|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427 |
inny wynik to inny a ze jokerow nie licza to zlodziejstwo bo punkty zostaly oficialnie zdobyte zgodnie z regulaminem obowiazujacym ESL a widze ze Bwin ingeruje w regulamin sportowy zuzla ESL.Bo bieg zakonczyl sie "innym wynikiem".FT
p.s moze nie wiesz z kims sie zadajesz,ja bym uwazal. Kolego osmieszasz sie  Nawet regulamin ktos ci przytoczyl bo pewnie nie czytales , wiec masz napisane czarno na bialym... Jokerow i bonus sie nie wlicza. Najpierw poczytaj a potem pytaj ok. PZDR> 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303 |
kolejny madry, polski regulamin to ja mam juz w pupie, niech nauczą sie wlasnie oni pisac poprawnie, bo kierowcy zuzla zdobywajacy punkty sie pogniewaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Może napisz ładnie do Bwin, że wymyśliłeś swój własny regulamin i że Bwin ma rozliczać zakłady według twojego widzimisię.
Tak to jest jak dziecko nie wie, co obstawia, i przegrywa ostatnie 5 euro. Mamo, ja mam regulamin w pupie, ja chcę moje pieniądze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303 |
haha kolejny madry "swoj regulamin" nie moj tylko bwin podwaza regulamin ESL a to chyba nie jest moj prawda??? dla twojej informacji nie ostatnie 5E; mam jeszcze jedno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303 |
a tu macie przyklad o ktorej byl grany zaklad wiec moglem jedynie przypuszczac ze pojedzie joker a nie byc pewnym na 100%
<a href="http://www.imagic.pl/public/pview/53873/wyscig2.jpg"> <img src="http://www.imagic.pl/public/thumb_4692bfa1151cd796337937.jpg" alt="wyscig2.jpg" /> </a>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Jakbyś był zawodnikiem czy działaczem klubu żużlowego, to mógłbyś sobie regulaminem ESL gębę wycierać i o punkty walczyć. Jak zakładasz się u bukmachera, to cię obowiązuje regulamin ustalony przez bukmachera. Nie podoba się - to idź gdzie indziej. Bukmacher może sobie ustalić nawet, że liczą się tylko punkty zdobyte przez brunetów o wzroście do 170 cm i ESL nic do tego nie będzie miało. Rozsądny gracz przeczyta regulamin bukmachera i kasy nie straci. Dzieci zachłyśnięte systemem live Bwina płacą same nie wiedząc co stawiają.
Żal mi ciebie, jak ty sobie w życiu poradzisz? W pracy cię wyruchają, bo Kodeksu Pracy nie przeczytasz, domu nie będziesz miał, bo z umową z developerem się nie zapoznasz, w pułapkę kredytową wpadniesz, bo nie zorientujesz się w regulaminie kredytu... Ogarnij się, człowieku, a nie czepiaj, że napisane jest "kierowców", a nie "zawodników".
