Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#137956 16/08/2001 05:44
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Narazie to patrze caly czas w otworzona tablice wyników z Indianapolis i mecz Ivanisevic-Vołczkov a walka zacieta 5-5 w decydujacym secie serwuje Białorusin.
Ale wedle zyczen juz otwieram strone zeby zbadac kto z kim gra.

Bonus: Unibet
#137957 16/08/2001 06:08
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Sprawa wydaje sie dosyc trudna .
Nie wiem czy podawac te mecze jako moje pewniaki czy po prostu jak typuje bo mam cos przeczucie ze te kilka meczy zakonczy sie takimi wynikami , a nie chce kogos w błąd wprowadzic.
Kladno-K Vary 1 ewntualnie 1X pomny ostatniej wpadki .Uwazam ze Vagnerplast Kladno bedzie w tym dosyc wysoko notowaną druzyna w czeskiej lidze.A Becherovka pewnie bedzie sie bronic jak w poprzednim roku przed spadkiem kiedy to uratowały ich baraże.Kurs na 1 w profie 1.88 na 1X 1.36.
Litvinov-Liberec 1!!
Koniec szalenstw 2 ligowej druzyny .Mysle ze spokojne zwyciestwo Litvinova który w Norymberdze zajął 3 miejsce na miedzynarodowym turnieju.W profie kurs 1.58.
Znojmo-Rosice 1!! nie moze byc inaczej jak wygrana gospodarzy "Orły" maja w ostatnich dwóch sezonach bardzo dobry bilans meczy na własnym lodzie i rzadko kto tam wygrywa , nie wydaje mi sie by druzyna z nizszej ligi tego dokonała.kurs w profie 1.34.
Vsetin-Pardubice ?
Nie wiem jak to jest patrzac na skład Vsetina rzeczywiscie widac ogromne straty jakie poniesli w przerwie miedzysezonowej.
Jednak w tak słabym składzie nie stracili jeszcze punktu w tej rundzie pucharu .Jednak czuje cos ze dzis przyjdzie ta pierwsza strata i skłaniałbym sie do zagrania na Pardubice X2 .Jednak nie uwazam to za jakiegos pewniaka , ot po prostu taki sobie mój typ osobisty.
Reszte meczy raczej pomine choc podam swoje typy ale juz bez komentarza.
Plzen-C Budejovice 1 (1X)
Slavia-Sparta 2 (X2)
Kladno-K Vary 1 (1X)
Zlin-Vitkovice 2 (X2)tu dodam ze Vitkovice poczyniły daleko idace wzmocnienia i maja jeden z lepszych personalnie składów na dzien dzisiejszy.
Trinec-Havirov kolejne derby 1 mysle ze zakoncza sie wygrana "Ocelari" i to dosyc zdecydowana.

Reasumujac jesli miałbym stopniowac który jest najlepszy typ, to moze napisze jaki bym zagrał kupon .(jaki zagram)
Zlin-Vitkovice X2 1.61
Litvinov-Liberec 1 1.58
Znojmo-Rosice 1 1.34
Kladno-K Vary 1 1.88
za 100 zł lub 200 to zalezy od tego czy Kiefer wygra z Changiem bo Ivanisevic juz wygral 4-6 7-6 7-6.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#137958 16/08/2001 20:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Savio mam do Ciebie jedno małe pytanie czy ty w innych ligach jak np. szwedzka, finska czy austriacka także będziesz pomocny ???

#137959 16/08/2001 20:35
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Ma sie rozumiec hehe .
Nie po to prowadze od dobrych 5 lat zeszyty do tych lig zeby sie nie podzielic wiedza i archiwum hehe.
Jak tylko sie zaczna inne ligi otworze temat hokej europejski.
Dzis sie jednak troche pozmieniało w hokeju bowiem 3 druzyny czeskie wyjechały na Słowacje na Cristal Cup tj. Vsetin, Trinec,Zlin i ich mecze w Tipsport Cup beda odwołane.

