Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 54 z 72 1 2 52 53 54 55 56 71 72
Baqu #1332239 26/06/2007 03:00
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
ja moze w nastepnym sezonie powalcze o awan do 7 ligi tongue ehhe bo na razie to sie ucze tej gry,a nie jets łatwo ;p ehe

Bonus: Unibet
1985karas #1340241 27/06/2007 19:04
Dołączył: May 2007
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 20
Chciałbym zapytać o Hattrick Organizer. Otóż wszedłem w "składzie" w jednego pomocnika i tam znalazłem "wyrównanie treningu przez dodatkową zmianę podpoziomu umiejętności piłkarza" i tam ustawiłem rozgrywanie i podania na 100 ale jak wszedłem w testowanie poziomów umiejętności w zakładce to tam się obniżyło o kilka dziesiątych i tak było u każdego piłkarza zaraz po "wyrówaniu treningu....". Czemu tak jest??

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
o ja smirk

Ja "jadę" na naturalnych ustawieniach nic się nie bawiłem w tym programiku, także przykro mi, ale Ci nie pomoge

tmieszko #1343666 28/06/2007 10:10
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Originally Posted by tmieszko

Opchniety za 452 000 zł.
Jak na razie moj rekord jezeli chodzi o wypromowanych mlodzikow duch

tmieszko #1344505 28/06/2007 19:51
Dołączył: May 2007
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 20
Ma 19 lat i trochę treningu i byłby klasowym napastnikiem. Szkoda, że go sprzedałeś

Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Za dwa tygodnie bedzie juz mial 20lat - to juz troche za duzo jak na rozpoczecie treningu...
a ja dla jednego 'goscia' nie bede zmienial rodzaju treningu smile

tmieszko #1348593 29/06/2007 05:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Oczywiście, na Twoim miejscu także bym go sprzedał.

KIDD #1356564 02/07/2007 16:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
6-1 z liderem i witaj IV ligo smile
W tym tygodniu zaczynam małą reorganizację składu.

Ramzes #1359397 03/07/2007 06:49
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
A ja sobie przegrałem ostatni mecz, i passa 11 kolejnych zwycięstw została przerwana. Tak naprawdę to chciałem ten mecz zremisować żeby podtrzymać passę bez porażki (jednocześnie grać baraż)...ale za słaby skład ustawiłem i się nie udało :/
Zawsze dodatkowy mecz to 1 trening do przodu i kaska z biletów smile

Ramzes #1359579 03/07/2007 09:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Ramzes
6-1 z liderem i witaj IV ligo smile
W tym tygodniu zaczynam małą reorganizację składu.

wow gratulacje Ramzes

ja awansowalem do VI ligi i mam nadzieję, się tam utrzymać

Baqu #1359619 03/07/2007 14:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by Ramzes
6-1 z liderem i witaj IV ligo smile
W tym tygodniu zaczynam małą reorganizację składu.

wow gratulacje Ramzes

ja awansowalem do VI ligi i mam nadzieję, się tam utrzymać


Dzięki i również gratuluję.
Ja przesiedziałem w swojej lidze chyba z 8 sezonów (nie mogę teraz sprawdzić bo w robocie mi zablokowali stronkę frown ) więc czas najwyższy żeby pójść wyżej.
Niestety jestem w nieciekawej sytuacji finansowej - na koncie 0 a pensje od nowego sezonu będą gdzieś ok. 1,2 mln frown Trzeba zwolnić zagranicznych i zatrudnić naszych.

Ramzes #1359664 03/07/2007 16:12
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
8 sezonów shocked ło ho ho : )

a możesz mi napisać co zawsze trenujesz w przerwie między-sezonowej i jaką taktyką grasz ?

tyle sezonów... może masz jakąś celną radę jak grać w wyższych ligach ?

