|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234 |
Ale wy jestescie naiwni. Przecierz wiadomo kto to wysylal. A prawa na forum ma kazdy takie same.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
lupus miej serce  Nawet Kaczyńskim zdarzają się wpadki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900 |
Proponuje zebranie listy z glosami poparcia w/s referendum w kwestii odbanowania. A potem wyslac to do Kaczorow. Jak sie nie zgodza, blokada stolicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
pewnie ze odblokowac, takie bany od razu dla userow ktorzy sa znani... sa lekko mowiac bez sensu.
nawet gdyby to gacek pisal to co? nie mozna sobie raz wypic wiecej? nikomu sie nie zdarzylo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Jeszcze jakby jakieś przekleństwa pisał czy coś , a on czy nie on wysłał tylko "  " Dla mnie oczywiscie BAN na chwilę po to aby uporządkować forum i wyjaśnić sytuacje. Myslicie że user z 4 letnim stażem specjalnie to zrobił, po co miałby sobie psuć reputacje ODBLOKOWAĆ GACKA
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Jest impreza.Duzo sie dzieje.... Wpakowali mi sie ziomki z imprezy i narobili bałaganu. Przepraszam za wszystko:( Pilnuj kompa, zmien haslo, wypros kumpli i posprzataj w domu, pozniej wroc na forum inapisz 10 analiz - 5 z pilki - 2 z tenisa - 2 z kosza - 1 jedna z plywania synchronicznego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Sory  Którzy odnosiło sie do marzano  nie chce wywoływać kolejnej potyczki słownej tudzież wojny na pseudoargumenty ale jeżeli ban dla gacka był wynikiem kilku  po pijaku (nieważne czy to on czy jego "dowcipni" koledzy) to kolega o wdzięcznej xywce "miedzioryt" powinien mieć dożywotni zakaz dostępu nie tylko do naszego forum ale w ogóle do kompa i klawiatury 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Inkwizycja normalnie, jeszcze spalcie go na stosie za to... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
mierny ma tutaj cala rzesze fanow wiec sam rozumiesz marzano
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
lupus ale co jest złego w tych postach? nie obrażają nikogo, za dużo też nie wnoszą do tematu ale moim zdaniem na bana takie coś nie zasługuje. Jeśli już koneicznie chcesz "ukarać" gacka to karą w sam raz będzie propozycja Biszopa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
dowartosciowac sie musi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zreszta nie pekajcie, wasz kolega ktory wczesniej posty pisal w okolicach 19 maja(wiec jego brak b.odczuwalny) dostal tylko czasowego bana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
lupus ale za co ten ban, sprecyzuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
jestem juz  Dzieki za odblokowanie. cala sprawa wygladala tak(chociaz przez to piwo moge troche sie gubic)  po zuzlu wpadlo do mnie paru kumpli. troche popilismy a ze oni niby typuja to wpadlismy na forum bo chcialem im to forum pokazac(millerowi nie musialem). miller jako znany wszystkim zul zobaczyl temat piwo zobaczyl tez tam pewne zdanie " moze robi statystyke w Excelu, ktos juz takie cos robil" i wniosl posta. ja napisalem tylko jednego glupiego posta. wtedy co napisalem ze mam cos 559 piw na koncie itp. tak zeby millerowi dowalic bo jego temat byl dla mnie troche smieszny  no i poszedlem zapalic cos napic jeszcze i akcja wyszla. dwoch glupoli postanowilo sobie buzki powysylac i jak ja wrocilem i zobaczylem co sie dzieje to napisalem kilka postow przepraszajacych i caly ten temat przez to powstal. Takze sorry jeszcze raz. P.S propozycja Biszopa jest ciekawa  Tylko ze ja w pilce nie siedze wiec tych 5 analiz z pilki to dla mnie za duzo  Z checia bym analizowal typowal ale robota,robota.Wracam z roboty to wiekszosc meczy juz za mna. Nie jest najlepiej.A kaz\dy kto chociaz kilka razy typowal tenis wie ze w tym bagnie siedzi sie dzien w dzien i analizuje najmniejsze szczegoly. swego czasu nie wiedzialem nawet kogo nadal czy federer pokonywali kolejno we french open a co dopiero zebym wiedzial co w ostatnim dniach porabial chocby Capkovic  Z braku czasu odpuscilem nawet slynny konkurs tennis playoff w ktorym nieraz sie fajnie rywalizowalo. Milego dnia zycze i jeszcze raz przepraszma za zamieszanie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Czasowy ban jest na określony czas jak wskazuje jego nazwa. Po tym okresie użytkownik wraca na forum bezproblemowo.
.::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
Jak dla mnie kupa śmiechu z tego całego bana , gośc przedstawił sytuacje jasno , inni wyzywają się post za postem i dostają ostrzeżenia a tu ban za kilka uśmiechów (w jednym temacie nawet taki uśmiech przypasował :P)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
Lupus nie docinaj mi juz. Rzadko sie udzielam bo po prostu brak mi czasu. Nie znamy sie to fakt. Ale na tym forum poznalem naprawde spoko ludzi ktorzy mnie znaja wiedza jaki jestem. Kiedys bylem aktywny, teraz nieco podupadlem z braku czasu ale kto wie co przyniesie przyszlosc...  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jak dla mnie kupa śmiechu z tego całego bana Powiedz to komus kto dal mu bana o 2 w nocy gdy jego nick spamowal na forum, ale jak widac administracja na forum jest tolerancyjna i zostal odbanowany. W kazdym razie pilnowac swoich nickow 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|