|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
Jest impreza.Duzo sie dzieje.... Wpakowali mi sie ziomki z imprezy i narobili bałaganu. Przepraszam za wszystko:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
To Ty przed wejściem na impreze dałeś wszystkim swoje hasło na forum czy jak ;/ ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
 -> 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
To Ty przed wejściem na impreze dałeś wszystkim swoje hasło na forum czy jak ;/ ? W firefoxie czy Operze, ja mam akurat logowanie na stale ustawione. Co do tematu  Pozdrawiam madrych kumpli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Dajcie linki do ich wyczynów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 122 |
odblokowac gacka. byl zuzel potem piwo i paru gosciom odwalilo. a ze gacek ma na stale ustawione logowanie w firefoxie to juz nie musicie pytac czy dal im haslo itp. no gosc po prostu dal im kompa zeby na necie posiedzieli a tu taka akcja. Takze moderatorzy zdjac bana jesli to mozliwe. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234 |
lol Ale sciema 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 122 |
no spoko ze tak uwazasz  gram z gackiem od prawie 2 lat w konkursach w debla, poza tym jestem jego dobrym kumplem i na jego chacie jestem praktycznie co 2-3 dni. Teraz tez jestem u niego. Wczoraj akurat bylismy w wiekszym gronie a kto przypuszczal ze mu podpici goscie syfu narobia na forum. Bo w sumie nic takiego nie zrobili w zasadzie. Wpadli w pare tematow i puscili  wiec w sumie az taka tragedia sie nie stala. A caly ten temat to po prostu proba uratowania twarzy po tej kacji. Co by nie mowic gacek na forum juz ma nicka prawie 4 lata. Gral w wielu konkursach z powodzeniem, zawsze sluzyl pomoca gdzie by sie nie pojawil. Takze chyba widziecie ze cos tu nie tak nie? A pil wiele razy w koncu to Piwosz( moze nie taki jak ja hehehe) jak sam mowi o sobie i co? Jakies akcje przez 4 lata ? No ja juz wiecej pisal nie bede. Odbanowac ziomka i to wszystko. Pozdrawiam all
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Za glupote WŁASNĄ sie placi.
Dla mnie jak byk pisał to sam, a teraz szuka wymowki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Nie róbcie jaj, odbanować gacka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608 |
Będąc na bani mogli trzeźwo spojrzeć na kilka wydarzeń i zarzucić trafne typy. Pożytek by choć był 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
spoko, nic sie nie stalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
a co tam było ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
Lupus bez jaj po co mialby szukac wymowki piszac sam?, kto zna Gacka wie zeby tak nie zrobil, bo jakby nie patrzac na forum jest nie od wczoraj.... Rowniez mam opere i automatyczne logowanie, widocznie sie koledzy nudzili i chcieli zrobic psikusa Gackowi. Ja mam jeszcze pytanie do moderatorow, ktorzy daja bany czy mieli z nim kiedykolwiek jakies problemy bany ostrzezenia itp jesli nie, to reszty nie trzeba pisac. Wiec tak jak Terror jestem za tym by Gacka odbanowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
-error]Nie róbcie jaj, odbanować gacka  Rzadko zgadzam się z [T]-errorem, ale dzisiaj ma moje poparcie. Nie możemy ciągle usuwać wszystkich z forum. Zrobił błąd przyznał się i niech wyciągnie wnisoki ze swojego zachowania. Sam widziałem te śmieszki w tematach co wchodziłem i nie podobało mi się to. Ja dla mnie ostrzeżenie jedno wystarczy z zastrzeżeniem, że jeśli podobnie zrobi to pożegna się z forum. Dajmy chłopakowi szansę. .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
popieram akcje "odban dla gacka", są na tym forum userzy, którzy zdecydowanie bardziej zasługują na bilet w jedną stronę "TAM"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Odbanować gacka, albo wyjdziemy na ulice  Koleś od 4 lat na forum, bez skazy, bez jednego nawet maluśkiego ostrzeżenia, i za kilka buziek wysanych bez jego wiedzy, przez średnio-kumatych kolesi gacek ma bana? Odbanować gacka albo zablokujemy stolicę  bless))
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Którzy ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Sory  Którzy odnosiło sie do marzano 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|