|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Czy jest na tym forum ktoś z kim ja jako były hokeista (11 lat gry) (chwalipięta) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> moge pogadac o typkach hokejowych narazie jest Tipsport Cup w STS ale juz niedługo ligi rusza i bedzie mozna robic kaske na Unii i cały polskim hokeju jak co roku. Elvis czy kiedys moje typy z hokeja z polskiej ligi zawiodły? Czeską czasem spudłowałem ale tez rzadko. Pozdrawiam i czekam na odzew.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807 |
No to już niedługo powalczymy, lubię hokej europejski a zwłaszcza ligę czeską no i oczywiście polską. Hej Savio, gdzie grałeś? Unia Oświęcim?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638 |
sts daje piekne kursy na vsetin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !!!. w pierwszym meczu dalo 3,5 !!! vsetin wygral 3-0 i to z nie byle kim bo z pardubicami. dzisiaj graja ze znojnem (kurs 2,0). mozna tez zagrac pardubice (1,3). raczej pewniak w meczu z rosicami. do tego dorzuce austr.lustenau (2,1) i puszcze to w stsie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Jarzo...hehehe....zycze Ci duzo szczescia z tym VSETINEM....VSETIN sprzedal wszystkich swoich najlepszych graczy..w obronie zostal tylko JASKIN......nowym graczem ktory sie liczy jest tylko VLACH.....prezes klubu jest zamkniety....klub ma dlugi a w Pardubicach wygrali dlatego bo gospodarze wystapili bez podstawowych graczy. Gdybym mial postawic jakis grosz na spotkanie VSETIN-ZNOJMO to bym napewno nie stawial na VSETIN..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638 |
zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
No widze ze mamy chłopa co sie zna hehe Drak własnie mnie zdziwiło ze wiekszosc graczy odeszła ale nie przesadzaj ze Pardubice grały w takim bardzo osłabionym składzie . Grałem w Unii skonczyłem 3 lata temu , ale nie ma sie co rozpisywac. Mój kupon na dzis to Pardubice 1 Znojmo 02 K Vary 02 za 100 Pozdrawiam i zycze sukcesów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638 |
widze, ze wszyscy skazujecie vsetin na porazke... mam nadzieje, ze zaczna przegrywac dopiero po tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ale i tak bede na nich gral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Vsetin-Znojmo4:3,Trzyniec-Zlin3:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Jarzo gratuluje mieli szczescie w koncówce walneli dwie bramki i wygrali . Gratulacje. Odpuszcze sobie chyba ten smieszny pucharek widzac jak graja przeciwnicy Liberca chyba nie wszyscy sie do niego w pełni przykładaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
A oto moje typki na dzis na hokej na Tipsport Cup: Liberec-Kladno 2 2.1 Slavia-C Budejovice 1X 1.35 Rosice-Vsetin 2 1.65 Znojmo-Pardubice X2 1.55 Vitkovice-Trinec 1X 1.4 Zlin-Havirov 1 1.6 Nie wszystko zagram za wieksza kase ale taki jeden kupon za min. 50 złotych puszcze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
chyba trzeba zaufac savio, ma niezlego nosa.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Na jakiej www można sprawdzić wyniki live w/w meczów???
Dzieki za odp.!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
savio byles blisko ze swymi typami, tak trzymac!!!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Savio, gratuluje, Liberec byl ryzykowny, ale reszta gladko...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Wszelkie informacje o czeskim hokeju znajdziecie www.hokej.cz [ hokej.cz]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Cipa ze mnie i tyle bo Liberec przeciez tez miałem zagrac z X ale sie zagalopowałem ale i tak nie było zle.Pozdrawiam wszystkich.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Savio czy te osłabienia w team Vsetin to aby na pewno?Coś nieżle grają.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jarzo! Gdyby nie twoje watpliwosci co do Liberec to bym wczoraj wtopil... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Forty nie wiem skad do mnie to pytanie o Vsetin skoro to Drak napisał o tych osłabieniach , a nie ja . Na pewno nie graja w takim samym składzie jak w poprzednim sezonie . Tomajko najlepszy chyba napastnik odszedl do Sparty 3 obronców odeszło do innych ekip ale w koncu to obroncy tytułu i ci co zostali tez umia grac w hokeja . Zreszta pozyjemy zobaczymy przyjdzie sezon i zweryfikuje wszystkie druzyny i ich aspiracje. Puchar to puchar i nie kazdy tak samo powaznie go traktuje.Sparta Plzen i Litvinov w tygodniu graja turnieje w Szwajcarii i Niemczech by pózniej w rezerwowym składzie grac w Tipsport Cup .W sumie to czasami wyglada na loterie. Pozdrawiam i zycze wygranych.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Savio widzisz może jakieś "pewniaczki" na dzisiaj???Może Znojmo,Triniec???
Dzieki
|
|
|
Link skopiowany do schowka