Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#137996 21/08/2001 22:54
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
cossacco drogi przyjacielu,
zauważ że jak to określiłeś "zaśmiecanie" to pojęcie względne
to co ty możesz uważać za zaśmiecanie nie musi być nim dla mnie
zarzut zaśmiecania tematów jest jakby trochę obraźliwy więc nie obrażaj mnie więcej proszę
dziękuję

Bonus: Unibet
#137997 21/08/2001 22:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
otoz juan skoro wlaczamy drugi bieg to powiem tak... jestes niezwykle sprytny i przebiegly, bo naprawde nie kazdy bylby w stanie wchodzic z butami wlascicielowi na temat i mu mowic co ma zrobic, a co do mojej oceny twojego wystepku... opiera sie na logicznym zlozeniu paru zasad uzytkowania forum... dziekuje...

#137998 21/08/2001 22:59
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Cossacco wrzuc na luz on nic nie zasmieca .
Elvis łaczna suma kuponów 1300 550 to te na których jest tenis .Scaner nie działa ma byc poczta?
A tak serio złapałes mnie kłamałem zagrałem jeden kupon za 2 zł w profesjonalu na 10 meczy do wygrania jest 20 złotych.
Narazie wiem tylkoze Zlin-Trinec 1-3 trwa jeszcze a reszta narazie nie wiadomo.
Elvis mam na tenisie tez napisac ?

#137999 21/08/2001 23:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ok, przepraszam... a skoro zlin triniec 1-3... to wtopa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#138000 21/08/2001 23:02
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Zgadzam sie z Juanem-Carlosem i tez mnie interesuje ta kwota ktora savio podaje ,ale jakos nam sie matematycznie nie zgadza.

Moze by bylo lepiej ,zeby savio podawal typy bez tych stawek bo i tak za tyle nie obstawia....?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#138001 21/08/2001 23:07
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
cosacco,
widzisz sprawa polega na tym że my się z saviem znamy i lubimy więc ja mu tu z butami nie wchodzę
jest to ostatni post który piszę na ten temat bo to forum kolego nie służy pyskówkom tylko wymianie poglądów na temat zakładów bukmacherskich
widzę że nie trafiło do ciebie to co napisałem w poście poprzednim cóż bywa... bywa...
savio dzięki za wyjaśnienie przyjmuję je jako przekonujące podaj swój typ na tenisie... co by było gdybyś miał zagrać singla tak jak to tam jest założone...?

#138002 21/08/2001 23:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
juan, przeprosilem.

#138003 21/08/2001 23:12
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
mam propozycję panowie zostawmy kwestię stawek może lepiej ich nie podawać?
przecież to jest względne dla jednego 30 zł to dużo dla innego 300 zł a jeszcze inny powie że dużo to 3000
skupmy się na typach

#138004 21/08/2001 23:16
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
cossacco nie miałeś za co przepraszać ja osobiście jestem bardzo zgodny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> skupmy się na kwestii oskubywania buków

#138005 21/08/2001 23:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
wlasnie zgadzam sie i z niecierpliwoscia czekam na newsy z tipsport i mam nadzieje, ze jednak zlin sie pozbiera do kupy...

#138006 21/08/2001 23:20
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Otóz gdy siadzie mi kupon jakis za 200 czy 100 tak jak wczoraj to potrafie zagrac za 1000 a nawet za 1500 .
Czy bede podawał czy nie to jest moja sprawa a nie kogos .
Smoks znów wiesz wiecej , nawet o sprawach o których nie masz zielonego pojecia.Skad ty mozesz wiedziec za ile gram.
Zapomniałem ty wszystko wiesz.
Elvis nie wyglupiaj sie wpadaj tu hehe.
Widziałes co Unia zrobiła z Tychami (3-8) i ja na tą tragedie musiałem patrzec.
Cossaco czyli rozumiem ze zagrałes cały hokej bez wyjatku.
Tego akurat nie wymieniłem w 3 najpewniejszych meczach ale szkoda ze zagrałes.
Moze sie obudza w 3 tercji .hehe

#138007 21/08/2001 23:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
zlin trinec 3-3 jednak zgoda buduje cossacco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#138008 21/08/2001 23:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
juan bracie to niech im teraz za kare, ze sie wywyzszali dokopia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#138009 21/08/2001 23:33
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
savio..mnie jest zupelnie wolne za ile grasz,chodzi o to zebys bajek tutaj nie pisal..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#138010 21/08/2001 23:34
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Widzisz Cos.. jak trzeba mocno trzymac kciuki za kogos to do mnie i do Juana .Jakos zazwyczaj pomaga hehe.

#138011 21/08/2001 23:39
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Dobrze Smoks nie bede opowiadał bajek bo komu jak komu ale smokowi ich opowiadac nie trzeba .Przeciez smoki sa z bajki hehe.
Zartowałem oczywiscie pisałem i nadal bede pisał za ile gram.
Cossacco mecz sie skonczył 3-3 wiec jednak nie wtopa hehe powodzenia dalej.

#138012 21/08/2001 23:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
savio, zapamietam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiadomo cos o reszcie?

#138013 22/08/2001 00:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam wyniki, ale niestety nie zadowalajace...
otoz tak:
Slavia - Plzen 2:3
Litvinov - Kladno 9:2
Karlovy - Liberec 2:0
Vitkovice - Havirov 5:1

pieprzona slavia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#138014 22/08/2001 00:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wyniki sa prosto z czech, dokladnie nie wiem skad "lacznik" je wzial, ale wierze mu...

#138015 22/08/2001 00:35
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Panowie, zyjecie?

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1