Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 29 z 61 1 2 27 28 29 30 31 60 61
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
ja jestem trochę w kropce. Bo niepewna pogoda zniszczyła mój misterny plan grania na Unię Tarnów z plusowym handi. Do tego jeszcze alkoholik w składzie...

Teraz tam już nie pada, ale w każdej chwili może. W dodatku padało wcześniej. W takich warunkach Tomek, który w ostatnich latach lubi sobie trochę pochimerzyć zabijać się pewnie nie będzie - zwłaszcza gdy nie będzie szans na zwycięstwo(o bonusie nie ma wtedy też mowy). Na betoniku w Częstochowie byłby w stanie zrobić oczko smile Sam Holta, wspierany przez Koldiego to może być jednak przymało. No ale nie wiem, jeszcze to przemyślę.

Sądzę natomiast, że chyba spokojnie wygra WTS.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Ljung dzis ma nie jechac, bo do rany pooperacyjnej wdala sie infekcja i musi pauzowac.
Zagar ma jechac dla Torunia.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
ja sie obawiam troche dzisiaj druzyny rzeszowa wybieram sie jak zwykle na mecz ale postawa scottiego mnie troche szokuje w anglii bodajze tylko 6 pkt w ostatnim meczu, ma jechac kuciapa ktory lubi sobie zdefektowac conajmniej raz nie wiem czy nie wolabym dzis miesiaca ktory spisuje sie ostatnio lepiej niz ciapek, nicki wraca do formy po wypadku oraz dobre wystepy notuje watt, oczywiscie atut wlasnego toru na ktorym jestesmy mocni i doping kibicow ktory jest wpsanialy smile

ale no wlasnie zostaje ale... co zrobi ciapek i scoti?

jedyne co mi pozostaje to wybrac sie na mecz i kibicowac

WooooooooooooooooHoooooooooooo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
Witam ja dziś zagrałem takie typy:
Rzeszów - Toruń+12 1 myśle że niespodzianki nie bedzie rzeszow to druzyna solidna praktycznie bez jagusia i miedziaka widzę tutaj pogrom tylko bardzo dobra forma sullivana ze strony toruna
Bydzia - Wrocław +2 2 myślę ze wrocław wygra ten mecz spokojnie w koncu crump wrocil do dyspozycji sprzed roku wygrana w memoriale Janczarza i II miejsce w Ostrowie a bydzia zacznie wreszczie przegrywac, nie zdziwie się jak bedzię bynik 40:50
Zielona - Leszno 1 falubazy zawsze się spinają na takie mecze moim zdanie jak Bali zawali choc troche mecz to 2 pkt zostane w zielonej dziurze
i ostatni typ ułamek - kołodziej +2 1 jak jezdzi Koldi w tym sezonie kazdy wie a ułamek to solidny jezdziec poza tym spojrzałem na to od strony z kim bedzie rywalizowal Seba a z kim kolodziej mimo wszystko niepewny holta i gollob to łatwiejsi rywale niż hancock richardsson i powracajacy do udanej formy lindbeac To by było na tyle co sądzicie o tym???

ps
bije sie w piers ze nie dałem (przeoczenie) Czewy - Tarnow +12 na 1 bo to pewniak tej kolejki jak i z reszta wrocław

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Nie chcę być złośliwy, ale jeśli:

tylko pogrom torunian nie będzie niespodzianką, jeśli Richardson i Lindback to łatwiejsi rywale od Holty i Golloba i wreszcie jeśli ZG ma wygrać tylko dlatego, że 'się zepnie', to nie mamy o czym gadać.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
wts pewniak kolejki buahahaha laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
a ja tutaj się zgadzam tongue Oczywiście po odrzuceniu terminu 'pewniak', bo to żaden pewniak. Ale myślę, że to najpewniejszy z meczowych typów na dziś.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
Originally Posted by buszmen
Nie chcę być złośliwy, ale jeśli:

tylko pogrom torunian nie będzie niespodzianką, jeśli Richardson i Lindback to łatwiejsi rywale od Holty i Golloba i wreszcie jeśli ZG ma wygrać tylko dlatego, że 'się zepnie', to nie mamy o czym gadać.