Baqu #1359701 03/07/2007 16:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Teraz trenuję napadalców i z konieczności gram 3-4-3 w zależności od przeciwnika albo ze skrzydłowym do środka albo off.
Między sezonami planuję jeden trening podań i jeden kondycji.
A jak grać w wyższych ligach? Tak jak w niższych smile 3-4-3 troszkę za bardzo osłabia pomoc - jak się gra z norwegiem to mogą być problemy. W połowie sezonu kończę trenować napad i wracam do 3-5-2.
A jak chcesz zobaczyć więcej szczegółów to mój zespół to CF Kubusie - liga V.39

Ramzes #1365481 05/07/2007 01:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 971
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 971
witam
Jestem początkującym grajkiem .Mam pytanko jak dobierac zawodnika do poszczególnej formacji????
np. obrońca defensywa:ok ,ale co jeszcze???
pomocnik rozgrywanie:ok,ale co jeszcze????
napastnik skuteczność: ok ,ale co jeszcze ???
dziękuje i pozdrawiam smile

html #1366165 05/07/2007 05:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Obrońca, przede wszystkim defensywa. Jeśli zamierzasz grać z kontry to ważne sa podania. Jeśli obrońcę ustawiasz na skrzydle to także ta cecha ma znaczenie.


Napastnik skuteczność, podania i jeśli ustawiasz go "na skrzydło" to ważne jest też skrzydło.


Pomocnik rozgrywanie i podania. Jeśli gra defensywnie to defensywa.


Zresztą najlepiej poczytaj o tym w jakimś poradniku.

KIDD #1366491 05/07/2007 15:11
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
DObra ja się pne w góre smile już 8 liga cool za niedługo mistrzostwo laugh

$t$ #1376765 08/07/2007 17:26
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Moje FC KOSZYKI chyba jeszcze nie dorosły do awansu do V ligi...do przerwy meczu barażowego jest 0:6 smile

Tommy Lee #1378032 09/07/2007 00:00
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
0:11 w barażu hehehe. Dwie drużyny bez obrony, tyle że przeciwnik wygrał zdecydowanie w pomocy. Wynik jest więc tłumaczony. Za rok powalcze smile

Tommy Lee #1378544 09/07/2007 01:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Tommy Lee
0:11 w barażu hehehe. Dwie drużyny bez obrony, tyle że przeciwnik wygrał zdecydowanie w pomocy. Wynik jest więc tłumaczony. Za rok powalcze smile

tak dlugo to raczej czekac nie bedziesz musial smile tak za 4 miesiac e juz powalczysz smile


a ja historycznie spadlem do VIII ligi smile i pograzam sie coraz bardziej...teraz ciezkie zadanie przede mna, bo mam strasznie slaba ta lige i spasc do IX bedzie baaaaaaaaaaaaaardzo trudno...chyba zostane w tej VIII pare sezonow, a na koncie juz nie dlugo bedzie ponad 80 mln, jak dojde do 250 mln to zaczynam grac w to grac na powaznie...chociaz ostatnio sie zastanawialem czy nie wrocic do grania w to, bo ta "gra" zmienia sie na coraz lepsza...

yaaho #1394905 13/07/2007 23:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Wrocilem do gry po mniej wiecej 3 latach przerwy. Powoli sobie wszystko przypominam, ale potrzebuje porad. Gram w VIII lidze. Narazie kupilem zadowalajcego bramkarza, teraz przymierzam sie do solidnego napastnika.

Czy dalej ustawienie 3-5-2 jest teoretycznie najsilniejsze?
Jest sens grac 4-5-1?
Jaki trening wybrac na poczatek?
Rozbudowywac od razu stadion czy standardowe 12k miejsc wystarczy?
Inwestowac w akademie ( za moich czasow chyba jej nie bylo)?
Kupic z 5 juniorow, ktorzy beda grali tylko w sparingach co by ich pozniej sprzedac z zyskiem?

Wiecej pytan pojawi sie juz niedlugo smile

Strona 54 z 72 1 2 52 53 54 55 56 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, rafal08, betowiec), 2,938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1