|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
No wlasnie, ciekaw jestem jakie zegarki maja Wasze uznanie. Generalnie chodzi mi o damskie modele, bo w pzyszlosci chcialbym kupic jakies cudenko mojej ukochanej, nie oczekuje jednak, ze ktokolwiek powie mi ktory model kupic, bo to jest juz jest inna kwestia, ale chetnie poznal bym opinie na temat producentow glownie szwacjarskich marek... Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
na komunie dostalem stare Casio i zyje do tej pory, a teraz starcza mi komorka... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Ja mam Festinę od 5-6 lat i jestem bardzo zadowolony. Nic nigdy się nie popsuło, spadł już kilkanaście razy (najgorszy upadek z wysokości około 2 metrów na kafelki) i nic się nie stało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Ja generalnie moge sie wypowiedziec co do meskich modeli, sam posiadam citizena choc nie jest to szwajcarski to jestem zadowolony i w momencie jak go wybieralem byl alternatywa dla festiny, sluzy mi juz ponad 3 lata i jestem zadowolony. Zas co do szwajcarskich modeli to napewno godnym polecenia jest cyma, ojciec ma zegarek tej firmy okolo 30 lat i swietnie sie trzyma, firma szwajcarska troche malo znana obecnie w polsce. Napewno jesli chodzi o modele klasyczne to omegi tylko to juz duzo drozsza zabawa no i nie kazdemu odpowiada ich konserwatywny styl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Jeżeli interesują cie szwajcarskie cudeńka, bardzo kochasz swoją kobietę i nie jesteś skąpcem to zdecydowanie polecam Maurice Lacroix. Chyba nie ma piękniejszych zegareczków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
ja tam zegarków nie lubię i nie nosze wystarcza mi komórka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Ja polecam Casio sa bardzo wytrzymale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468 |
ja od 15 lat mam zegarek firmy atlantic naprawde godny polecenia moj tata ma starszy model juz chyba 22 lata i sie trzyma znakomicie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Odswiezam  Czas na zmiane zegarka, bo poorzedni mam od czasow komunii, czyli juz dosc dlugo  Choc od roku juz sa z nim problemy. Co polecacie, co warto kupic. Od razu mowie, ze zegarki powyzej 1k mnie nie interesuja, chyba, ze mi zalatwicie taki w cenie 500pln  Odpadaja tez eleganckie, bo to nie moj styl i mnie takie nie bawia, raczej z zacieciem sportowym bym chcial 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Odswiezam  Czas na zmiane zegarka, bo poorzedni mam od czasow komunii, czyli juz dosc dlugo  Choc od roku juz sa z nim problemy. Co polecacie, co warto kupic. Od razu mowie, ze zegarki powyzej 1k mnie nie interesuja, chyba, ze mi zalatwicie taki w cenie 500pln  Odpadaja tez eleganckie, bo to nie moj styl i mnie takie nie bawia, raczej z zacieciem sportowym bym chcial  Ja ma taki: 1 [ allegro.pl] i taki: 2 [ allegro.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Odswiezam  Czas na zmiane zegarka, bo poorzedni mam od czasow komunii, czyli juz dosc dlugo  Choc od roku juz sa z nim problemy. Co polecacie, co warto kupic. Od razu mowie, ze zegarki powyzej 1k mnie nie interesuja, chyba, ze mi zalatwicie taki w cenie 500pln  Odpadaja tez eleganckie, bo to nie moj styl i mnie takie nie bawia, raczej z zacieciem sportowym bym chcial  Nie jest elegancki za to dość poręczny.Spokojnie mieści sie w plecaku.Bardzo ładnie robi kuku  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zebym ja ci zaraz kuku nie zrobil  @ $t$ Dlugo masz tego dziszoka? Jak sie sprawuje? Opowiedz cos o nim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Zebym ja ci zaraz kuku nie zrobil  @ $t$ Dlugo masz tego dziszoka? Jak sie sprawuje? Opowiedz cos o nim  Mam go ze 2-3 tygodnie  , raz mi spadł i nie ma śladu  , fajnie wygląda na ręce
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Jak mam być szczery i poważny to mi sie oba nie podobają
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Ja polece dobry zegarek tylko powiedz ile masz $ na ta przyjemnosc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Ja polece dobry zegarek tylko powiedz ile masz $ na ta przyjemnosc  Pisał że do 1k
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Zegarki firmy Diesel bardzo konkretne ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A cos konkretniej, polecane modele? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|