|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Hej prosze mi odpisac
czy kartą ta bezpłatna do wypłacania pieniedzy tylko z bankomatu mozna wpłacac u bukmachera ( chodzi o expekta) mam tylko ta darmową. Zamów sobie e-karte płaci się bodaj 25PLN na rok
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174 |
Ile mniej więcej czasu mija od złożenia wniosku o rachunek a kontaktem od kuriera?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2007
Posty: 31 |
Jak to jest z wpłatą mtransfer przez przelew24 do betssona
wpłacałem przez to i sie nie wpłaciło
teraz mam numer tranzakcji jak i hasło i jest to w formie przedpłaty jak sprawdzam na stronie przelewy24.pl
czyli ta kasa nie jest w betsson a ja moge ja cofnąc spowrotem.
prosze o odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
Błąd logowania Twój pakiet aktywacyjny nie może już być wykorzystany. Prosimy o kontakt z mLinią w celu zamówienia nowego pakietu aktywacyjnego. Może mi ktos wyjaśnić dlaczego tak się stało, liste haseł mam jeszcze nie wykorzystaną jakby o to chodziło. I najważniejsze czy przelew, który zleciłem z godzine wcześniej zostanie wykonany, czy tez nie. No i czy moge spokojnie wypłacić pieniądze z konta przy bankomacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
ok juz rozwiązałem problem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
dobrze, ze ktos odswiezyl
jak jest minimalna wyplata w bankomacie?
od jakiegos czasu kiedy nie przychodze to musze pobrac minimum 50zl, ale nie pojawia sie, ze tyle jest minimum, tylko, ze nie maja innych nominalow, tylko 50zl i 100zl jakos nie przeszkadzalo mi to, ale teraz zostalo mi na koncie 47zl i nie wiem jak wyplacic, bo przeciez placowek naziemnych nie maja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
zrób przelew z jakiegoś banku, dobij do 50 i wypłać
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279 |
dobrze, ze ktos odswiezyl
jak jest minimalna wyplata w bankomacie?
od jakiegos czasu kiedy nie przychodze to musze pobrac minimum 50zl, ale nie pojawia sie, ze tyle jest minimum, tylko, ze nie maja innych nominalow, tylko 50zl i 100zl jakos nie przeszkadzalo mi to, ale teraz zostalo mi na koncie 47zl i nie wiem jak wyplacic, bo przeciez placowek naziemnych nie maja Po prostu nie ma innych nominałów w bankomatach z których korzystasz, ja wypłacam po 10, 20 zl i nie ma problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Do niedawna bezprowizyjnie mozna bylo wyplacac tylko w sieci bankomatow Euronet w ktorych najnizszym nominalem bylo 50pln. Aktualnie mozliwe sa bezprowizyjne wypłaty takze z bankomatów BZ WBK i Cash4You w ktorych sa dostępne banknoty 20.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
Do niedawna bezprowizyjnie mozna bylo wyplacac tylko w sieci bankomatow Euronet w ktorych najnizszym nominalem bylo 50pln. Aktualnie mozliwe sa bezprowizyjne wypłaty takze z bankomatów BZ WBK i Cash4You w ktorych sa dostępne banknoty 20. dzieki za info bzwbk jest 30 metrow dalej od bankomatu z ktorego do tej pory wyplacalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
ktoś wie jak zrobic potwierdzenie przelewu w postaci PDF?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
ktoś wie jak zrobic potwierdzenie przelewu w postaci PDF? http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=62&id=569 Bezpłatny program, który umożliwia konwersję dokumentów z każdego programu mającego opcję wydruku do formatu PDF. Konwersji dokonuje się "drukując" dokumenty na instalowaną przez program wirtualną drukarkę o nazwie PDFCreator. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a cały proces konwersji wykonywany praktycznie automatycznie, w jej trakcie należy podać tylko dane, które będą zaszyte w pliku tj. tytuł dokumentu, data oraz nazwisko (nazwę) autora. Na koniec zostaje automatycznie uruchomiona przeglądarka Adobe Acrobat Reader abyśmy mogli sprawdzić czy konwersja została przeprowadzona prawidłowo. Program zawiera niezbędny, dla jego działania, Ghostscript - interpreter języka PostScript.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
tez to macie przy logowaniu?:
Przepraszamy, ale obecnie nie można zalogować się do systemu mBanku. Aktualnie system transakcyjny mBanku nie obsługuje operacji zewnętrznych. Z tego względu nie jest możliwe zarządzanie rachunkami.
Za niedogodności związane z zaistniałą sytuacją bardzo przepraszamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
To pytanie pojawiała się już pewnie kilku krotnie, ale nie mam siły szukać. Po ilu dnich przyjechał do was przedstawiciel mBanku (czy tam kurier- mniejsz o to jak się gośc nazywa)?? Zaraz będize tydzień od zarejestrowania się w ich systemie, a tu żadnego maila czy telefonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 15 |
Witam, jeśli ktoś wie jaki buk poza "Betsson" oferuje wpłatę przez mTransfer to proszę o info.
Z góry dziękuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173 |
Przez mTransfer możesz wpłacić do betguna 2,3% pobierają prowizji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Jak zamówić wyciąg ostatnich operacji żeby przyszedł do mnie pocztą ? Czy operator mLinii to jedyna opcja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272 |
Mam pytanie czy moge wplacic w wplatomacie na czyjes konto? i po ilu kasa jest na koncie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|