Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
sportoto #1382156 10/07/2007 07:41
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
4
addict
addict
4 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
Originally Posted by sportoto
inny wynik to inny a ze jokerow nie licza to zlodziejstwo bo punkty zostaly oficialnie zdobyte zgodnie z regulaminem obowiazujacym ESL a widze ze Bwin ingeruje w regulamin sportowy zuzla ESL.Bo bieg zakonczyl sie "innym wynikiem".FT

p.s moze nie wiesz z kims sie zadajesz,ja bym uwazal.
Kolego osmieszasz sie smile Nawet regulamin ktos ci przytoczyl bo pewnie nie czytales , wiec masz napisane czarno na bialym... Jokerow i bonus sie nie wlicza. Najpierw poczytaj a potem pytaj ok. PZDR> smile

Bonus: Unibet
4rest #1382160 10/07/2007 07:45
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
kolejny madry, polski regulamin to ja mam juz w pupie, niech nauczą sie wlasnie oni pisac poprawnie, bo kierowcy zuzla zdobywajacy punkty sie pogniewaja.

sportoto #1382166 10/07/2007 07:50
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Może napisz ładnie do Bwin, że wymyśliłeś swój własny regulamin i że Bwin ma rozliczać zakłady według twojego widzimisię.

Tak to jest jak dziecko nie wie, co obstawia, i przegrywa ostatnie 5 euro. Mamo, ja mam regulamin w pupie, ja chcę moje pieniądze!

Gandhi #1382172 10/07/2007 07:56
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
haha kolejny madry "swoj regulamin" nie moj tylko bwin podwaza regulamin ESL a to chyba nie jest moj prawda??? dla twojej informacji nie ostatnie 5E; mam jeszcze jedno laugh

sportoto #1382176 10/07/2007 08:07
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
a tu macie przyklad o ktorej byl grany zaklad wiec moglem jedynie przypuszczac ze pojedzie joker a nie byc pewnym na 100%

<a href="http://www.imagic.pl/public/pview/53873/wyscig2.jpg">
<img src="http://www.imagic.pl/public/thumb_4692bfa1151cd796337937.jpg" alt="wyscig2.jpg" />
</a>

sportoto #1382177 10/07/2007 08:08
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303

sportoto #1382180 10/07/2007 08:19
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Jakbyś był zawodnikiem czy działaczem klubu żużlowego, to mógłbyś sobie regulaminem ESL gębę wycierać i o punkty walczyć. Jak zakładasz się u bukmachera, to cię obowiązuje regulamin ustalony przez bukmachera. Nie podoba się - to idź gdzie indziej. Bukmacher może sobie ustalić nawet, że liczą się tylko punkty zdobyte przez brunetów o wzroście do 170 cm i ESL nic do tego nie będzie miało. Rozsądny gracz przeczyta regulamin bukmachera i kasy nie straci. Dzieci zachłyśnięte systemem live Bwina płacą same nie wiedząc co stawiają.

Żal mi ciebie, jak ty sobie w życiu poradzisz? W pracy cię wyruchają, bo Kodeksu Pracy nie przeczytasz, domu nie będziesz miał, bo z umową z developerem się nie zapoznasz, w pułapkę kredytową wpadniesz, bo nie zorientujesz się w regulaminie kredytu... Ogarnij się, człowieku, a nie czepiaj, że napisane jest "kierowców", a nie "zawodników".

sportoto #1382182 10/07/2007 08:21
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
sportoto jesteś śmieszny. Potrafisz się z całym światem kłócić bez zdania racji. Buki nie dla Ciebie jednak. Pomyśl może o czymś prostszym...

Gandhi #1382183 10/07/2007 08:27
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
hahahaha twoj dól mi sie bardzo podoba bo widzisz ja juz to dawno mam za sobą laugh Grajac za 5 E olewam czytanie regulaminu bwin dotyczacego punktow, dla mnie wydawalo sie to oczywiste ze jak inny wynik to albo Joker albo wykluczenia dwoch zawodnikow. Innych mozliwosci nie rozstrzygalem. Polski tlumaczenie regulaminu jest jednym wielkim syfem o czym przekonalem sie grajac spotkanie kosza ACB. Zal to mi tych ludzi ktorzy nie potrafia przetlumaczyc z jezyka angielskiego na polski poprawnie, a to wlasnie oni otrzymuja za to pieniadze.

Koniec tematu.Moj blad oki nie czytalem tego. Trudno

Vega1 #1382184 10/07/2007 08:27
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Dodam jeszcze tylko, że akurat klauzula o nieuwzględnianiu jokera mi się podoba, bo można spokojnie obstawić wynik biegu bez zawracania sobie dupy takimi bonusami (co może mieć na przykład duże znaczenie dla ludzi grających progresję - od której osobiście trzymam się z daleka).

