Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
Ale wy jestescie naiwni. Przecierz wiadomo kto to wysylal.
A prawa na forum ma kazdy takie same.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Piwosz wracaj hyhy ! :]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
lupus miej serce wink

Nawet Kaczyńskim zdarzają się wpadki laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
Proponuje zebranie listy z glosami poparcia w/s referendum w kwestii odbanowania. A potem wyslac to do Kaczorow. Jak sie nie zgodza, blokada stolicy

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
pewnie ze odblokowac, takie bany od razu dla userow ktorzy sa znani... sa lekko mowiac bez sensu.

nawet gdyby to gacek pisal to co? nie mozna sobie raz wypic wiecej? nikomu sie nie zdarzylo ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Jeszcze jakby jakieś przekleństwa pisał czy coś , a on czy nie on wysłał tylko " laugh " Dla mnie oczywiscie BAN na chwilę po to aby uporządkować forum i wyjaśnić sytuacje. Myslicie że user z 4 letnim stażem specjalnie to zrobił, po co miałby sobie psuć reputacje smirk




ODBLOKOWAĆ GACKA

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by gacektyper
Jest impreza.Duzo sie dzieje.... Wpakowali mi sie ziomki z imprezy i narobili bałaganu. Przepraszam za wszystko:(

Pilnuj kompa, zmien haslo, wypros kumpli i posprzataj w domu, pozniej wroc na forum inapisz 10 analiz
- 5 z pilki
- 2 z tenisa
- 2 z kosza
- 1 jedna z plywania synchronicznego wink

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by ziomal-111
Sory smile Którzy odnosiło sie do marzano smile


nie chce wywoływać kolejnej potyczki słownej tudzież wojny na pseudoargumenty ale jeżeli ban dla gacka był wynikiem kilku laugh po pijaku (nieważne czy to on czy jego "dowcipni" koledzy) to kolega o wdzięcznej xywce "miedzioryt" powinien mieć dożywotni zakaz dostępu nie tylko do naszego forum ale w ogóle do kompa i klawiatury wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Inkwizycja normalnie, jeszcze spalcie go na stosie za to... laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
mierny ma tutaj cala rzesze fanow wiec sam rozumiesz marzano

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To tez pewnie pisali jego kumple co? smile

http://img254.imageshack.us/img254/9071/sdfgdfuh1.jpg

Wiec STS zamiast trzaskac posty wielka czicioka sie 10 razy zastanow.


Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
lupus ale co jest złego w tych postach? nie obrażają nikogo, za dużo też nie wnoszą do tematu ale moim zdaniem na bana takie coś nie zasługuje. Jeśli już koneicznie chcesz "ukarać" gacka to karą w sam raz będzie propozycja Biszopa laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
dowartosciowac sie musi grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zreszta nie pekajcie, wasz kolega ktory wczesniej posty pisal w okolicach 19 maja(wiec jego brak b.odczuwalny) dostal tylko czasowego bana.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
lupus ale za co ten ban, sprecyzuj smile

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
jestem juz smile Dzieki za odblokowanie. cala sprawa wygladala tak(chociaz przez to piwo moge troche sie gubic) smile po zuzlu wpadlo do mnie paru kumpli. troche popilismy a ze oni niby typuja to wpadlismy na forum bo chcialem im to forum pokazac(millerowi nie musialem). miller jako znany wszystkim zul zobaczyl temat piwo zobaczyl tez tam pewne zdanie " moze robi statystyke w Excelu, ktos juz takie cos robil" i wniosl posta. ja napisalem tylko jednego glupiego posta. wtedy co napisalem ze mam cos 559 piw na koncie itp. tak zeby millerowi dowalic bo jego temat byl dla mnie troche smieszny wink no i poszedlem zapalic cos napic jeszcze i akcja wyszla. dwoch glupoli postanowilo sobie buzki powysylac i jak ja wrocilem i zobaczylem co sie dzieje to napisalem kilka postow przepraszajacych i caly ten temat przez to powstal. Takze sorry jeszcze raz.

P.S propozycja Biszopa jest ciekawa smile Tylko ze ja w pilce nie siedze wiec tych 5 analiz z pilki to dla mnie za duzo smile Z checia bym analizowal typowal ale robota,robota.Wracam z roboty to wiekszosc meczy juz za mna. Nie jest najlepiej.A kaz\dy kto chociaz kilka razy typowal tenis wie ze w tym bagnie siedzi sie dzien w dzien i analizuje najmniejsze szczegoly. swego czasu nie wiedzialem nawet kogo nadal czy federer pokonywali kolejno we french open a co dopiero zebym wiedzial co w ostatnim dniach porabial chocby Capkovic laugh Z braku czasu odpuscilem nawet slynny konkurs tennis playoff w ktorym nieraz sie fajnie rywalizowalo. Milego dnia zycze i jeszcze raz przepraszma za zamieszanie. Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Czasowy ban jest na określony czas jak wskazuje jego nazwa. Po tym okresie użytkownik wraca na forum bezproblemowo.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Jak dla mnie kupa śmiechu z tego całego bana , gośc przedstawił sytuacje jasno , inni wyzywają się post za postem i dostają ostrzeżenia a tu ban za kilka uśmiechów (w jednym temacie nawet taki uśmiech przypasował :P)

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Lupus nie docinaj mi juz. Rzadko sie udzielam bo po prostu brak mi czasu. Nie znamy sie to fakt. Ale na tym forum poznalem naprawde spoko ludzi ktorzy mnie znaja wiedza jaki jestem. Kiedys bylem aktywny, teraz nieco podupadlem z braku czasu ale kto wie co przyniesie przyszlosc... wink Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Killa Boom
Jak dla mnie kupa śmiechu z tego całego bana

Powiedz to komus kto dal mu bana o 2 w nocy gdy jego nick spamowal na forum, ale jak widac administracja na forum jest tolerancyjna i zostal odbanowany. W kazdym razie pilnowac swoich nickow wink

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, Sensei, betowiec, forty, burbon), 1,333 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,743
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1