Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#1213763 11/05/2007 20:33
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174

Bonus: Unibet
connor #1245988 23/05/2007 22:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Witam, ktoś może mi powiedzieć czy jak się wpłaca powyżej 1500 zł gotówką do Inteligo w Placówce Banku PKO to jakiś typ musi to zaakceptować? Zawsze gotówka od razu mi wpływała na inteligo, ale nigdy nie wpłacałem gotówką powyżej 1500 zł. Jak to jest? Czy coś po prostu u nich się wali?

Btw. odradzam ten syfowski bank

host #1246261 24/05/2007 00:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
1500 dla banku to grosze...jak wpacisz w oddziale to po 10 minutach bedziesz mial na swoim koncie inteligo


ja polecam ten bank...

yaaho #1253022 27/05/2007 00:35
Dołączył: Feb 2007
Posty: 44
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 44
hej moze ktos mi konkretnie odpowiedziec na moje pytanie

Chce załózyc inteligo. Czy te konto jest w stó procentach darmowe. Jak zrozumialem musi byc na nim conajmniej 100 pln zawsze i to wystarczy, czy co miesiac musi na nie tyle minimum wpływało.czy dostane darmową karte debetowa za która sie nie opłaca rocznej opłaty. I co najwazniejsze jak je załoze a nie zrobie zadnej wpłaty to czy beda mi naliczali te 5 pln miesiecznie na minus.Oczywisice nie iteresuje mnie zaden kredyt ani debet na koncie.

Bede wdzieczny za pomoc

Hill #1255307 27/05/2007 23:07
Dołączył: Feb 2007
Posty: 44
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 44
Ponawiam pytanie????????????


hej moze ktos mi konkretnie odpowiedziec na moje pytanie

Chce załózyc inteligo. Czy te konto jest w stó procentach darmowe. Jak zrozumialem musi byc na nim conajmniej 100 pln zawsze i to wystarczy, czy co miesiac musi na nie tyle minimum wpływało.czy dostane darmową karte debetowa za która sie nie opłaca rocznej opłaty. I co najwazniejsze jak je załoze a nie zrobie zadnej wpłaty to czy beda mi naliczali te 5 pln miesiecznie na minus.Oczywisice nie iteresuje mnie zaden kredyt ani debet na koncie.

Bede wdzieczny za pomoc

Prosze o odpowiedziec bo jutro bym juz wypełnił formularz?????

plis

Hill #1269781 02/06/2007 07:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Hill mam konto w Inteligo, ale powiem Ci prawdę, że nie wiem smile Nie prościej zadzwonić do nich i w 3 minuty byś wiedział wszystko?

Hill #1269787 02/06/2007 07:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Originally Posted by Hill
Ponawiam pytanie????????????


hej moze ktos mi konkretnie odpowiedziec na moje pytanie

Chce załózyc inteligo. Czy te konto jest w stó procentach darmowe. Jak zrozumialem musi byc na nim conajmniej 100 pln zawsze i to wystarczy, czy co miesiac musi na nie tyle minimum wpływało.czy dostane darmową karte debetowa za która sie nie opłaca rocznej opłaty. I co najwazniejsze jak je załoze a nie zrobie zadnej wpłaty to czy beda mi naliczali te 5 pln miesiecznie na minus.Oczywisice nie iteresuje mnie zaden kredyt ani debet na koncie.

Bede wdzieczny za pomoc

Prosze o odpowiedziec bo jutro bym juz wypełnił formularz?????

plis

Jak bedziesz mial na koncie wiecej niz 100zl, to zadnych oplat za prowadzenie rachunku nie beda pobierac. Za karte placisz 0,99zl miesiecznie, ale mozesz nia dokonywac tranzakcji przez internet.

frees #1290922 11/06/2007 17:03
Dołączył: Jun 2007
Posty: 44
V
newbie
newbie
V Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 44
Moze ktos mi pomóc chce zrobic wypłate z betssona na konto bankowe inteligo co trzeba wpisac w rubrykach tych

Bank *
Bic/SWIFT *
Numer konta IBAN (Pl +26 cyfr) *

Pytam bo nie chce zrobic błedu bede wdzieczny za szybka pomoc


viktor #1291627 11/06/2007 22:07
Dołączył: Jun 2007
Posty: 44
V
newbie
newbie
V Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 44
co sie dzieje z inteligo nie obieraja dzis telefonów. Nikt mi nie odbiera wam tez ?????????????????

viktor #1292682 12/06/2007 06:44
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Originally Posted by viktor
Moze ktos mi pomóc chce zrobic wypłate z betssona na konto bankowe inteligo co trzeba wpisac w rubrykach tych

Bank *
Bic/SWIFT *
Numer konta IBAN (Pl +26 cyfr) *

Pytam bo nie chce zrobic błedu bede wdzieczny za szybka pomoc

Bank - INTELIGO
Bic/SWIFT - BPKOPLPW
Numer konta IBAN (Pl +26 cyfr) - PL(i tutaj numer Twojego konta bankowego)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Panowie, czy jak wpłace za chwilę pieniądze w banku to jest szansa że pojawią się one jeszcze dziś ( za chwilę , za godzinę czy kilka godzin ? )na moim koncie Inteligo ?

Dzięki za odp

Stoin #1383056 10/07/2007 20:23
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
jeżeli wpłacisz w PKO bądź oddziale PKO, to na 100% będą koło 17-18

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Dzięki pettersen

To idę do ziemniaka frown

Dołączył: Jun 2007
Posty: 531
2
addict
addict
2 Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 531
Originally Posted by pettersen
jeżeli wpłacisz w PKO bądź oddziale PKO, to na 100% będą koło 17-18


beda szybciej max 2 godziny to idzie, mozesz sie tez ich zapytac

210689 #1383200 10/07/2007 20:47
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by 210689
Originally Posted by pettersen
jeżeli wpłacisz w PKO bądź oddziale PKO, to na 100% będą koło 17-18


beda szybciej max 2 godziny to idzie, mozesz sie tez ich zapytac
3 razy księgują pieniądze w ciągu dnia, chyba, że coś się zmieniło...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Baba powiedziala mi ze w ciągu 48 godzin laugh

Stoin #1383279 10/07/2007 21:01
Dołączył: Jun 2007
Posty: 87
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 87
Mój kolega "ostatnio" wpłacał i ledwo wyszedł z oddziału to mu przyszedł SMS, że pieniądze są już na koncie (i były ;)).

Stoin #1383313 10/07/2007 21:11
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Originally Posted by Stoin
Baba powiedziala mi ze w ciągu 48 godzin laugh

To interesujące ... Ja wpłacałem ostatnio w oddziale PKO (nie w żadnej ajencji) i pieniądze były po najwyżej 20 minutach (tyle zajęła mi droga z banku do domu).
Poza tym niedawno integrowali (niestety jeszcze nie do końca) systemy Inteligo i PKO, co powoduje, że przelew do "zwykłego" PKO BP idzie z Inteligo natychmiast, natomiast ze "zwykłego" PKO BP na konto Inteligo około kilkunastu minut. Wielokrotnie sprawdzane ...
Trudno więc żeby wpłata w oddziale trwała dłużej niż przelew z konta w tym banku.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Skoro tak mówicie/piszecie to ide sprawdzić ... wpłacę pare zł i zobacze po jakim czasie dojdzie

smile

Stoin #1383966 10/07/2007 23:31
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
przed chwilą dzwoniła do mnie kobieta z inteligo i oznajmiła, że są jakieś nieprawidłowe transakcje zagraniczne, karta jest zablokowana i przyślą nową blush

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1