Gandhi #1382186 10/07/2007 08:28
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
sportoto po prostu żal.pl
mody wezcie tego analfabete co nie potrafi regulaminu przeczytac bo zaspamuje caly topic o bwin plzzzz

Vega1 #1382188 10/07/2007 08:32
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
Originally Posted by Vega1
sportoto jesteś śmieszny. Potrafisz się z całym światem kłócić bez zdania racji. Buki nie dla Ciebie jednak. Pomyśl może o czymś prostszym...

nie no musze jeszcze na to odpowiedziec. Czy mam racje czy tez owej nie mam,nie uprawnia cie do obrazania mnie.

Bwin zapytany o wynik spotkania podal mi 36:56 gdy spytalem skad sie wziął ten36 punkt zamiast 34 oni na to ze przez jokera w biegu 12 laugh wtedy ja ripostuje dlaczego do wyniku meczu licza punkt bonusowy a oni ze sprawdza to i odpowiedza laugh parodia

sportoto #1382191 10/07/2007 08:36
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Nikt cię nie obraża - to jedynie zasłużona ocena. Każdy umiejący dodawać w zakresie do 10 potrafi sobie obliczyć, że jak startuje joker, to nietypowy wynik jest niemal pewny. Jak ktoś myśli, że na niemal pewne zdarzenie buk daje kurs 11.00, to ma problemy z myśleniem i niech zajmie się prostszymi rzeczami.

Gandhi #1382192 10/07/2007 08:40
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
a copowiesz na sedziego co do 4 nieumial policzyc. to nie jest jeszcze ze mna tak zle. p.s a kto powiedzial ze joker nie moze zajac miejsca 4. Nie mysle ze buk daje na niemal pewne zdarzenie kurs 11 tylko mysle ze moja informacja ze bedzie joker jest szybsza od informacji bwina tongue pozdro

sportoto #1382222 10/07/2007 15:12
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by sportoto
a copowiesz na sedziego co do 4 nieumial policzyc. to nie jest jeszcze ze mna tak zle.
Co ty chłopcze porównujesz? Na tej samej zasadzie morderca może napisać - "w porównianiu do Hitlera, to nie jest ze mną jeszcze tak źle". Patrząc na twoje wyczyny w tym temacie to widzę, że jest z tobą jeszcze gorzej, niż z tym sędzią, co do 4 nie umiał liczyć.
Originally Posted by sportoto
a kto powiedzial ze joker nie moze zajac miejsca 4.
No właśne, kto? Na pewno nie ja.
Originally Posted by sportoto
(...) tylko mysle ze moja informacja ze bedzie joker jest szybsza od informacji bwina.
laugh laugh laugh

Najpierw se poczytaj regulamin, a później się ścigaj. I to tyle ode mnie w tym temacie. Koledze polecam totolotka. EOT.

Gandhi #1382267 10/07/2007 16:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
co do tego nieszczesnego jokera w zakladach na live to sytuacja wygladala inaczej w poprzednich sezonach i kilku pierwszych meczach na poczatku tego sezonu ale w momencie gdy odpowiedzialny za zaklady na live "przysnal" i ludzie dali "inny wynik w biegu " po kursie 17 i buk stracil kase to zmienili regulamin i od 2 miesiecy nielicza jokera jako pkt podwojne

jarko 33 #1382719 10/07/2007 18:55
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
dzieki jarko za info. no i teraz mam jako takie usprawiedliwienie bo ja rejesrtowalem sie dawno a nikt z bwina nie poinformowal mnie o zmianach w regulaminie zuzla.

sportoto #1384466 11/07/2007 01:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
na początek wimbledonu była promocja, 120pln, ktoś pamięta czy był jakis ograniczony czas na obrót?

właśnie się obudziłem, że brałem udział w tej promocji, ale nie pamiętam juz warunków mad

_Korver_ #1384476 11/07/2007 01:23
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
z tego co sie nie myle to chyba do dwoch miesiecy masz czas

_Korver_ #1384775 11/07/2007 02:39
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Originally Posted by _Korver_
na początek wimbledonu była promocja, 120pln, ktoś pamięta czy był jakis ograniczony czas na obrót?

właśnie się obudziłem, że brałem udział w tej promocji, ale nie pamiętam juz warunków mad

dwa miesiące - od daty wpływu środków na konto trzeba obrócić przyznanym bonusem 5x120 zł smile

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rymoholik, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, burbon, betowiec, Lukasz111, Akhu, $-man, 11kera11, aker), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1