Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#13595 20/11/2001 03:23
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
Z tego co slyszalem w wiadomosciach nasz nowy kochany rzad probujac uratowac budzet panstwa, i chce zmienic podatek od stawki postawionej z 10% na bodajze 20 %, dla mnie jest to juz niezle okradanie ludzi...

Szczegolnie udezy to w takich amatorow jak ja, co stawaiaja malo (2 zl 5 zl 10 zl 20 zl), chociaz nie powiem ze w innych tez bo zamiast realnego TT 90 zl (przy 100 zl) bedzie 80 zl chyba nie musze mowic co to oznacza...

Bonus: Unibet
#13596 20/11/2001 03:26
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
czy ty wiesz co to jest podatek???
to poczytaj!!!
regards <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#13597 20/11/2001 03:41
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
wlasnie czytalem w dziale bukmacherzy zeby jakiejs gafy nie strzelic i cytuje:

"Ale prawo polskie obowiązuje te firmy do obciążenia zakładów podatkiem w wysokości 10% od stawki zakładu."

no i? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#13598 20/11/2001 03:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jebau pies podatek :rolleyes: :eek:


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, forty, latajaca_holenderka), 834 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,162
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1