Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
blazejek #1286946 09/06/2007 20:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
nie można

Bonus: Unibet
blazejek #1287005 09/06/2007 21:05
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by blazejek
Hej prosze mi odpisac

czy kartą ta bezpłatna do wypłacania pieniedzy tylko z bankomatu mozna wpłacac u bukmachera ( chodzi o expekta)
mam tylko ta darmową.
Zamów sobie e-karte płaci się bodaj 25PLN na rok

$t$ #1288789 10/06/2007 07:49
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Ile mniej więcej czasu mija od złożenia wniosku o rachunek a kontaktem od kuriera?

Dołączył: Jun 2007
Posty: 31
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 31
Jak to jest z wpłatą mtransfer przez przelew24 do betssona

wpłacałem przez to i sie nie wpłaciło

teraz mam numer tranzakcji jak i hasło i jest to w formie przedpłaty jak sprawdzam na stronie przelewy24.pl

czyli ta kasa nie jest w betsson a ja moge ja cofnąc spowrotem.

prosze o odpowiedz

blazejek #1357161 02/07/2007 21:05
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Błąd logowania


Twój pakiet aktywacyjny nie może już być wykorzystany. Prosimy o kontakt z mLinią w celu zamówienia nowego pakietu aktywacyjnego.

Może mi ktos wyjaśnić dlaczego tak się stało, liste haseł mam jeszcze nie wykorzystaną jakby o to chodziło. I najważniejsze czy przelew, który zleciłem z godzine wcześniej zostanie wykonany, czy tez nie. No i czy moge spokojnie wypłacić pieniądze z konta przy bankomacie.

Maxi #1357678 02/07/2007 23:06
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
ok juz rozwiązałem problem

Maxi #1357698 02/07/2007 23:12
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
dobrze, ze ktos odswiezyl


jak jest minimalna wyplata w bankomacie?

od jakiegos czasu kiedy nie przychodze to musze pobrac minimum 50zl, ale nie pojawia sie, ze tyle jest minimum, tylko, ze nie maja innych nominalow, tylko 50zl i 100zl
jakos nie przeszkadzalo mi to, ale teraz zostalo mi na koncie 47zl i nie wiem jak wyplacic, bo przeciez placowek naziemnych nie maja

ajdam #1357948 03/07/2007 00:32
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
zrób przelew z jakiegoś banku, dobij do 50 i wypłać

ajdam #1357999 03/07/2007 00:44
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Originally Posted by ajdam
dobrze, ze ktos odswiezyl


jak jest minimalna wyplata w bankomacie?

od jakiegos czasu kiedy nie przychodze to musze pobrac minimum 50zl, ale nie pojawia sie, ze tyle jest minimum, tylko, ze nie maja innych nominalow, tylko 50zl i 100zl
jakos nie przeszkadzalo mi to, ale teraz zostalo mi na koncie 47zl i nie wiem jak wyplacic, bo przeciez placowek naziemnych nie maja

Po prostu nie ma innych nominałów w bankomatach z których korzystasz, ja wypłacam po 10, 20 zl i nie ma problemu smile

pascal123 #1359836 03/07/2007 18:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Do niedawna bezprowizyjnie mozna bylo wyplacac tylko w sieci bankomatow Euronet w ktorych najnizszym nominalem bylo 50pln. Aktualnie mozliwe sa bezprowizyjne wypłaty takze z bankomatów BZ WBK i Cash4You w ktorych sa dostępne banknoty 20.

Logan #1361022 03/07/2007 22:18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Originally Posted by Logan
Do niedawna bezprowizyjnie mozna bylo wyplacac tylko w sieci bankomatow Euronet w ktorych najnizszym nominalem bylo 50pln. Aktualnie mozliwe sa bezprowizyjne wypłaty takze z bankomatów BZ WBK i Cash4You w ktorych sa dostępne banknoty 20.


dzieki za info
bzwbk jest 30 metrow dalej od bankomatu z ktorego do tej pory wyplacalem piwo

Logan #1368458 05/07/2007 22:51
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
ktoś wie jak zrobic potwierdzenie przelewu w postaci PDF?

_Todd #1368669 05/07/2007 23:22
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by _Todd
ktoś wie jak zrobic potwierdzenie przelewu w postaci PDF?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=62&id=569

Bezpłatny program, który umożliwia konwersję dokumentów z każdego programu mającego opcję wydruku do formatu PDF. Konwersji dokonuje się "drukując" dokumenty na instalowaną przez program wirtualną drukarkę o nazwie PDFCreator. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a cały proces konwersji wykonywany praktycznie automatycznie, w jej trakcie należy podać tylko dane, które będą zaszyte w pliku tj. tytuł dokumentu, data oraz nazwisko (nazwę) autora. Na koniec zostaje automatycznie uruchomiona przeglądarka Adobe Acrobat Reader abyśmy mogli sprawdzić czy konwersja została przeprowadzona prawidłowo. Program zawiera niezbędny, dla jego działania, Ghostscript - interpreter języka PostScript.

BAHmVIP #1393905 13/07/2007 18:46
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
tez to macie przy logowaniu?:

Przepraszamy, ale obecnie nie można zalogować się do systemu mBanku.
Aktualnie system transakcyjny mBanku nie obsługuje operacji zewnętrznych. Z tego względu nie jest możliwe zarządzanie rachunkami.

Za niedogodności związane z zaistniałą sytuacją bardzo przepraszamy

Logan #1393913 13/07/2007 18:47
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
Mam taki sam komunikat.

macq #1408702 19/07/2007 16:21
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
To pytanie pojawiała się już pewnie kilku krotnie, ale nie mam siły szukać. Po ilu dnich przyjechał do was przedstawiciel mBanku (czy tam kurier- mniejsz o to jak się gośc nazywa)??
Zaraz będize tydzień od zarejestrowania się w ich systemie, a tu żadnego maila czy telefonu.

_Way_ #1414898 21/07/2007 19:55
Dołączył: Jun 2006
Posty: 15
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 15
Witam, jeśli ktoś wie jaki buk poza "Betsson" oferuje wpłatę przez mTransfer to proszę o info.

Z góry dziękuje.

ZuLuGuLA #1415212 21/07/2007 22:41
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
Przez mTransfer możesz wpłacić do betguna 2,3% pobierają prowizji.

Robertj #1415912 22/07/2007 03:02
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Jak zamówić wyciąg ostatnich operacji żeby przyszedł do mnie pocztą ? Czy operator mLinii to jedyna opcja ?

Goget #1417632 23/07/2007 00:00
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Mam pytanie czy moge wplacic w wplatomacie na czyjes konto? i po ilu kasa jest na koncie?

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, forty, $-man, alfa, burbon, aker), 2,842 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,560
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1