Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by lupus
albo na mejla posylaja info o ustawkach wink

ehh to Eugeniusza zatrudnili frown

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jak by Eugeniusza zatrudnili to już nikogo więcej by nie potrzebowali - bo i po co? Skoro mieli by speca od wszystkich lig i info o ustawkach jeszcze zanim uczestnicząca w niej drużyna wpadnie na pomysł by sprzedać mecz.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,262
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,262
Likes: 19
Nie to Eugeniusz ich zatrudnia

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by latajaca_holenderka
Nie to Eugeniusz ich zatrudnia

Oczywiscie ,bo EU-Geniusz to wymiatacz mozgowy na cala Unie.

Ostatnio widziany byl na Camp Nou,zalatwial tu transfer Henry´´ego do FCB.
No moze nie zalatwial ,ale nadzorowal ,czy goscie robia wszystko pod jego ,Gienia ,dyktando.

Hmm...a zaczynal od ustawek w C-klasowych ligach.

Kariera ,niczym przyslowiowego american pucybuta laugh

Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
Originally Posted by Piecia
jeśli to nie tajemnica to interesuje mnie ile taka osoba może zarobić ?


1000euro a na czysto zarobisz 750e smile

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
750 E

Ile to godzin zajmie? bo jak 3 na dzień to się opłaca:D

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
3 na dzień? Zapomnij.

Jak na jakiejś stronie pojawi się info np. "10 piłkarzy nie zagra w meczu", a ty nie zareagujesz odpowiednio szybko to gracze skroją buka. A buk z Ciebie zrobi wtedy marmoladę grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
No ale chyba , jeśli jest się już tym oddsmakerem to chyba naszym zadaniem jest tylko ustalanie kursów a wszelkie info o takich newsach jak post wyżej jesteśmy na bieżąco informowani przez innych którzy zajmują się śledzeniem takich wiadomości .

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Tylko ciekawi mnie, jak chcą przekonać się, że ktoś zna się na kompilowaniu. Ktoś może się znać na sporcie w całej Polsce, ale nie wiedzieć, jak tworzy się kursy i na odwrót. W ogóle trochę mało danych, bo nie wiadomo co miało by być przedmiotem pracy i tak dalej - wiadomo, że trzeba się znać na sporcie w Polsce. A co jeśli się znam na rodzimych rozgrywkach krykieta?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Można wiedzieć jak się rozstrzygnęła ta sytuacja? Bo tak szczerze powiedziawszy to analityk od Orange Ekstraklasy poziomem nie zachwyca, szczególnie, że w pewnym momencie było już @ 4.00 na Wisłę Kraków i jest do tej pory @ 8.00 na Legię, co przeczy logice. Ogólnie to tak trochę ko(s)miczne te kursy, ale pewnie się nie znam. tongue

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
dosc podobne kursy w bwinie, wiec jest ok wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Obecne kursy w Expekcie to nie jest jeszcze dzieło nowego Oddsmakera.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
ja mysle ze jak biora z "łapanki" to tylko z korzyscia dla graczy:)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by pettersen
dosc podobne kursy w bwinie, wiec jest ok wink

Lol, tam Wisła jest @ 5.00 a Bełchatów @ 3.00. No to ja sie chyba kompletnie nie znam na polskiej piłce.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,74785,4333244.html

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Śmieszny artykuł, po prostu faceci tak mają że jak coś zaczną robić to oddają się tej czynności bez granic piwo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
STS łamie kodeks pracy. Było ostatnio w "Faktach", że jeden biznesmen chciał zatrudnić tylko kobietę w wieku około 40 lat. Na złość biznesmenowi zgłosił się facet, którego podanie zostało odrzucone. Powołując się na równouprawnienie w miejscu pracy nie doszły pracownik bez pracy zgranął więcej niż gdyby pracował normalnie. Jeżeli STS uważa, że taka polityka kadrowa im się lepiej sprawdza to powinni robić to po cichu. Mam nadzieję, że zainteresuje się tą sprawą rzecznik praw obywatelskich. Pomijam fakt, że u nich naszych naziemnych są faceci w okieńku. Co prawda trochę to dziwne, ale w niczym przecież mi to nie przeszkadza.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
strasznie głupi artykuł....sts zatudnia na jeden punkt dwie panie , z czego jedna ma 1150 brutto a druga 1000 brutto wynagrodzenia. Są w polsce zawody SFEMINIZOWANE , nauczycielki, pielęgniarki itp. I to jest DYSKRYMINACJA.


Z uwagi na obniżenie składki rentowej, każdy pracujący obywatel rzeczpospolitej otrzyma do wynagrodzenia jakieś X pln, sts jednak swoim pracownikom wysłał informacje,że tylko pracownicy z najwyższym stażem dostaną PODWYŻKE. hahaha o tym napiszcie artykuł!!!

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, rafal08, aker, forty), 742 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1