Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 17 1 2 3 16 17
#779731 11/12/2006 21:54
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
No wlasnie, ciekaw jestem jakie zegarki maja Wasze uznanie. Generalnie chodzi mi o damskie modele, bo w pzyszlosci chcialbym kupic jakies cudenko mojej ukochanej, nie oczekuje jednak, ze ktokolwiek powie mi ktory model kupic, bo to jest juz jest inna kwestia, ale chetnie poznal bym opinie na temat producentow glownie szwacjarskich marek...

Pozdrawiam smile

Bonus: Unibet
Exp #779745 11/12/2006 22:02
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
na komunie dostalem stare Casio i zyje do tej pory, a teraz starcza mi komorka... wink

Kylo #779755 11/12/2006 22:13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Ja mam Festinę od 5-6 lat i jestem bardzo zadowolony. Nic nigdy się nie popsuło, spadł już kilkanaście razy (najgorszy upadek z wysokości około 2 metrów na kafelki) i nic się nie stało.

Kylo #779756 11/12/2006 22:13
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Ja generalnie moge sie wypowiedziec co do meskich modeli, sam posiadam citizena choc nie jest to szwajcarski to jestem zadowolony i w momencie jak go wybieralem byl alternatywa dla festiny, sluzy mi juz ponad 3 lata i jestem zadowolony.
Zas co do szwajcarskich modeli to napewno godnym polecenia jest cyma, ojciec ma zegarek tej firmy okolo 30 lat i swietnie sie trzyma, firma szwajcarska troche malo znana obecnie w polsce.
Napewno jesli chodzi o modele klasyczne to omegi tylko to juz duzo drozsza zabawa no i nie kazdemu odpowiada ich konserwatywny styl.

ciacho1984 #779839 11/12/2006 23:04
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Jeżeli interesują cie szwajcarskie cudeńka, bardzo kochasz swoją kobietę i nie jesteś skąpcem to zdecydowanie polecam Maurice Lacroix. Chyba nie ma piękniejszych zegareczków.

quincy #780441 12/12/2006 14:22
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
ja tam zegarków nie lubię i nie nosze wystarcza mi komórka

mateusz2201 #780726 12/12/2006 16:17
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Ja polecam Casio sa bardzo wytrzymale smile

gobel #781027 12/12/2006 17:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
ja od 15 lat mam zegarek firmy atlantic naprawde godny polecenia moj tata ma starszy model juz chyba 22 lata i sie trzyma znakomicie

zabek #1327613 24/06/2007 05:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Odswiezam wink

Czas na zmiane zegarka, bo poorzedni mam od czasow komunii, czyli juz dosc dlugo grin
Choc od roku juz sa z nim problemy.

Co polecacie, co warto kupic.


Od razu mowie, ze zegarki powyzej 1k mnie nie interesuja, chyba, ze mi zalatwicie taki w cenie 500pln wink

Odpadaja tez eleganckie, bo to nie moj styl i mnie takie nie bawia, raczej z zacieciem sportowym bym chcial smile

lupus #1327631 24/06/2007 05:43
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by lupus
Odswiezam wink

Czas na zmiane zegarka, bo poorzedni mam od czasow komunii, czyli juz dosc dlugo grin
Choc od roku juz sa z nim problemy.

Co polecacie, co warto kupic.


Od razu mowie, ze zegarki powyzej 1k mnie nie interesuja, chyba, ze mi zalatwicie taki w cenie 500pln wink

Odpadaja tez eleganckie, bo to nie moj styl i mnie takie nie bawia, raczej z zacieciem sportowym bym chcial smile

Ja ma taki:
1 [allegro.pl]

i taki:

2 [allegro.pl]

lupus #1327639 24/06/2007 05:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,401
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,401
Likes: 11
Originally Posted by lupus
Odswiezam wink

Czas na zmiane zegarka, bo poorzedni mam od czasow komunii, czyli juz dosc dlugo grin
Choc od roku juz sa z nim problemy.

Co polecacie, co warto kupic.


Od razu mowie, ze zegarki powyzej 1k mnie nie interesuja, chyba, ze mi zalatwicie taki w cenie 500pln wink

Odpadaja tez eleganckie, bo to nie moj styl i mnie takie nie bawia, raczej z zacieciem sportowym bym chcial smile

Nie jest elegancki za to dość poręczny.Spokojnie mieści sie w plecaku.Bardzo ładnie robi kuku tongue

[Linked Image]

rafal08 #1327697 24/06/2007 06:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zebym ja ci zaraz kuku nie zrobil smile

@ $t$
Dlugo masz tego dziszoka?
Jak sie sprawuje? Opowiedz cos o nim wink

lupus #1327703 24/06/2007 06:21
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by lupus
Zebym ja ci zaraz kuku nie zrobil smile

@ $t$
Dlugo masz tego dziszoka?
Jak sie sprawuje? Opowiedz cos o nim wink

Mam go ze 2-3 tygodnie smile , raz mi spadł i nie ma śladu smile , fajnie wygląda na ręce

$t$ #1327707 24/06/2007 06:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,401
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,401
Likes: 11
Jak mam być szczery i poważny to mi sie oba nie podobają

rafal08 #1327714 24/06/2007 06:25
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Ja polece dobry zegarek tylko powiedz ile masz $ na ta przyjemnosc smile

Mr.Eco #1327716 24/06/2007 06:25
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by Mr.Eco
Ja polece dobry zegarek tylko powiedz ile masz $ na ta przyjemnosc smile
Pisał że do 1k

Mr.Eco #1327735 24/06/2007 06:32
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Zegarki firmy Diesel bardzo konkretne ... piwo

Mr.Eco #1327781 24/06/2007 06:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A cos konkretniej, polecane modele? wink

lupus #1327813 24/06/2007 07:13
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
ech kurcze ... dopiero przeczytalem czego oczekujesz od nowego zegarka no ale cóż wkleje takie kozackie laugh

http://www.allegro.pl/item205460540_diesel_dz4029_nowy_promocja_wysylka_gratis.html
tego ma moj kolega ... gadal z typkiem od ktorego kupił i ponoc nikt kto kupowal zegarki Diesla nie mial zadnych zastrzeżeń i nigdy nie zglaszal sie z jakas usterka.

http://www.allegro.pl/item206345528_zegarek_diesel_dz1122_nowa_kolekcja_2007_.html
za to ten mi sie podoba laugh

http://www.allegro.pl/item206345531_zegarek_diesel_dz1121_nowa_kolekcja_.html

http://www.allegro.pl/item208057496_armani_ar0309_nizwykle_efektowny_gwarancja.html
no i ten raczej nie ma zaciecia spotowego ale warto spojrzeć przynajmniej moim zdaniem smile

a tutaj mam takie ktorymi bym na pewno nie wzgardził :
http://www.allegro.pl/item209106003__lacoste_white_law_3510g_34_meski_gwarancja_.html

http://www.allegro.pl/item206252677_emporio_armani_ar0518_x_large_oryg_gwar_pud_nowy_.html

http://www.allegro.pl/item208251431_armani_emporio_ar0516_gwarancja_ck_1194zl_.html

a noż może cos się Tobie spodoba smile

Mr.Eco #1327874 24/06/2007 09:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000

Strona 1 z 17 1 2 3 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, rafal08, Sensei, Lukasz111, burbon, kamel, wHiTe_StAr), 2,724 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,473
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1