Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#1324849 23/06/2007 08:51
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Jest impreza.Duzo sie dzieje.... Wpakowali mi sie ziomki z imprezy i narobili bałaganu. Przepraszam za wszystko:(

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
To Ty przed wejściem na impreze dałeś wszystkim swoje hasło na forum czy jak ;/ ?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
smirk -> laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by $t$
To Ty przed wejściem na impreze dałeś wszystkim swoje hasło na forum czy jak ;/ ?

W firefoxie czy Operze, ja mam akurat logowanie na stale ustawione.

Co do tematu laugh Pozdrawiam madrych kumpli.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Dajcie linki do ich wyczynów grin

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by _Way_
Dajcie linki do ich wyczynów grin

https://www.mecz.pl/forum/ubbthread...Limit=25&fromprof=1&fromsearch=1

Dołączył: Mar 2004
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 122
odblokowac gacka. byl zuzel potem piwo i paru gosciom odwalilo. a ze gacek ma na stale ustawione logowanie w firefoxie to juz nie musicie pytac czy dal im haslo itp. no gosc po prostu dal im kompa zeby na necie posiedzieli a tu taka akcja. Takze moderatorzy zdjac bana jesli to mozliwe. Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
lol Ale sciema laugh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 122
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 122
no spoko ze tak uwazasz smile gram z gackiem od prawie 2 lat w konkursach w debla, poza tym jestem jego dobrym kumplem i na jego chacie jestem praktycznie co 2-3 dni. Teraz tez jestem u niego. Wczoraj akurat bylismy w wiekszym gronie a kto przypuszczal ze mu podpici goscie syfu narobia na forum. Bo w sumie nic takiego nie zrobili w zasadzie. Wpadli w pare tematow i puscili laugh wiec w sumie az taka tragedia sie nie stala. A caly ten temat to po prostu proba uratowania twarzy po tej kacji. Co by nie mowic gacek na forum juz ma nicka prawie 4 lata. Gral w wielu konkursach z powodzeniem, zawsze sluzyl pomoca gdzie by sie nie pojawil. Takze chyba widziecie ze cos tu nie tak nie? A pil wiele razy w koncu to Piwosz( moze nie taki jak ja hehehe) jak sam mowi o sobie i co? Jakies akcje przez 4 lata ? No ja juz wiecej pisal nie bede. Odbanowac ziomka i to wszystko. Pozdrawiam all

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Za glupote WŁASNĄ sie placi.

Dla mnie jak byk pisał to sam, a teraz szuka wymowki...

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Nie róbcie jaj, odbanować gacka smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Będąc na bani mogli trzeźwo spojrzeć na kilka wydarzeń i zarzucić trafne typy. Pożytek by choć był smile

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
spoko, nic sie nie stalo grin

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
a co tam było ? laugh

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Lupus bez jaj po co mialby szukac wymowki piszac sam?, kto zna Gacka wie zeby tak nie zrobil, bo jakby nie patrzac na forum jest nie od wczoraj.... Rowniez mam opere i automatyczne logowanie, widocznie sie koledzy nudzili i chcieli zrobic psikusa Gackowi. Ja mam jeszcze pytanie do moderatorow, ktorzy daja bany czy mieli z nim kiedykolwiek jakies problemy bany ostrzezenia itp jesli nie, to reszty nie trzeba pisac. Wiec tak jak Terror jestem za tym by Gacka odbanowac.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by [T
-error]Nie róbcie jaj, odbanować gacka smile

Rzadko zgadzam się z [T]-errorem, ale dzisiaj ma moje poparcie. Nie możemy ciągle usuwać wszystkich z forum. Zrobił błąd przyznał się i niech wyciągnie wnisoki ze swojego zachowania. Sam widziałem te śmieszki w tematach co wchodziłem i nie podobało mi się to. Ja dla mnie ostrzeżenie jedno wystarczy z zastrzeżeniem, że jeśli podobnie zrobi to pożegna się z forum. Dajmy chłopakowi szansę.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
popieram akcje "odban dla gacka", są na tym forum userzy, którzy zdecydowanie bardziej zasługują na bilet w jedną stronę "TAM"...

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Odbanować gacka, albo wyjdziemy na ulice laugh

Koleś od 4 lat na forum, bez skazy, bez jednego nawet maluśkiego ostrzeżenia, i za kilka buziek wysanych bez jego wiedzy, przez średnio-kumatych kolesi gacek ma bana?

Odbanować gacka albo zablokujemy stolicę wink

bless))

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Którzy ? tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Sory smile Którzy odnosiło sie do marzano smile

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (forty, Sensei, rymoholik, aker, JelineK, $-man, alfa, 11kera11, rafal08), 1,661 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,609
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1