Wiesz dobrze że o sile twojego zespołu stanowia głównie jagoda, ząbik, miedziak i saletra dzis 2 zawodników nie jedzie o pedersenie nie trzeba nic mowic bo kazdy wie ze jest w swietnej formie nicholls ok niepewny watt swietnie sie prezentuje na rzeszowski torze dobrucki dla mnie bomba w tym sezonie szczegolnie na swoim torze szkoda ze nie jezdzi w Stali tej drugiej ;)a Toruń naprawde miał bardzo mocna pake ale przed tymi wszystkimi kontuzjami, jeżeli chodzi o lindbeaka i richardssona to wiadomka ze sa gorsi od holty i golloba ale ja patrze w perspektywie ulamek moze walnac tych dwoch zawodnikow szczegolnie ze sa po kontuzji a kolodziej hancocka murzynka i
richardssona na wyjezdzie juz tak łatwo nie objedzie. A propo ZG to mi sie wydaje ze z odwiecznymi rywalami, ktorym niewatpliwe jest leszno jest dodatkowa mobilizacja i tyle wiem cos o tym bo Gorzów tez sie zawsze spina na mecze z nimi dodatkowo poza tym tak naprawde unia ma 3 liderow hampel adams, kasprzak i bardzo mocnego baliego jezeli on zawali mecz to mysle ze ZG wygra ten mecz

POZDRAWIAM

ps
zawsze jest o czym gadac:P

Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
sorki za posta pod postem moze z tym pewniak to przesadzilem ale porownaj składy
9 Andreas Jonsson !!!!
10 Rafał Okoniewski kelner
11 Krystian Klecha kelner
12 Michał Szczepaniak kelner
13 Mariusz Staszewski kelner
14 Marcin Jędrzejewski kelner
15 Emil Sajfutdinow !!!!
16 brak zawodnika

1 Hans Andersen
2 Tomasz Jędrzejak
3 Kenneth Bjerre
4 Tomasz Gapiński
5 Jason Crump
6 Chris Holder
7 Piotr Korbel
8 brak zawodnika

Takie moje zdanie
Jezeli uwazasz ze wrocław nie ma wiekszych szans na wygranie to gratuluje znajmosci zuzla a z całym szacunkiem do tyfusów wink to ich szczescie sie juz skonczylo jak dla mnie gdyby nie kontuzja zabiki i miedzaka to ich szczescie by sie skonczylo w poprzedniej kolejce c ya

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by leisik86
sorki za posta pod postem moze z tym pewniak to przesadzilem ale porownaj składy
9 Andreas Jonsson !!!!
10 Rafał Okoniewski kelner
11 Krystian Klecha kelner
12 Michał Szczepaniak kelner
13 Mariusz Staszewski kelner
14 Marcin Jędrzejewski kelner
15 Emil Sajfutdinow !!!!
16 brak zawodnika

1 Hans Andersen
2 Tomasz Jędrzejak
3 Kenneth Bjerre
4 Tomasz Gapiński
5 Jason Crump
6 Chris Holder
7 Piotr Korbel
8 brak zawodnika

Takie moje zdanie
Jezeli uwazasz ze wrocław nie ma wiekszych szans na wygranie to gratuluje znajmosci zuzla a z całym szacunkiem do tyfusów wink to ich szczescie sie juz skonczylo jak dla mnie gdyby nie kontuzja zabiki i miedzaka to ich szczescie by sie skonczylo w poprzedniej kolejce c ya

a mam rozumieć ze w Bydgoszczy: Jędrzejak, Gapiński, Korbel, Holder to Grand Prix ??
skoro tak to mam nadzieje ze oddamy mecz walkowerem bo strach sie bac DREAM TEAMU.. 15-75 murowane

nie mowie ze WTS tego nie wygra ale nie mow ze w Bydgoszczy sami kelnerzy bo wasi może i maja jakieś nazwiska (Andersen, Crump i ewentualnie Bjerre).. ale nazwiska nie jeżdzą smirk

Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
Ok po znowu przegielem z tymi kelnerami wink chyba jednak dobrze robie ze sie nie udzielam za czesto na forum wink aha jeszcze jedno nie Wasi bo ja jestem kibicem STALI Gorzów ale tak obstawiam wynik 40-50 dla wrocka

Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
mam prosbe czy ktos by mi mógł wysylac sms;ki z wynikami meczów tak co 5 biegów + niektórych zawodników?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by leisik86
Ok po znowu przegielem z tymi kelnerami wink chyba jednak dobrze robie ze sie nie udzielam za czesto na forum wink aha jeszcze jedno nie Wasi bo ja jestem kibicem STALI Gorzów ale tak obstawiam wynik 40-50 dla wrocka

a czy ja powiedziałem ze w Polonii jada same gwiazdy? nie!
ale gadanie ze w Polonii sa sami kelnerzy nie zaznaczajac kelnerow we Wrocku jest smieszne...

a skąd moge wiedzieć skad jestes?
jakos nie masz pod nickiem lokalizacji...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
jaki regulamin w toto mix jest wjesli chodzi o:

ile razy zawodnik musi wyjechac na tor aby liczył mu sie udzial do zakladu

i jak licza jokera jako zwykle pkt tzn nie mnozone x2?

