|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217 |
Z tego co slyszalem w wiadomosciach nasz nowy kochany rzad probujac uratowac budzet panstwa, i chce zmienic podatek od stawki postawionej z 10% na bodajze 20 %, dla mnie jest to juz niezle okradanie ludzi...
Szczegolnie udezy to w takich amatorow jak ja, co stawaiaja malo (2 zl 5 zl 10 zl 20 zl), chociaz nie powiem ze w innych tez bo zamiast realnego TT 90 zl (przy 100 zl) bedzie 80 zl chyba nie musze mowic co to oznacza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111 |
czy ty wiesz co to jest podatek??? to poczytaj!!! regards <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217 |
wlasnie czytalem w dziale bukmacherzy zeby jakiejs gafy nie strzelic i cytuje:
"Ale prawo polskie obowiązuje te firmy do obciążenia zakładów podatkiem w wysokości 10% od stawki zakładu."
no i? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jebau pies podatek :rolleyes: :eek:
|
|
|
Link skopiowany do schowka