Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
Mike Avdi #1328012 24/06/2007 16:51
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
ja mam "Romexa" wink za 30zl z ryneczku juz od 4 lat, kazdy mowi, ze wiesniaczy, ale chyba nikt ze mna tyle nie przeszedl co on
ostatnio nawet zauwazylem, ze jak jestem najebany i chce wrocic do domu to nie szukam juz butow czy kurtki tylko zegarka grin a kiedys musialem wracac nastepnego dnia

tragiczne sa te zegarki "cegly", co wy chcecie uzywac ich jako kastety? kiedys widzialem jak koles tak zrobil to do dzisiaj ma blizny na palcach

kiedys zmienilem bransolete na pasek, tez tragedia, az czuje sie, ze krew nie doplywa


Bonus: Unibet
ajdam #1328038 24/06/2007 17:22
Dołączył: May 2006
Posty: 265
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 265
Siema,

Może ktoś poleciłby mi jakiś stylowy zegarek do 1k zł smile ?

Podoba mi sie http://www.e-zegarek.pl/PK4qrX2nAdEgQU3oDUVdt5EgQU3oDUZdtXcbGKZ8

Co powiecie o firmie Atlantic ?

Mateusz099 #1328054 24/06/2007 17:33
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Jestem szczęśliwym posiadaczem takiego o to zegarka:

http://www.citizen.pl/a/zegarek/id/11/citizen.html

Świetna sprawa, leciutki, w ogóle nie czuje się, że jest na ręce, bardzo ładna prezencja. Kolor bransolety ciut ciemniejszy niż na zdjęciu. Bajerów typu pokazywanie temperatury, ciśnienia, wysokości nad poziomem morza, kalkulatora, przeglądarki internetowej czy opcji robienia loda nie posiada. Jedynie godzina i stoper, ale mi to wystarcza.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Zegarek FESTINA
http://www.allegro.pl/item208899901_super_festina.html
sluzy mi juz kilka lat, nadszedl czas na zmiane wink
GORACO POLECAM !!!

kacperek76 #1328147 24/06/2007 18:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
@ MR Eco

Srednio mi sie podobaja, jednak to eleganckie zegarki, a to nie moj styl wink


lupus #1328156 24/06/2007 18:54
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
No własnie tak jak mowiłem że dopiero później przeczytałem czego oczekujesz od zegarka smile bylem po imprezie i bania mnie strasznie bolala jeszcze do tego ...

Powodzenia w szukaniu zegarka piwo

Mr.Eco #1328303 24/06/2007 20:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Atlantici to drogie sa, bylem wlasnie na stronie producenta wink

Festina ma fajne, ale tez troche drogie, choc te z serii sport sa piekne smile
Dziszoka stronka mi nie hula, a Tissota jest tylko angielska.

lupus #1328509 24/06/2007 22:02
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Ja mysle o takim http://www.etk-fashion.com/zegarek-casio-edifice-510d7avef-p-259.html

Tylko musze sie przejsc do jakiegos sklepu u mnie na wsi i przymierzyc. Czy nie za ciężki itp

widget1988 #1328517 24/06/2007 22:07
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Festiny goraco polecam,
naprawde dbre zegarki,
obecn mam juz 8 rok i tylko raz z mojej winy musialem oddac do naprawy, na szczescie zrobili jako naprawe gwarancyjna.
Teraz ich ceny poszly w dol bo gdy kupowalem to kosztowal naprawde sporo ale zakup bardzo trafiony, wytrzymaly dobrej jakosci zegrek.

Czas kupic nowy, na 99% bedzie to Festina.

Jak ktos jest zainteresowany mam do sprzedania DKNY NY-1260
Nowy, z pudelkiem i folia, ew moge sie wymienic na jakas ciekawa Festine;-)

Biszop #1329087 25/06/2007 01:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Biszop a jaki to masz model? smile
Na pasku czy bransoleta?

lupus #1329167 25/06/2007 02:18
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Ja mam zegarek Citizena model AP2380-56W. Mam juz go ponad 4 lata i swietnie sie spisuje, branoleta z tytanu i taka polecam w kazdym bo leciutki strasznie zegarek sie robi, citizen ma fajny system eco-drive dzieki kotremu dziala on na swiatlo tak sloneczne jak i sztuczne, wiec nie trzeba żadnej baterii. Poza tym wodoszczelnosc raczej standardowa dla zegarkow z tej polki 100 metrow.

ciacho1984 #1331472 26/06/2007 00:14
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
mam Taki problem mojej Dziewczynie sie podoba ten zegarek http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.itftennis.com/shared/medialibrary/image/player/IO_21295_player.JPG&imgrefurl=http://www.itftennis.com/juniors/players/player.asp%3Fplayer%3D100058466&h=152&w=114&sz=6&hl=pl&start=10&tbnid=nKcAp37AUISxRM:&tbnh=96&tbnw=72&prev=/images%3Fq%3DCavaday%26gbv%3D2%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DG

niedługo ma urodzinny i chcialem jej kupic ale nie moge go nigdzie znalesc. i mam Prosbe do was gdy ktos by z was byl u siebie u zegramistrza itd moglby zapytac czy jest ten zegarek i czy by byla mozliwosc jego zamowienia. Gdy ktos mi go znajdzie ma umnie ogromne piwo z gory dziekuje.

widget1988 #1331525 26/06/2007 00:21
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272

widget1988 #1331567 26/06/2007 00:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
U zegarmistrza takowgo raczej nie znajdziejsz.
Raczej w dobrych sklepach, z markowymi zegarkami, np w jakis centrach handlowych etc.


lupus #1331632 26/06/2007 00:38
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
u Mnie w miescie jest jeden wiekszy Sklepik z zegarkami... Wiec mam prosbe jak by ktos byl u siebie wlasnie w takim sklepie niech zapyta.

widget1988 #1339232 27/06/2007 05:11
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
ja polecam Timex-a, ktorego osobiscie posiadam, " fajowe " rowniez sa Festiny wink

Linc #1416878 22/07/2007 18:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
smile

Wybor chyba padnie na Festine, nie umiem sie zdecydowac jeszcze na jaka wink
Bede w przyszlym tyg w BB, to sobie poogladam

Patrzylem tez na allegro, ale tam lipa.
Z ciekawosci zerknalem na ebay.com i ceny niszcza smile



New Festina Dashboard Men's Chrono Watch 6727/2
[cgi.ebay.com]

142$ a u nas 599zl

New Festina Dashboard Men's Chrono Watch 6727/1 [cgi.ebay.com]


New Festina Sport Black Dial Rubber Strap Watch 6720/3
[cgi.ebay.com]

146$ a u nas 539zl

nawet zawyzajac teraz wartosc dolara(2,82) do 3zl i tak przebitka niesamowita. shocked

lupus #1418324 23/07/2007 05:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
Ja zamierzam kupić jakiś fajny z Rado - mają zajebisty wygląd (troszkę cena odstrasza ale "się gra się ma" ;d )

G-Dave #1418334 23/07/2007 05:54
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ja do dzisiaj nie mam zegarka. Nawet na komunie nie dostałem. Kiedyś kupiłem jakiś CASIO na rynku, ale po miesiącu zgubiłem. Od lat nie mam, nie mam nawet komórki. Aż dziwne :] I non stop poruszam się autobusami...

Zbigniew #1418339 23/07/2007 05:55
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Cejrowski też nie ma komórki.

smile

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, kamel, burbon, Lukasz111, ANZELMO, latajaca_holenderka, forty, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,742 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,524
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1