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
sportoto jesteś śmieszny. Potrafisz się z całym światem kłócić bez zdania racji. Buki nie dla Ciebie jednak. Pomyśl może o czymś prostszym...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303 |
hahahaha twoj dól mi sie bardzo podoba bo widzisz ja juz to dawno mam za sobą  Grajac za 5 E olewam czytanie regulaminu bwin dotyczacego punktow, dla mnie wydawalo sie to oczywiste ze jak inny wynik to albo Joker albo wykluczenia dwoch zawodnikow. Innych mozliwosci nie rozstrzygalem. Polski tlumaczenie regulaminu jest jednym wielkim syfem o czym przekonalem sie grajac spotkanie kosza ACB. Zal to mi tych ludzi ktorzy nie potrafia przetlumaczyc z jezyka angielskiego na polski poprawnie, a to wlasnie oni otrzymuja za to pieniadze. Koniec tematu.Moj blad oki nie czytalem tego. Trudno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Dodam jeszcze tylko, że akurat klauzula o nieuwzględnianiu jokera mi się podoba, bo można spokojnie obstawić wynik biegu bez zawracania sobie dupy takimi bonusami (co może mieć na przykład duże znaczenie dla ludzi grających progresję - od której osobiście trzymam się z daleka).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
sportoto po prostu żal.pl mody wezcie tego analfabete co nie potrafi regulaminu przeczytac bo zaspamuje caly topic o bwin plzzzz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303 |
sportoto jesteś śmieszny. Potrafisz się z całym światem kłócić bez zdania racji. Buki nie dla Ciebie jednak. Pomyśl może o czymś prostszym... nie no musze jeszcze na to odpowiedziec. Czy mam racje czy tez owej nie mam,nie uprawnia cie do obrazania mnie. Bwin zapytany o wynik spotkania podal mi 36:56 gdy spytalem skad sie wziął ten36 punkt zamiast 34 oni na to ze przez jokera w biegu 12  wtedy ja ripostuje dlaczego do wyniku meczu licza punkt bonusowy a oni ze sprawdza to i odpowiedza  parodia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Nikt cię nie obraża - to jedynie zasłużona ocena. Każdy umiejący dodawać w zakresie do 10 potrafi sobie obliczyć, że jak startuje joker, to nietypowy wynik jest niemal pewny. Jak ktoś myśli, że na niemal pewne zdarzenie buk daje kurs 11.00, to ma problemy z myśleniem i niech zajmie się prostszymi rzeczami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303 |
a copowiesz na sedziego co do 4 nieumial policzyc. to nie jest jeszcze ze mna tak zle. p.s a kto powiedzial ze joker nie moze zajac miejsca 4. Nie mysle ze buk daje na niemal pewne zdarzenie kurs 11 tylko mysle ze moja informacja ze bedzie joker jest szybsza od informacji bwina  pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
a copowiesz na sedziego co do 4 nieumial policzyc. to nie jest jeszcze ze mna tak zle. Co ty chłopcze porównujesz? Na tej samej zasadzie morderca może napisać - "w porównianiu do Hitlera, to nie jest ze mną jeszcze tak źle". Patrząc na twoje wyczyny w tym temacie to widzę, że jest z tobą jeszcze gorzej, niż z tym sędzią, co do 4 nie umiał liczyć. a kto powiedzial ze joker nie moze zajac miejsca 4. No właśne, kto? Na pewno nie ja. (...) tylko mysle ze moja informacja ze bedzie joker jest szybsza od informacji bwina.  Najpierw se poczytaj regulamin, a później się ścigaj. I to tyle ode mnie w tym temacie. Koledze polecam totolotka. EOT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
co do tego nieszczesnego jokera w zakladach na live to sytuacja wygladala inaczej w poprzednich sezonach i kilku pierwszych meczach na poczatku tego sezonu ale w momencie gdy odpowiedzialny za zaklady na live "przysnal" i ludzie dali "inny wynik w biegu " po kursie 17 i buk stracil kase to zmienili regulamin i od 2 miesiecy nielicza jokera jako pkt podwojne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303 |
dzieki jarko za info. no i teraz mam jako takie usprawiedliwienie bo ja rejesrtowalem sie dawno a nikt z bwina nie poinformowal mnie o zmianach w regulaminie zuzla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
na początek wimbledonu była promocja, 120pln, ktoś pamięta czy był jakis ograniczony czas na obrót? właśnie się obudziłem, że brałem udział w tej promocji, ale nie pamiętam juz warunków 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303 |
z tego co sie nie myle to chyba do dwoch miesiecy masz czas
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
na początek wimbledonu była promocja, 120pln, ktoś pamięta czy był jakis ograniczony czas na obrót? właśnie się obudziłem, że brałem udział w tej promocji, ale nie pamiętam juz warunków  dwa miesiące - od daty wpływu środków na konto trzeba obrócić przyznanym bonusem 5x120 zł 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|