sa gorsi od holty i golloba ale ja patrze w perspektywie ulamek moze walnac tych dwoch zawodnikow szczegolnie ze sa po kontuzji a kolodziej hancocka murzynka i richardssona na wyjezdzie juz tak łatwo nie objedzie. A propo ZG to mi sie wydaje ze z odwiecznymi rywalami, ktorym niewatpliwe jest leszno jest dodatkowa mobilizacja i tyle wiem cos o tym bo Gorzów tez sie zawsze spina na mecze z nimi dodatkowo poza tym tak naprawde unia ma 3 liderow hampel adams, kasprzak i bardzo mocnego baliego jezeli on zawali mecz to mysle ze ZG wygra ten mecz POZDRAWIAM ps zawsze jest o czym gadac:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25 |
sorki za posta pod postem moze z tym pewniak to przesadzilem ale porownaj składy 9 Andreas Jonsson !!!! 10 Rafał Okoniewski kelner 11 Krystian Klecha kelner 12 Michał Szczepaniak kelner 13 Mariusz Staszewski kelner 14 Marcin Jędrzejewski kelner 15 Emil Sajfutdinow !!!! 16 brak zawodnika 1 Hans Andersen 2 Tomasz Jędrzejak 3 Kenneth Bjerre 4 Tomasz Gapiński 5 Jason Crump 6 Chris Holder 7 Piotr Korbel 8 brak zawodnika Takie moje zdanie Jezeli uwazasz ze wrocław nie ma wiekszych szans na wygranie to gratuluje znajmosci zuzla a z całym szacunkiem do tyfusów  to ich szczescie sie juz skonczylo jak dla mnie gdyby nie kontuzja zabiki i miedzaka to ich szczescie by sie skonczylo w poprzedniej kolejce c ya
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
sorki za posta pod postem moze z tym pewniak to przesadzilem ale porownaj składy 9 Andreas Jonsson !!!! 10 Rafał Okoniewski kelner 11 Krystian Klecha kelner 12 Michał Szczepaniak kelner 13 Mariusz Staszewski kelner 14 Marcin Jędrzejewski kelner 15 Emil Sajfutdinow !!!! 16 brak zawodnika 1 Hans Andersen 2 Tomasz Jędrzejak 3 Kenneth Bjerre 4 Tomasz Gapiński 5 Jason Crump 6 Chris Holder 7 Piotr Korbel 8 brak zawodnika Takie moje zdanie Jezeli uwazasz ze wrocław nie ma wiekszych szans na wygranie to gratuluje znajmosci zuzla a z całym szacunkiem do tyfusów  to ich szczescie sie juz skonczylo jak dla mnie gdyby nie kontuzja zabiki i miedzaka to ich szczescie by sie skonczylo w poprzedniej kolejce c ya a mam rozumieć ze w Bydgoszczy: Jędrzejak, Gapiński, Korbel, Holder to Grand Prix ?? skoro tak to mam nadzieje ze oddamy mecz walkowerem bo strach sie bac DREAM TEAMU.. 15-75 murowane nie mowie ze WTS tego nie wygra ale nie mow ze w Bydgoszczy sami kelnerzy bo wasi może i maja jakieś nazwiska (Andersen, Crump i ewentualnie Bjerre).. ale nazwiska nie jeżdzą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25 |
Ok po znowu przegielem z tymi kelnerami  chyba jednak dobrze robie ze sie nie udzielam za czesto na forum  aha jeszcze jedno nie Wasi bo ja jestem kibicem STALI Gorzów ale tak obstawiam wynik 40-50 dla wrocka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
mam prosbe czy ktos by mi mógł wysylac sms;ki z wynikami meczów tak co 5 biegów + niektórych zawodników?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Ok po znowu przegielem z tymi kelnerami  chyba jednak dobrze robie ze sie nie udzielam za czesto na forum  aha jeszcze jedno nie Wasi bo ja jestem kibicem STALI Gorzów ale tak obstawiam wynik 40-50 dla wrocka a czy ja powiedziałem ze w Polonii jada same gwiazdy? nie! ale gadanie ze w Polonii sa sami kelnerzy nie zaznaczajac kelnerow we Wrocku jest smieszne... a skąd moge wiedzieć skad jestes? jakos nie masz pod nickiem lokalizacji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823 |
jaki regulamin w toto mix jest wjesli chodzi o:
ile razy zawodnik musi wyjechac na tor aby liczył mu sie udzial do zakladu
i jak licza jokera jako zwykle pkt tzn nie mnozone x2?
dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Uwazajcie z tym pogromem w Rzeszowie. Rozbita Bydgoszcz po katastofalnym poczatku przegrala tam tylko 52-39. Torunianie maja znacznie wiecej atutów niz wówczas Polonia. O ich sile stanowi kolektyw i brak Jagusia nie oznacza az takiego oslabiania. Zgadzam sie ze Nicki powinien zrobic komplet ale pozostali zawodnicy prezentuja podobny poziom z tym ze najslabszy teoretycznie z torunian (mysle tu o Drymlu) powinien zrobic duzo wiecej punktów niz teoretycznie najslabszy z rzeszowian Les. Natomiast Sulivan Zabik Zagar moga miec podobna zdobycz jak Dobrucki Nicholls i Watt. Pozostaje jeszcze Kuciapa kontra r/r za Jagusia i tu chyba znów plus dla Torunia. Reasumujac wydaje mi sie ze mecz bedzie wyrównany a zdecyduja o wyniku spotkania róznica punktów miedzy Dobruckim Nichollsem i Wattem a Zabikem sulivanem i Zagarem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
Co do meczu u nas( w Bydzi) zrobiłem sobie mała analize poszczególnych biegów..wiadomo to tylko wróżenie z fusów,,ale jednak...po podliczeniu wszystkich biegów wynik na mojej tablicy świetlnej 43-47 w niektórych biegach dawałem jeszcze teoretyczne szanse gospodarzą gdy wahałem sie miedzy 3-3 a 2-4 dawałem 3-3...raczej Agrenalina nie pociągnie meczu... Crump dzisiaj minimalnie 13 pkt raz moze przegra i moze raz przyjedzie za plecami swojego kolegi z druzyny..chciałbym bardzo aby nasze Gryfy wygrały ale szanse sa nikłe...
Typ 2 Wrocław 1,65 sportingbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Uwazajcie z tym pogromem w Rzeszowie. Rozbita Bydgoszcz po katastofalnym poczatku przegrala tam tylko 52-39. Torunianie maja znacznie wiecej atutów niz wówczas Polonia. O ich sile stanowi kolektyw i brak Jagusia nie oznacza az takiego oslabiania. Zgadzam sie ze Nicki powinien zrobic komplet ale pozostali zawodnicy prezentuja podobny poziom z tym ze najslabszy teoretycznie z torunian (mysle tu o Drymlu) powinien zrobic duzo wiecej punktów niz teoretycznie najslabszy z rzeszowian Les. Natomiast Sulivan Zabik Zagar moga miec podobna zdobycz jak Dobrucki Nicholls i Watt. Pozostaje jeszcze Kuciapa kontra r/r za Jagusia i tu chyba znów plus dla Torunia. Reasumujac wydaje mi sie ze mecz bedzie wyrównany a zdecyduja o wyniku spotkania róznica punktów miedzy Dobruckim Nichollsem i Wattem a Zabikem sulivanem i Zagarem. pod warunkiem ze nietrwaja prace rolnicze na torze rzeszowa w koncu przyjezdzaja zawodnicy z torunia po kontuzjach wiec kopa pod kolana bedzie przygotowana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
co do meczu Bydgoszcz - Wroclaw moim zdaniem faworytem tego meczu sa gospodarze
Andreas Jonsson stac go na 13-14pkt Dobrze spisujacego sie ostatnio Michała Szczepaniaka na 9-10pkt Emil Sajfutdinow tez zrobi okolo 10pkt (juz 1 bieg bedzie 5-1 dla bydgoszczy a tak po drugie to piotr korbel podobno nie jedzie , zastapi do jaworski ale to zadna roznica bo i tak by 0 zrobil) okoniewskiego , staszewskiego i klechy stac razem na na 12-13pkt Marcin Jędrzejewski 2pkt zrobi
po podliczeniu daje nam od 46-49 pkt
Wroclawianie na wyjazdach spisuja sie slabo co pokazuja nam wyniki , same porazki na wyjazdach
POZDRO KIBIC Z RYBNIKA!
PS. czekam na posty typu , nie znasz sie na zuzlu , ale zobaczymy okolo 22 kto ma wkoncu racje ja stawiam na bydgoszcz ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
jaka pogoda jest w czewie rzeszowie bydgoszcy i zielonej, ktos kompetetny mogllby powwiedziec?;]
ljung jedzie w tarnowie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|