moge ..."> moge ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#137936 10/08/2001 04:20
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Czy jest na tym forum ktoś z kim ja jako były hokeista (11 lat gry) (chwalipięta) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
moge pogadac o typkach hokejowych narazie jest Tipsport Cup w STS ale juz niedługo ligi rusza i bedzie mozna robic kaske na Unii i cały polskim hokeju jak co roku.
Elvis czy kiedys moje typy z hokeja z polskiej ligi zawiodły?
Czeską czasem spudłowałem ale tez rzadko.
Pozdrawiam i czekam na odzew.

Bonus: Unibet
#137937 10/08/2001 13:14
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
P
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
No to już niedługo powalczymy, lubię hokej europejski a zwłaszcza ligę czeską no i oczywiście polską.
Hej Savio, gdzie grałeś? Unia Oświęcim?

#137938 10/08/2001 18:07
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
sts daje piekne kursy na vsetin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !!!. w pierwszym meczu dalo 3,5 !!! vsetin wygral 3-0 i to z nie byle kim bo z pardubicami. dzisiaj graja ze znojnem (kurs 2,0). mozna tez zagrac pardubice (1,3). raczej pewniak w meczu z rosicami. do tego dorzuce austr.lustenau (2,1) i puszcze to w stsie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

#137939 10/08/2001 18:22
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Jarzo...hehehe....zycze Ci duzo szczescia z tym VSETINEM....VSETIN sprzedal wszystkich swoich najlepszych graczy..w obronie zostal tylko JASKIN......nowym graczem ktory sie liczy jest tylko VLACH.....prezes klubu jest zamkniety....klub ma dlugi a w Pardubicach wygrali dlatego bo gospodarze wystapili bez podstawowych graczy.
Gdybym mial postawic jakis grosz na spotkanie VSETIN-ZNOJMO to bym napewno nie stawial na VSETIN..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#137940 10/08/2001 19:22
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#137941 10/08/2001 19:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
No widze ze mamy chłopa co sie zna hehe
Drak własnie mnie zdziwiło ze wiekszosc graczy odeszła ale nie przesadzaj ze Pardubice grały w takim bardzo osłabionym składzie .
Grałem w Unii skonczyłem 3 lata temu , ale nie ma sie co rozpisywac.
Mój kupon na dzis to
Pardubice 1 Znojmo 02 K Vary 02 za 100
Pozdrawiam i zycze sukcesów.

#137942 10/08/2001 19:32
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
widze, ze wszyscy skazujecie vsetin na porazke... mam nadzieje, ze zaczna przegrywac dopiero po tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ale i tak bede na nich gral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#137943 10/08/2001 23:41
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Vsetin-Znojmo4:3,Trzyniec-Zlin3:2

#137944 11/08/2001 17:58
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Jarzo gratuluje mieli szczescie w koncówce walneli dwie bramki i wygrali .
Gratulacje. Odpuszcze sobie chyba ten smieszny pucharek widzac jak graja przeciwnicy Liberca chyba nie wszyscy sie do niego w pełni przykładaja.

#137945 14/08/2001 08:33
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
A oto moje typki na dzis na hokej na Tipsport Cup:
Liberec-Kladno 2 2.1
Slavia-C Budejovice 1X 1.35
Rosice-Vsetin 2 1.65
Znojmo-Pardubice X2 1.55
Vitkovice-Trinec 1X 1.4
Zlin-Havirov 1 1.6
Nie wszystko zagram za wieksza kase ale taki jeden kupon za min. 50 złotych puszcze.

#137946 14/08/2001 16:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
chyba trzeba zaufac savio, ma niezlego nosa.

#137947 14/08/2001 21:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Na jakiej www można sprawdzić wyniki live w/w meczów???

Dzieki za odp.!!!

#137948 15/08/2001 15:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
savio byles blisko ze swymi typami, tak trzymac!!!!

#137949 15/08/2001 16:41
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Savio, gratuluje, Liberec byl ryzykowny, ale reszta gladko...

#137950 15/08/2001 17:45
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Wszelkie informacje o czeskim hokeju znajdziecie www.hokej.cz [hokej.cz]

#137951 15/08/2001 18:27
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Cipa ze mnie i tyle bo Liberec przeciez tez miałem zagrac z X ale sie zagalopowałem ale i tak nie było zle.Pozdrawiam wszystkich.

#137952 15/08/2001 18:40
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Savio czy te osłabienia w team Vsetin to aby na pewno?Coś nieżle grają.

#137953 15/08/2001 18:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jarzo! Gdyby nie twoje watpliwosci co do Liberec to bym wczoraj wtopil... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#137954 16/08/2001 02:18
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Forty nie wiem skad do mnie to pytanie o Vsetin skoro to Drak napisał o tych osłabieniach , a nie ja .
Na pewno nie graja w takim samym składzie jak w poprzednim sezonie .
Tomajko najlepszy chyba napastnik odszedl do Sparty 3 obronców odeszło do innych ekip ale w koncu to obroncy tytułu i ci co zostali tez umia grac w hokeja .
Zreszta pozyjemy zobaczymy przyjdzie sezon i zweryfikuje wszystkie druzyny i ich aspiracje.
Puchar to puchar i nie kazdy tak samo powaznie go traktuje.Sparta Plzen i Litvinov w tygodniu graja turnieje w Szwajcarii i Niemczech by pózniej w rezerwowym składzie grac w Tipsport Cup .W sumie to czasami wyglada na loterie.
Pozdrawiam i zycze wygranych.

#137955 16/08/2001 05:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Savio widzisz może jakieś "pewniaczki" na dzisiaj???Może Znojmo,Triniec???

Dzieki

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1