dzieki

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Uwazajcie z tym pogromem w Rzeszowie. Rozbita Bydgoszcz po katastofalnym poczatku przegrala tam tylko 52-39. Torunianie maja znacznie wiecej atutów niz wówczas Polonia. O ich sile stanowi kolektyw i brak Jagusia nie oznacza az takiego oslabiania. Zgadzam sie ze Nicki powinien zrobic komplet ale pozostali zawodnicy prezentuja podobny poziom z tym ze najslabszy teoretycznie z torunian (mysle tu o Drymlu) powinien zrobic duzo wiecej punktów niz teoretycznie najslabszy z rzeszowian Les. Natomiast Sulivan Zabik Zagar moga miec podobna zdobycz jak Dobrucki Nicholls i Watt. Pozostaje jeszcze Kuciapa kontra r/r za Jagusia i tu chyba znów plus dla Torunia. Reasumujac wydaje mi sie ze mecz bedzie wyrównany a zdecyduja o wyniku spotkania róznica punktów miedzy Dobruckim Nichollsem i Wattem a Zabikem sulivanem i Zagarem.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Co do meczu u nas( w Bydzi) zrobiłem sobie mała analize poszczególnych biegów..wiadomo to tylko wróżenie z fusów,,ale jednak...po podliczeniu wszystkich biegów wynik na mojej tablicy świetlnej 43-47 w niektórych biegach dawałem jeszcze teoretyczne szanse gospodarzą gdy wahałem sie miedzy 3-3 a 2-4 dawałem 3-3...raczej Agrenalina nie pociągnie meczu... Crump dzisiaj minimalnie 13 pkt raz moze przegra i moze raz przyjedzie za plecami swojego kolegi z druzyny..chciałbym bardzo aby nasze Gryfy wygrały ale szanse sa nikłe...

Typ 2 Wrocław 1,65 sportingbet

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by magic321
Uwazajcie z tym pogromem w Rzeszowie. Rozbita Bydgoszcz po katastofalnym poczatku przegrala tam tylko 52-39. Torunianie maja znacznie wiecej atutów niz wówczas Polonia. O ich sile stanowi kolektyw i brak Jagusia nie oznacza az takiego oslabiania. Zgadzam sie ze Nicki powinien zrobic komplet ale pozostali zawodnicy prezentuja podobny poziom z tym ze najslabszy teoretycznie z torunian (mysle tu o Drymlu) powinien zrobic duzo wiecej punktów niz teoretycznie najslabszy z rzeszowian Les. Natomiast Sulivan Zabik Zagar moga miec podobna zdobycz jak Dobrucki Nicholls i Watt. Pozostaje jeszcze Kuciapa kontra r/r za Jagusia i tu chyba znów plus dla Torunia. Reasumujac wydaje mi sie ze mecz bedzie wyrównany a zdecyduja o wyniku spotkania róznica punktów miedzy Dobruckim Nichollsem i Wattem a Zabikem sulivanem i Zagarem.
pod warunkiem ze nietrwaja prace rolnicze na torze rzeszowa
w koncu przyjezdzaja zawodnicy z torunia po kontuzjach wiec kopa pod kolana bedzie przygotowana laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
co do meczu Bydgoszcz - Wroclaw moim zdaniem faworytem tego meczu sa gospodarze

Andreas Jonsson stac go na 13-14pkt
Dobrze spisujacego sie ostatnio Michała Szczepaniaka na 9-10pkt
Emil Sajfutdinow tez zrobi okolo 10pkt (juz 1 bieg bedzie 5-1 dla bydgoszczy a tak po drugie to piotr korbel podobno nie jedzie , zastapi do jaworski ale to zadna roznica bo i tak by 0 zrobil)
okoniewskiego , staszewskiego i klechy stac razem na na 12-13pkt
Marcin Jędrzejewski 2pkt zrobi

po podliczeniu daje nam od 46-49 pkt

Wroclawianie na wyjazdach spisuja sie slabo co pokazuja nam wyniki , same porazki na wyjazdach

POZDRO KIBIC Z RYBNIKA!

PS. czekam na posty typu , nie znasz sie na zuzlu , ale zobaczymy okolo 22 kto ma wkoncu racje ja stawiam na bydgoszcz ;]

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
jaka pogoda jest w czewie rzeszowie bydgoszcy i zielonej, ktos kompetetny mogllby powwiedziec?;]

ljung jedzie w tarnowie?

Strona 29 z 61 1 2 27 28 29 30 31 60 61

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1