#137960 16/08/2001 20:38
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Wiadomo ze bede pomocny na tyle ile bede potrafił .
Austriacka liga raczej nie jest trudna do grania bowiem Klagenfurt i Villach maja znaczaca przewage nad reszta ligi wiec jest to liga podobna do naszej.Podobnie rzecz ma sie z Norwegia tam rzadza 3-4 druzyny a dwie ostatnie dostaja z wszystkimi tegie lanie.
Szwedzka , finska, niemiecka , słowacka, czeska sa juz bardziej wyrównane i tam czesto bywa loteria ale w miare upływu sezonu da sie trafnie typowac i to na duzym procencie .
Pozdrawiam i zycze wygranych.

#137961 16/08/2001 22:27
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Jak narazie jest oki.
Plzen prowadzi z C Budejovicami 3-0 wiec raczej bedzie wygrana tak jak proponowałem .Pozdrawiam.

#137962 16/08/2001 22:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Savio gdzie ty widzisz ten rezultat - na www.hokej.cz??? [hokej.cz] Bo ja tam widze wyniki z wtorku(chyba)

#137963 16/08/2001 22:50
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Plzen juz 5-2 i za chwile koniec meczu .Słucham czeskiego radia a jesli chodzi o net to na www.livescores.dk [livescores.dk] znajdz przy czechach telegazety i tam sa wyniki .

#137964 16/08/2001 22:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
DZIĘKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#137965 16/08/2001 23:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Ciekawe wyniki padaja w Cristal Cup.
Slovan-Vsetin 2-4 wynik koncowy.
Zvolen-Zlin 3-1 mecz trwa (czemu na kuponie zagrałem 1X wrrrrrrrrrr)
Trencin-Trinec 2-1 i tez trwa - tu sie kroi niezly wynik bo w STS faworytem był Trinec , a przeciez jak narazie nic wielkiego nie graja.

#137966 16/08/2001 23:29
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Sparta bez osmiu graczy poległa w derbach.
Slavia-Sparta 2-0
jesli ktos zagrał sorry za typ.

#137967 17/08/2001 00:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zna ktoś wynik Kladno??? Czy oni wogóle dzisiaj grali??

#137968 17/08/2001 12:51
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
nie wiecie co jest z meczem Zlin-Vitkovice? Kiedy sie odbedzie? W Profie czesc wczorajszych meczow w wynikach figuruje jako 'zwrot'...

#137969 17/08/2001 13:11
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
Juz wiem, Zlin - Vitkovice odbedzie sie dzisiaj.

#137970 17/08/2001 13:16
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V pátek pokraèuje pohár duelem Zlín - Vítkovice - to chyba znaczy ze ten mecz dzisiaj co nie?!??!

#137971 17/08/2001 14:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja tam nie wiem czy dzis, na liscie kursowej Zlin gra z Trenczynem w Crystal Cup...

#137972 17/08/2001 14:49
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
no wlasnie... cholera. Savioooooo - pomocy!!!!!

#137973 17/08/2001 21:38
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Mistrze powiem wam tyle ze Sts to wiesniaki.
Mecz sie odbedzie Zlin zagra rezerwami tak jak wczoraj Trinec ale meczu pewnie nie dadza tylko zwrot bedzie złodzieje jedne.
Dzis Vitkovice wygraja pewnie.
Plzen-Slavia tylko dzis jest i mysle ze powinno byc 1 lub 1X .
Wczoraj znów było super tylko Sparta oszukała na swojej stronie i nie zagrała pełnym składem.

#137974 17/08/2001 21:40
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
savio czekalem caly dzien na twoja odpowiedz. Wielkie dzieki, naprawde....

#137975 17/08/2001 22:12
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Nie ma sprawy vroon .Zawsze do usług tylko ze byłem wczesniej z kumplem na rybach dla relaksu hehe
zreszta drugi raz w zyciu pierwszy raz było dwa dni temu hehe.
Wpadne z wieczora tu nara.

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1