|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Witam :PIWO: Transferowa karuzela DBE rozkręciła się już chyba na dobre, a miejsca na tego typu dyskusje (patrz nazwa tematu) nie ma. Zakładam, więc odpowiedni temat i liczę na bogate merytorycznie przemyślenia i ciekawostki Zaczynamy! :BOKS: PS. Jeśli macie coś wpisać o DBE na QCZ, lepiej zróbcie to tutaj, bo może się to okazać przydatne w typowaniu przyszłorocznego sezonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
1.Długa przerwa czeka Marcina Stefańskiego. Koszykarz ASCO Śląska Wrocław został zawieszony na dwa lata za stosowanie środków dopingujących.
2. Tomase Van Den Spiegel, Milan Gurovic, Travis Best, Krzysztof Roszyk i Ruben Wolkowyski podpisali już swoje kontrakty i oficjalnie zostali koszykarzami Prokomu Trefla Sopot.
3. Iwo Kitzinger i David Logan w Zgorzelcu!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
4... Patric Okafor, Andrzej Pluta, Łukasz Koszarek... w Anwilu!  P.S. I bardzo dobrze koksiarzom mówimy nie! Głupi Stefański! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Jestem tylko ciekawy ile meczy w sezonie zasadniczym przegra Prokom... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
wreszcie Prokom szykuje ekipe na eurolige 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Co do Zgorzelca... Fajna sprawa z tym transferem Logana i Kitzingera. Siła ofensywna wzrasta, a jeśli uda się klubowi zatrzymać resztę zawodników to może to po raz kolejny być bardzo mocny team. Dobrze, że Koszar odszedł do Włocławka, bo i tak nie grał na swojej wymarzonej pozycji i ten sezon w jego wykonaniu był hmm... Nie chce powiedzieć, że nieudany, ale na pewno Łukasz oczekiwał po nim czegoś więcej. A Ivo coś mi się tak wydaje że poleciał troszeczkę na pieniążki. Dla mnie powinien jeszcze przynajmniej sezon ogrywać się w Polpharmie, a dopiero potem wypłynąć na głębokie wody. No ale to jego decyzja. Oby nie grzał ławy, bo odbije się to na jego talencie i grze w Reprezentacji Polski. ... i Słupska. Szczotka i Kikerpill w Czarnych Słupsk. Kolejne fajne transfery, biorąc pod uwagę fakt, że Szczotka idealnie pasuje do koncepcji Igora i Kikerpill wraca na stare śmieci  Z tego co pamiętam to jego najgroźniejszą bronią były rzuty za trzy punkty. Jestem ciekawy co dalej wykombinują włodarze Czarnych :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
trzon w zgorzelcu zachowany witka, rodriguez, kelati, drobnjak podpisali kontrakty. Wczoraj gadalem z dzialaczem slaska. Bardzo bliski podpisania kontraktu jest Adaś "oława" Wojcik. Alijevas znany z gry w polonii tez jest blisko. Pavel Milos i jeszcze z jakimis sa prowadzone rozmowy, ale zbyt duzo nazwisk padlo by zapamietac. Dean Oliver nie jest zbyt mile widziany na przyszly sezon. O hamiltonie wszyscy juz zapomnieli, ale moze uda sie zatrzymac hughesa. Wiadomo, ze teraz bedzie moglo byc tysiac amerykancow wiec kogos sie znajdzie. Moze Oden zrezygnuje z draftu na rzecz slaska pozdrawiam. ps. Snajpa czemu nie macie brazowego medalu? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
ps. Snajpa czemu nie macie brazowego medalu?  Bo go nie chcieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Kijek po sezonie mowil ze pora odmlodzic sklad  to mu sie udało  Best 35, Wolkowsky 34 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
2. Tomase Van Den Spiegel, Milan Gurovic, Travis Best, Krzysztof Roszyk i Ruben Wolkowyski podpisali już swoje kontrakty i oficjalnie zostali koszykarzami Prokomu Trefla Sopot. Gurovic podpisał? Raczej nie skoro nigdzie nie ma oficjalnego infa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
2. Tomase Van Den Spiegel, Milan Gurovic, Travis Best, Krzysztof Roszyk i Ruben Wolkowyski podpisali już swoje kontrakty i oficjalnie zostali koszykarzami Prokomu Trefla Sopot. Gurovic podpisał? Raczej nie skoro nigdzie nie ma oficjalnego infa. jeszcze niepodpisal bo jeszcze dzis gra mecz w finale serbii po finalach ma podpisac kontrakt 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
ps. Snajpa czemu nie macie brazowego medalu?  Bo go nie chcieli  bo tylko dziewczyny lubią brąz!  i Urlep dlubal w nosie! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A gdzie bedzie grac Dalmau, wie ktos? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
a Polpharma coś cieniutko sie prezentuje jak na razie... Kitzinger, Okafor, Harrington, Ercegovic, Wiekiera, Misiewicz... WSZYSCY OUT Paranoja, nikt nie zostanie oprocz Zakrzewskiego - jakoś nie widze w tym sezonie w playoff Polpharmy :(( a przeceiż nie będę kibicował Śląskowi.... Lipa
przeszedł Majewski, ze Znicza - też mi wzmocnienie, zwłaszcza w zamian za Okafora, czy Kitzingera...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
A gdzie bedzie grac Dalmau, wie ktos?  o scafati sie mowi w kuluarach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
a Polpharma coś cieniutko sie prezentuje jak na razie... Kitzinger, Okafor, Harrington, Ercegovic, Wiekiera, Misiewicz... WSZYSCY OUT Paranoja, nikt nie zostanie oprocz Zakrzewskiego - jakoś nie widze w tym sezonie w playoff Polpharmy :(( a przeceiż nie będę kibicował Śląskowi.... Lipa
przeszedł Majewski, ze Znicza - też mi wzmocnienie, zwłaszcza w zamian za Okafora, czy Kitzingera... Polpharma rzeczywiście słabo się na razie prezentuje. Ale to jeszcze nie powód, by już ten zespół przekreślać. Trenerem został Chudeusz i uwierz mi, że jeśli będziecie dysponować podobnym budżetem jak rok temu to Chudy zrobi z tego zespołu fajną ekipę. A Ivo poleciał na kasę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
A gdzie bedzie grac Dalmau, wie ktos?  o scafati sie mowi w kuluarach  A co Apodaca odchodzi? Bo jak oni razem z Dalmau beda grali to reszta pilki nie zobaczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
To pozegnanie na tym filmie mialo miejsce po 2 meczu, a ze doszlo niespodziewanie do 4 meczu wiec zegnali go jeszcze raz, ale tego wyborcza juz nie raczyla zauwazyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
ponoć Robert Skibniewski i Otis Hill przymierzani są w Turowie  może się nie zbłaźnią w ULEBIE jak Anwil co roku 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|