|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
cossacco drogi przyjacielu, zauważ że jak to określiłeś "zaśmiecanie" to pojęcie względne to co ty możesz uważać za zaśmiecanie nie musi być nim dla mnie zarzut zaśmiecania tematów jest jakby trochę obraźliwy więc nie obrażaj mnie więcej proszę dziękuję
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
otoz juan skoro wlaczamy drugi bieg to powiem tak... jestes niezwykle sprytny i przebiegly, bo naprawde nie kazdy bylby w stanie wchodzic z butami wlascicielowi na temat i mu mowic co ma zrobic, a co do mojej oceny twojego wystepku... opiera sie na logicznym zlozeniu paru zasad uzytkowania forum... dziekuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Cossacco wrzuc na luz on nic nie zasmieca . Elvis łaczna suma kuponów 1300 550 to te na których jest tenis .Scaner nie działa ma byc poczta? A tak serio złapałes mnie kłamałem zagrałem jeden kupon za 2 zł w profesjonalu na 10 meczy do wygrania jest 20 złotych. Narazie wiem tylkoze Zlin-Trinec 1-3 trwa jeszcze a reszta narazie nie wiadomo. Elvis mam na tenisie tez napisac ?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ok, przepraszam... a skoro zlin triniec 1-3... to wtopa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Zgadzam sie z Juanem-Carlosem i tez mnie interesuje ta kwota ktora savio podaje ,ale jakos nam sie matematycznie nie zgadza.
Moze by bylo lepiej ,zeby savio podawal typy bez tych stawek bo i tak za tyle nie obstawia....? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
cosacco, widzisz sprawa polega na tym że my się z saviem znamy i lubimy więc ja mu tu z butami nie wchodzę jest to ostatni post który piszę na ten temat bo to forum kolego nie służy pyskówkom tylko wymianie poglądów na temat zakładów bukmacherskich widzę że nie trafiło do ciebie to co napisałem w poście poprzednim cóż bywa... bywa... savio dzięki za wyjaśnienie przyjmuję je jako przekonujące podaj swój typ na tenisie... co by było gdybyś miał zagrać singla tak jak to tam jest założone...?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
mam propozycję panowie zostawmy kwestię stawek może lepiej ich nie podawać? przecież to jest względne dla jednego 30 zł to dużo dla innego 300 zł a jeszcze inny powie że dużo to 3000 skupmy się na typach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
cossacco nie miałeś za co przepraszać ja osobiście jestem bardzo zgodny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> skupmy się na kwestii oskubywania buków
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
wlasnie zgadzam sie i z niecierpliwoscia czekam na newsy z tipsport i mam nadzieje, ze jednak zlin sie pozbiera do kupy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Otóz gdy siadzie mi kupon jakis za 200 czy 100 tak jak wczoraj to potrafie zagrac za 1000 a nawet za 1500 . Czy bede podawał czy nie to jest moja sprawa a nie kogos . Smoks znów wiesz wiecej , nawet o sprawach o których nie masz zielonego pojecia.Skad ty mozesz wiedziec za ile gram. Zapomniałem ty wszystko wiesz. Elvis nie wyglupiaj sie wpadaj tu hehe. Widziałes co Unia zrobiła z Tychami (3-8) i ja na tą tragedie musiałem patrzec. Cossaco czyli rozumiem ze zagrałes cały hokej bez wyjatku. Tego akurat nie wymieniłem w 3 najpewniejszych meczach ale szkoda ze zagrałes. Moze sie obudza w 3 tercji .hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
zlin trinec 3-3 jednak zgoda buduje cossacco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
juan bracie to niech im teraz za kare, ze sie wywyzszali dokopia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
savio..mnie jest zupelnie wolne za ile grasz,chodzi o to zebys bajek tutaj nie pisal..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Widzisz Cos.. jak trzeba mocno trzymac kciuki za kogos to do mnie i do Juana .Jakos zazwyczaj pomaga hehe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Dobrze Smoks nie bede opowiadał bajek bo komu jak komu ale smokowi ich opowiadac nie trzeba .Przeciez smoki sa z bajki hehe. Zartowałem oczywiscie pisałem i nadal bede pisał za ile gram. Cossacco mecz sie skonczył 3-3 wiec jednak nie wtopa hehe powodzenia dalej.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
savio, zapamietam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiadomo cos o reszcie?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam wyniki, ale niestety nie zadowalajace... otoz tak: Slavia - Plzen 2:3 Litvinov - Kladno 9:2 Karlovy - Liberec 2:0 Vitkovice - Havirov 5:1
pieprzona slavia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wyniki sa prosto z czech, dokladnie nie wiem skad "lacznik" je wzial, ale wierze mu...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
Link skopiowany do schowka