|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Narazie to patrze caly czas w otworzona tablice wyników z Indianapolis i mecz Ivanisevic-Vołczkov a walka zacieta 5-5 w decydujacym secie serwuje Białorusin. Ale wedle zyczen juz otwieram strone zeby zbadac kto z kim gra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Sprawa wydaje sie dosyc trudna . Nie wiem czy podawac te mecze jako moje pewniaki czy po prostu jak typuje bo mam cos przeczucie ze te kilka meczy zakonczy sie takimi wynikami , a nie chce kogos w błąd wprowadzic. Kladno-K Vary 1 ewntualnie 1X pomny ostatniej wpadki .Uwazam ze Vagnerplast Kladno bedzie w tym dosyc wysoko notowaną druzyna w czeskiej lidze.A Becherovka pewnie bedzie sie bronic jak w poprzednim roku przed spadkiem kiedy to uratowały ich baraże.Kurs na 1 w profie 1.88 na 1X 1.36. Litvinov-Liberec 1!! Koniec szalenstw 2 ligowej druzyny .Mysle ze spokojne zwyciestwo Litvinova który w Norymberdze zajął 3 miejsce na miedzynarodowym turnieju.W profie kurs 1.58. Znojmo-Rosice 1!! nie moze byc inaczej jak wygrana gospodarzy "Orły" maja w ostatnich dwóch sezonach bardzo dobry bilans meczy na własnym lodzie i rzadko kto tam wygrywa , nie wydaje mi sie by druzyna z nizszej ligi tego dokonała.kurs w profie 1.34. Vsetin-Pardubice ? Nie wiem jak to jest patrzac na skład Vsetina rzeczywiscie widac ogromne straty jakie poniesli w przerwie miedzysezonowej. Jednak w tak słabym składzie nie stracili jeszcze punktu w tej rundzie pucharu .Jednak czuje cos ze dzis przyjdzie ta pierwsza strata i skłaniałbym sie do zagrania na Pardubice X2 .Jednak nie uwazam to za jakiegos pewniaka , ot po prostu taki sobie mój typ osobisty. Reszte meczy raczej pomine choc podam swoje typy ale juz bez komentarza. Plzen-C Budejovice 1 (1X) Slavia-Sparta 2 (X2) Kladno-K Vary 1 (1X) Zlin-Vitkovice 2 (X2)tu dodam ze Vitkovice poczyniły daleko idace wzmocnienia i maja jeden z lepszych personalnie składów na dzien dzisiejszy. Trinec-Havirov kolejne derby 1 mysle ze zakoncza sie wygrana "Ocelari" i to dosyc zdecydowana.
Reasumujac jesli miałbym stopniowac który jest najlepszy typ, to moze napisze jaki bym zagrał kupon .(jaki zagram) Zlin-Vitkovice X2 1.61 Litvinov-Liberec 1 1.58 Znojmo-Rosice 1 1.34 Kladno-K Vary 1 1.88 za 100 zł lub 200 to zalezy od tego czy Kiefer wygra z Changiem bo Ivanisevic juz wygral 4-6 7-6 7-6. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Savio mam do Ciebie jedno małe pytanie czy ty w innych ligach jak np. szwedzka, finska czy austriacka także będziesz pomocny ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Ma sie rozumiec hehe . Nie po to prowadze od dobrych 5 lat zeszyty do tych lig zeby sie nie podzielic wiedza i archiwum hehe. Jak tylko sie zaczna inne ligi otworze temat hokej europejski. Dzis sie jednak troche pozmieniało w hokeju bowiem 3 druzyny czeskie wyjechały na Słowacje na Cristal Cup tj. Vsetin, Trinec,Zlin i ich mecze w Tipsport Cup beda odwołane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Wiadomo ze bede pomocny na tyle ile bede potrafił . Austriacka liga raczej nie jest trudna do grania bowiem Klagenfurt i Villach maja znaczaca przewage nad reszta ligi wiec jest to liga podobna do naszej.Podobnie rzecz ma sie z Norwegia tam rzadza 3-4 druzyny a dwie ostatnie dostaja z wszystkimi tegie lanie. Szwedzka , finska, niemiecka , słowacka, czeska sa juz bardziej wyrównane i tam czesto bywa loteria ale w miare upływu sezonu da sie trafnie typowac i to na duzym procencie . Pozdrawiam i zycze wygranych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Jak narazie jest oki. Plzen prowadzi z C Budejovicami 3-0 wiec raczej bedzie wygrana tak jak proponowałem .Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Savio gdzie ty widzisz ten rezultat - na www.hokej.cz??? [ hokej.cz] Bo ja tam widze wyniki z wtorku(chyba)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Plzen juz 5-2 i za chwile koniec meczu .Słucham czeskiego radia a jesli chodzi o net to na www.livescores.dk [ livescores.dk] znajdz przy czechach telegazety i tam sa wyniki .
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
DZIĘKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Ciekawe wyniki padaja w Cristal Cup. Slovan-Vsetin 2-4 wynik koncowy. Zvolen-Zlin 3-1 mecz trwa (czemu na kuponie zagrałem 1X wrrrrrrrrrr) Trencin-Trinec 2-1 i tez trwa - tu sie kroi niezly wynik bo w STS faworytem był Trinec , a przeciez jak narazie nic wielkiego nie graja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Sparta bez osmiu graczy poległa w derbach. Slavia-Sparta 2-0 jesli ktos zagrał sorry za typ.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Zna ktoś wynik Kladno??? Czy oni wogóle dzisiaj grali??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
nie wiecie co jest z meczem Zlin-Vitkovice? Kiedy sie odbedzie? W Profie czesc wczorajszych meczow w wynikach figuruje jako 'zwrot'...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
Juz wiem, Zlin - Vitkovice odbedzie sie dzisiaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
V pátek pokraèuje pohár duelem Zlín - Vítkovice - to chyba znaczy ze ten mecz dzisiaj co nie?!??!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja tam nie wiem czy dzis, na liscie kursowej Zlin gra z Trenczynem w Crystal Cup...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
no wlasnie... cholera. Savioooooo - pomocy!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Mistrze powiem wam tyle ze Sts to wiesniaki. Mecz sie odbedzie Zlin zagra rezerwami tak jak wczoraj Trinec ale meczu pewnie nie dadza tylko zwrot bedzie złodzieje jedne. Dzis Vitkovice wygraja pewnie. Plzen-Slavia tylko dzis jest i mysle ze powinno byc 1 lub 1X . Wczoraj znów było super tylko Sparta oszukała na swojej stronie i nie zagrała pełnym składem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
savio czekalem caly dzien na twoja odpowiedz. Wielkie dzieki, naprawde....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Nie ma sprawy vroon .Zawsze do usług tylko ze byłem wczesniej z kumplem na rybach dla relaksu hehe zreszta drugi raz w zyciu pierwszy raz było dwa dni temu hehe. Wpadne z wieczora tu nara.
|
|
|
Link skopiowany do schowka