|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
ja mam "Romexa"  za 30zl z ryneczku juz od 4 lat, kazdy mowi, ze wiesniaczy, ale chyba nikt ze mna tyle nie przeszedl co on ostatnio nawet zauwazylem, ze jak jestem najebany i chce wrocic do domu to nie szukam juz butow czy kurtki tylko zegarka  a kiedys musialem wracac nastepnego dnia tragiczne sa te zegarki "cegly", co wy chcecie uzywac ich jako kastety? kiedys widzialem jak koles tak zrobil to do dzisiaj ma blizny na palcach kiedys zmienilem bransolete na pasek, tez tragedia, az czuje sie, ze krew nie doplywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Jestem szczęśliwym posiadaczem takiego o to zegarka: http://www.citizen.pl/a/zegarek/id/11/citizen.htmlŚwietna sprawa, leciutki, w ogóle nie czuje się, że jest na ręce, bardzo ładna prezencja. Kolor bransolety ciut ciemniejszy niż na zdjęciu. Bajerów typu pokazywanie temperatury, ciśnienia, wysokości nad poziomem morza, kalkulatora, przeglądarki internetowej czy opcji robienia loda nie posiada. Jedynie godzina i stoper, ale mi to wystarcza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
@ MR Eco Srednio mi sie podobaja, jednak to eleganckie zegarki, a to nie moj styl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
No własnie tak jak mowiłem że dopiero później przeczytałem czego oczekujesz od zegarka  bylem po imprezie i bania mnie strasznie bolala jeszcze do tego ... Powodzenia w szukaniu zegarka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Atlantici to drogie sa, bylem wlasnie na stronie producenta  Festina ma fajne, ale tez troche drogie, choc te z serii sport sa piekne  Dziszoka stronka mi nie hula, a Tissota jest tylko angielska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Festiny goraco polecam, naprawde dbre zegarki, obecn mam juz 8 rok i tylko raz z mojej winy musialem oddac do naprawy, na szczescie zrobili jako naprawe gwarancyjna. Teraz ich ceny poszly w dol bo gdy kupowalem to kosztowal naprawde sporo ale zakup bardzo trafiony, wytrzymaly dobrej jakosci zegrek.
Czas kupic nowy, na 99% bedzie to Festina.
Jak ktos jest zainteresowany mam do sprzedania DKNY NY-1260 Nowy, z pudelkiem i folia, ew moge sie wymienic na jakas ciekawa Festine;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Biszop a jaki to masz model?  Na pasku czy bransoleta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Ja mam zegarek Citizena model AP2380-56W. Mam juz go ponad 4 lata i swietnie sie spisuje, branoleta z tytanu i taka polecam w kazdym bo leciutki strasznie zegarek sie robi, citizen ma fajny system eco-drive dzieki kotremu dziala on na swiatlo tak sloneczne jak i sztuczne, wiec nie trzeba żadnej baterii. Poza tym wodoszczelnosc raczej standardowa dla zegarkow z tej polki 100 metrow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272 |
mam Taki problem mojej Dziewczynie sie podoba ten zegarek http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.itftennis.com/shared/medialibrary/image/player/IO_21295_player.JPG&imgrefurl=http://www.itftennis.com/juniors/players/player.asp%3Fplayer%3D100058466&h=152&w=114&sz=6&hl=pl&start=10&tbnid=nKcAp37AUISxRM:&tbnh=96&tbnw=72&prev=/images%3Fq%3DCavaday%26gbv%3D2%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DG
niedługo ma urodzinny i chcialem jej kupic ale nie moge go nigdzie znalesc. i mam Prosbe do was gdy ktos by z was byl u siebie u zegramistrza itd moglby zapytac czy jest ten zegarek i czy by byla mozliwosc jego zamowienia. Gdy ktos mi go znajdzie ma umnie ogromne piwo z gory dziekuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
U zegarmistrza takowgo raczej nie znajdziejsz. Raczej w dobrych sklepach, z markowymi zegarkami, np w jakis centrach handlowych etc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272 |
u Mnie w miescie jest jeden wiekszy Sklepik z zegarkami... Wiec mam prosbe jak by ktos byl u siebie wlasnie w takim sklepie niech zapyta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
ja polecam Timex-a, ktorego osobiscie posiadam, " fajowe " rowniez sa Festiny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
Ja zamierzam kupić jakiś fajny z Rado - mają zajebisty wygląd (troszkę cena odstrasza ale "się gra się ma" ;d )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ja do dzisiaj nie mam zegarka. Nawet na komunie nie dostałem. Kiedyś kupiłem jakiś CASIO na rynku, ale po miesiącu zgubiłem. Od lat nie mam, nie mam nawet komórki. Aż dziwne :] I non stop poruszam się autobusami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Cejrowski też nie ma komórki. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|