Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Witam :PIWO:

Transferowa karuzela DBE rozkręciła się już chyba na dobre, a miejsca na tego typu dyskusje (patrz nazwa tematu) nie ma.

Zakładam, więc odpowiedni temat i liczę na bogate merytorycznie przemyślenia i ciekawostki smile

Zaczynamy! :BOKS:

PS. Jeśli macie coś wpisać o DBE na QCZ, lepiej zróbcie to tutaj, bo może się to okazać przydatne w typowaniu przyszłorocznego sezonu.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
1.Długa przerwa czeka Marcina Stefańskiego. Koszykarz ASCO Śląska Wrocław został zawieszony na dwa lata za stosowanie środków dopingujących.

2. Tomase Van Den Spiegel, Milan Gurovic, Travis Best, Krzysztof Roszyk i Ruben Wolkowyski podpisali już swoje kontrakty i oficjalnie zostali koszykarzami Prokomu Trefla Sopot.

3. Iwo Kitzinger i David Logan w Zgorzelcu!






Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
4... Patric Okafor, Andrzej Pluta, Łukasz Koszarek... w Anwilu! laugh

P.S. I bardzo dobrze koksiarzom mówimy nie! Głupi Stefański! smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Jestem tylko ciekawy ile meczy w sezonie zasadniczym przegra Prokom... laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
wreszcie Prokom szykuje ekipe na eurolige smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Co do Zgorzelca...

Fajna sprawa z tym transferem Logana i Kitzingera. Siła ofensywna wzrasta, a jeśli uda się klubowi zatrzymać resztę zawodników to może to po raz kolejny być bardzo mocny team. Dobrze, że Koszar odszedł do Włocławka, bo i tak nie grał na swojej wymarzonej pozycji i ten sezon w jego wykonaniu był hmm... Nie chce powiedzieć, że nieudany, ale na pewno Łukasz oczekiwał po nim czegoś więcej. A Ivo coś mi się tak wydaje że poleciał troszeczkę na pieniążki. Dla mnie powinien jeszcze przynajmniej sezon ogrywać się w Polpharmie, a dopiero potem wypłynąć na głębokie wody. No ale to jego decyzja. Oby nie grzał ławy, bo odbije się to na jego talencie i grze w Reprezentacji Polski.

... i Słupska.

Szczotka i Kikerpill w Czarnych Słupsk. Kolejne fajne transfery, biorąc pod uwagę fakt, że Szczotka idealnie pasuje do koncepcji Igora i Kikerpill wraca na stare śmieci smile Z tego co pamiętam to jego najgroźniejszą bronią były rzuty za trzy punkty. Jestem ciekawy co dalej wykombinują włodarze Czarnych :>

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
trzon w zgorzelcu zachowany
witka, rodriguez, kelati, drobnjak podpisali kontrakty.

Wczoraj gadalem z dzialaczem slaska.
Bardzo bliski podpisania kontraktu jest Adaś "oława" Wojcik.
Alijevas znany z gry w polonii tez jest blisko. Pavel Milos i jeszcze z jakimis sa prowadzone rozmowy, ale zbyt duzo nazwisk padlo by zapamietac.
Dean Oliver nie jest zbyt mile widziany na przyszly sezon.
O hamiltonie wszyscy juz zapomnieli, ale moze uda sie zatrzymac hughesa. Wiadomo, ze teraz bedzie moglo byc tysiac amerykancow wiec kogos sie znajdzie. Moze Oden zrezygnuje z draftu na rzecz slaska smile

pozdrawiam.


ps. Snajpa czemu nie macie brazowego medalu? laugh piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by BeNiTooo
ps. Snajpa czemu nie macie brazowego medalu? laugh piwo

Bo go nie chcieli crazy

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Kijek po sezonie mowil ze pora odmlodzic sklad laugh to mu sie udało laugh Best 35, Wolkowsky 34 laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by BeNiTooo
2. Tomase Van Den Spiegel, Milan Gurovic, Travis Best, Krzysztof Roszyk i Ruben Wolkowyski podpisali już swoje kontrakty i oficjalnie zostali koszykarzami Prokomu Trefla Sopot.

Gurovic podpisał?
Raczej nie skoro nigdzie nie ma oficjalnego infa.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Gvizdek
Originally Posted by BeNiTooo
2. Tomase Van Den Spiegel, Milan Gurovic, Travis Best, Krzysztof Roszyk i Ruben Wolkowyski podpisali już swoje kontrakty i oficjalnie zostali koszykarzami Prokomu Trefla Sopot.

Gurovic podpisał?
Raczej nie skoro nigdzie nie ma oficjalnego infa.
jeszcze niepodpisal bo jeszcze dzis gra mecz w finale serbii
po finalach ma podpisac kontrakt smile

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Originally Posted by shane
Originally Posted by BeNiTooo
ps. Snajpa czemu nie macie brazowego medalu? laugh piwo

Bo go nie chcieli crazy

bo tylko dziewczyny lubią brąz! laugh

i Urlep dlubal w nosie! laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A gdzie bedzie grac Dalmau, wie ktos? smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
a Polpharma coś cieniutko sie prezentuje jak na razie... Kitzinger, Okafor, Harrington, Ercegovic, Wiekiera, Misiewicz... WSZYSCY OUT Paranoja, nikt nie zostanie oprocz Zakrzewskiego - jakoś nie widze w tym sezonie w playoff Polpharmy :(( a przeceiż nie będę kibicował Śląskowi....
Lipa

przeszedł Majewski, ze Znicza - też mi wzmocnienie, zwłaszcza w zamian za Okafora, czy Kitzingera...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Originally Posted by lupus
A gdzie bedzie grac Dalmau, wie ktos? smile

o scafati sie mowi w kuluarach wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
http://www.sport.pl/sport/1,65025,4249929.html

no to Gurovica kibice już pożegnali w Blegradzie i teraz czekają na niego w Sopocie wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by Mitul
a Polpharma coś cieniutko sie prezentuje jak na razie... Kitzinger, Okafor, Harrington, Ercegovic, Wiekiera, Misiewicz... WSZYSCY OUT Paranoja, nikt nie zostanie oprocz Zakrzewskiego - jakoś nie widze w tym sezonie w playoff Polpharmy :(( a przeceiż nie będę kibicował Śląskowi....
Lipa

przeszedł Majewski, ze Znicza - też mi wzmocnienie, zwłaszcza w zamian za Okafora, czy Kitzingera...


Polpharma rzeczywiście słabo się na razie prezentuje. Ale to jeszcze nie powód, by już ten zespół przekreślać. Trenerem został Chudeusz i uwierz mi, że jeśli będziecie dysponować podobnym budżetem jak rok temu to Chudy zrobi z tego zespołu fajną ekipę.

A Ivo poleciał na kasę wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Originally Posted by muppet
Originally Posted by lupus
A gdzie bedzie grac Dalmau, wie ktos? smile

o scafati sie mowi w kuluarach wink

A co Apodaca odchodzi? Bo jak oni razem z Dalmau beda grali to reszta pilki nie zobaczy laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Originally Posted by Gvizdek
http://www.sport.pl/sport/1,65025,4249929.html

no to Gurovica kibice już pożegnali w Blegradzie i teraz czekają na niego w Sopocie wink

To pozegnanie na tym filmie mialo miejsce po 2 meczu, a ze doszlo niespodziewanie do 4 meczu wiec zegnali go jeszcze raz, ale tego wyborcza juz nie raczyla zauwazyc laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
ponoć Robert Skibniewski i Otis Hill przymierzani są w Turowie smile może się nie zbłaźnią w ULEBIE jak Anwil co roku laugh

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1