|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
albo na mejla posylaja info o ustawkach  ehh to Eugeniusza zatrudnili 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Jak by Eugeniusza zatrudnili to już nikogo więcej by nie potrzebowali - bo i po co? Skoro mieli by speca od wszystkich lig i info o ustawkach jeszcze zanim uczestnicząca w niej drużyna wpadnie na pomysł by sprzedać mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,238 Likes: 19 |
Nie to Eugeniusz ich zatrudnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Nie to Eugeniusz ich zatrudnia Oczywiscie ,bo EU-Geniusz to wymiatacz mozgowy na cala Unie. Ostatnio widziany byl na Camp Nou,zalatwial tu transfer Henry´´ego do FCB. No moze nie zalatwial ,ale nadzorowal ,czy goscie robia wszystko pod jego ,Gienia ,dyktando. Hmm...a zaczynal od ustawek w C-klasowych ligach. Kariera ,niczym przyslowiowego american pucybuta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190 |
jeśli to nie tajemnica to interesuje mnie ile taka osoba może zarobić ? 1000euro a na czysto zarobisz 750e 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
750 E
Ile to godzin zajmie? bo jak 3 na dzień to się opłaca:D
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
3 na dzień? Zapomnij. Jak na jakiejś stronie pojawi się info np. "10 piłkarzy nie zagra w meczu", a ty nie zareagujesz odpowiednio szybko to gracze skroją buka. A buk z Ciebie zrobi wtedy marmoladę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
No ale chyba , jeśli jest się już tym oddsmakerem to chyba naszym zadaniem jest tylko ustalanie kursów a wszelkie info o takich newsach jak post wyżej jesteśmy na bieżąco informowani przez innych którzy zajmują się śledzeniem takich wiadomości .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Tylko ciekawi mnie, jak chcą przekonać się, że ktoś zna się na kompilowaniu. Ktoś może się znać na sporcie w całej Polsce, ale nie wiedzieć, jak tworzy się kursy i na odwrót. W ogóle trochę mało danych, bo nie wiadomo co miało by być przedmiotem pracy i tak dalej - wiadomo, że trzeba się znać na sporcie w Polsce. A co jeśli się znam na rodzimych rozgrywkach krykieta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Można wiedzieć jak się rozstrzygnęła ta sytuacja? Bo tak szczerze powiedziawszy to analityk od Orange Ekstraklasy poziomem nie zachwyca, szczególnie, że w pewnym momencie było już @ 4.00 na Wisłę Kraków i jest do tej pory @ 8.00 na Legię, co przeczy logice. Ogólnie to tak trochę ko(s)miczne te kursy, ale pewnie się nie znam. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
dosc podobne kursy w bwinie, wiec jest ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Obecne kursy w Expekcie to nie jest jeszcze dzieło nowego Oddsmakera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
ja mysle ze jak biora z "łapanki" to tylko z korzyscia dla graczy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
dosc podobne kursy w bwinie, wiec jest ok  Lol, tam Wisła jest @ 5.00 a Bełchatów @ 3.00. No to ja sie chyba kompletnie nie znam na polskiej piłce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,74785,4333244.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708 |
Śmieszny artykuł, po prostu faceci tak mają że jak coś zaczną robić to oddają się tej czynności bez granic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
STS łamie kodeks pracy. Było ostatnio w "Faktach", że jeden biznesmen chciał zatrudnić tylko kobietę w wieku około 40 lat. Na złość biznesmenowi zgłosił się facet, którego podanie zostało odrzucone. Powołując się na równouprawnienie w miejscu pracy nie doszły pracownik bez pracy zgranął więcej niż gdyby pracował normalnie. Jeżeli STS uważa, że taka polityka kadrowa im się lepiej sprawdza to powinni robić to po cichu. Mam nadzieję, że zainteresuje się tą sprawą rzecznik praw obywatelskich. Pomijam fakt, że u nich naszych naziemnych są faceci w okieńku. Co prawda trochę to dziwne, ale w niczym przecież mi to nie przeszkadza.
.::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195 |
strasznie głupi artykuł....sts zatudnia na jeden punkt dwie panie , z czego jedna ma 1150 brutto a druga 1000 brutto wynagrodzenia. Są w polsce zawody SFEMINIZOWANE , nauczycielki, pielęgniarki itp. I to jest DYSKRYMINACJA.
Z uwagi na obniżenie składki rentowej, każdy pracujący obywatel rzeczpospolitej otrzyma do wynagrodzenia jakieś X pln, sts jednak swoim pracownikom wysłał informacje,że tylko pracownicy z najwyższym stażem dostaną PODWYŻKE. hahaha o tym napiszcie artykuł!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|